8 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,126
Puanı
710
Her zamanki gibi TRT her grupda zirvede açık farkla.Uyanış Büyük Selçuklu her grupda 10 barajı bile geçti.Yeni dizi gelsede kimse geçemez diziyi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Kendi parasından çekip Enderle beraber kullandılar sonuçta, bozulmamalı araları. :A
Dün oranları aynı kalmış ama Çukur'da o kadar konuşulmasına rağmen yükselememiş ilginç bir şekilde. Haftaya güzel yükseliş bekliyorum. :A
Sanki hibe edecek.Kredi çekti ayaklarına girdi. O parayı geri alır :A
Şahika o hayatı benimsedi ve herzaman heyecan peşinde olan biri. Oyüzden gizlemeyi uygun gördü. Şu taksici ile olan sohbetleri güzel oluyor :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Maraşlı biraz düşmüş de sıkıntı edilecek düşüşler değil bunlar. Zaten AB'de de yükselmiş.

Yasak Elma Total ve AB'de hemen hemen geçen haftayla aynı gitmiş ABC'de biraz yükselmiş.

Çukur'da da çok kıpırdanma olmamış.

Sefirin Kızı çakılmaya devam ediyor. AB'de biraz yükselmiş ama o yükseliş umut vadedici değil tabiki.

Uyanış yükselmiş. Hele bu kadar rakibin arasında 1 reytingten fazla yükselmiş ya tebrikler.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Her yıl zorlu ve böyle dizilerin yoğun olduğu bir sezon oluyor. Ona rağmen 4-5 bandından düşmezdi. :(
Pazartesi çok fazla güçlü takip var ve her dizi kendlne yeterli oranlar alıyor. Bu sezon genel olarak sağlam dizilere sahip. Survivor aslında 2019 senesi artık bitik haldeydi fakat 2020 pandemi nedeni ile, dizilerin yokluğunda parladı. Beklenen birşey. Neyseki kanalda 2 dizi varda 7 gün değil yarışma
------

Ay o adtv’nin oranlarına inanmayın. :A Sayfalar açıklamayınca kendi oranlarını yazıyor. Survivor’un oranını @denizz19 söyledi. :A 4.23 - 3.00 - 4.95 almış. :A Gerçi pek fark yok aralarında ama doğrusu bu. :A
Aynı kapı :A :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Pazartesi çok fazla güçlü takip var ve her dizi kendlne yeterli oranlar alıyor. Bu sezon genel olarak sağlam dizilere sahip. Survivor aslında 2019 senesi artık bitik haldeydi fakat 2020 pandemi nedeni ile, dizilerin yokluğunda parladı. Beklenen birşey. Neyseki kanalda 2 dizi varda 7 gün değil yarışma
------

Aynı kapı :A :A
Evet pek fark yok ama şu adtv’nin oranlarının yalan olduğunu herkes bilmeli. :A

Deniz gündüz kuşağını paylaşmadan önce bu sayfa Didem Arslan’a düşük yazıyordu. Zaten Didem Arslan da sosyal medyadan rezil etmişti o sayfayı. :A Sonra oranları açıklanınca o oranları vermeye başladı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Evet pek fark yok ama şu adtv’nin oranlarının yalan olduğunu herkes bilmeli. :A

Deniz gündüz kuşağını paylaşmadan önce bu sayfa Didem Arslan’a düşük yazıyordu. Zaten Didem Arslan da sosyal medyadan rezil etmişti o sayfayı. :A Sonra oranları açıklanınca o oranları vermeye başladı. :A
Deniz bugün paylaşmadı, bende ekleyemedim :A
Ben bu ara erken kalkıyorum ve sonuçları bekledim baya :A Mart sonu saat farkımız 1 olunca bakalım nasıl olacak :A

• Güldürdün

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ay o adtv’nin oranlarına inanmayın. :A Sayfalar açıklamayınca kendi oranlarını yazıyor. Survivor’un oranını @denizz19 söyledi. :A 4.23 (15) - 3.00 (13) - 4.95 (8) almış. :A Gerçi pek fark yok aralarında ama doğrusu bu. :A
Instagram'da ki sayfanın oranları yanlış, sırasıyla 4.23 -3.00- 4.95 almış.
Aaa ben Twitter'da gördüm reytingleri hep paylaşan sayfaydı. :A Olsun canım arada fark sonuçta, yalan şeyi paylaşmayalım.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Maraşlı'ya bakayım şimdi. Dün Yasak Elma izlemiştim :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Deniz bugün paylaşmadı, bende ekleyemedim :A
Ben bu ara erken kalkıyorum ve sonuçları bekledim baya :A Mart sonu saat farkımız 1 olunca bakalım nasıl olacak :A
Ben kaç gündür erken kalkamıyorum o kadar geç görüyorum ki sonuçları. :A Maraşlı ve Yasak Elma güzel gitmiş. :Z
------

Aaa ben Twitter'da gördüm reytingleri hep paylaşan sayfaydı. :A Olsun canım arada fark sonuçta, yalan şeyi paylaşmayalım.
Şu yasak olayı cidden hiç iyi olmadı güvenilir sayfalar paylaşmasa böyle yalan oranlara inanacağız. :(

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Dosi

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Ay o adtv’nin oranlarına inanmayın. :A Sayfalar açıklamayınca kendi oranlarını yazıyor. Survivor’un oranını @denizz19 söyledi. :A 4.23 (15) - 3.00 (13) - 4.95 (8) almış. :A Gerçi pek fark yok aralarında ama doğrusu bu. :A
Bunların doğru bir şeyini göriyim valla bütün dişlerimi kırıcam artık. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bunların doğru bir şeyini göriyim valla bütün dişlerimi kırıcam artık. :A
Hahaha çok doğru zaten Adolf’u hiçbir zaman ciddiye almamıştım hep yalan haberler yapıyor. :A Didem Arslan sosyal medya hesabından ifşa etti sayfayı ama hala aynı yüzsüzlükle sahte oranlar paylaşmaya devam ediyor. :A

İnanan da maalesef var. :(
------

Kaç tane pazartesi projesi geldi geçti kimse bitiremedi Yasak Elma yı boş boş konuşuyor sadece :A
Bu gidişle hepsi biter Yasak Elma kalır. :A :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,392
Puanı
860
Hahaha çok doğru zaten Adolf’u hiçbir zaman ciddiye almamıştım hep yalan haberler yapıyor. :A Didem Arslan sosyal medya hesabından ifşa etti sayfayı ama hala aynı yüzsüzlükle sahte oranlar paylaşmaya devam ediyor. :A

------

evet :A:A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060

------

Kendilerini çok akıllı mı sanıyorlar ne geçen sene de Ferhat ile Şirin'in teaserı bile çıkmıştı sanırım Star'da yazmışlardı. :A

Tek onu takip edince inanıyorlardır dicem de yalanlarını gördüklerinde de inanmak. :T:

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kendilerini çok akıllı mı sanıyorlar ne geçen sene de Ferhat ile Şirin'in teaserı bile çıkmıştı sanırım Star'da yazmışlardı. :A

Tek onu takip edince inanıyorlardır dicem de yalanlarını gördüklerinde de inanmak. :T:
Etkileşim için yapmayacakları şey yok. :A

Ondan önce güvenilir bir sürü sayfa var paylaşıyor. Çoğuna liste geliyor ve hep doğru çıkıyor. Böyleleri ona rağmen varlığını sürdürüyor şaka gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl