8 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,617
Puanı
860
O dizi büyük ihtimalle Perşembe yayınlanacak. :A
KanalD deli şeyine tutunmuş gibi perşembeye koyuyor dizileri bu da perşembe olur :F Umarım Alev Alev e sorun çıkarmaz :D

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: kerem

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,804
Puanı
559
Yasak Elma izledim ve harika bir bölümdü :bhr:
Bu bölümü saatinde izledim ve beğendim. Bakalım ters tepip düşecek mi :A @phoebebuffay @Özgür
Uzun zamandır beğenmeyip izlemedikçe yükseliyordu :A
Bu bölüm ne yapar emin değilim -bence yine biraz yükselir- ama haftaya iyi bir yükseliş yaşayacağı kesin gibi. Hem bölüm çok iyiydi hem de çok iyi bir yerde bitti. :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,242
Puanı
1,060
Bu bölüm ne yapar emin değilim -bence yine biraz yükselir- ama haftaya iyi bir yükseliş yaşayacağı kesin gibi. Hem bölüm çok iyiydi hem de çok iyi bir yerde bitti. :bhr:
Olur mu asıl bu hafta oran yükseltmeli :A herkes Şahika'yı merak etti. Keşke Ender'in morg rüyası da fragmanda verilseydi :A :A
Olayları tahmin ediyorum ama bakalım hangi şekilde bu kozu kullanacaklar :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,804
Puanı
559
Olur mu asıl bu hafta oran yükseltmeli :A herkes Şahika'yı merak etti. Keşke Ender'in morg rüyası da fragmanda verilseydi :A :A
Olayları tahmin ediyorum ama bakalım hangi şekilde bu kozu kullanacaklar :A
Geçen haftaki bölüm o kadar iyi değildi. Şahika merak unsuruyla bence yarın da reytingini yükseltecektir ama ben esas yükselişi haftaya bekliyorum. Halit öldükten sonraki bölüm Halit'in öldüğü bölümden yüksek reyting almıştı mesela. Aynı şekilde düğün bölümü de. Ordaki şok son sahne diğer bölümün reytinglerini uçurmuştu. :A Çukur'da baya olaylı bir bölüm yayınlamış galiba, kimse beğenmemiş ama orası ayrı. Bakalım yarın görücez reytingleri. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,242
Puanı
1,060
Geçen haftaki bölüm o kadar iyi değildi. Şahika merak unsuruyla bence yarın da reytingini yükseltecektir ama ben esas yükselişi haftaya bekliyorum. Halit öldükten sonraki bölüm Halit'in öldüğü bölümden yüksek reyting almıştı mesela. Aynı şekilde düğün bölümü de. Ordaki şok son sahne diğer bölümün reytinglerini uçurmuştu. :A Çukur'da baya olaylı bir bölüm yayınlamış galiba, kimse beğenmemiş ama orası ayrı. Bakalım yarın görücez reytingleri. :A
Pazartesi neyseki benim reyting konum. Şöyle uzunca bir analiz yaparım belki :A
Toplu reytingi geç paylaşıyorlar ama önden yazımı hazır ederim :A umarım Yasak Elma çok iyi bir çıkış yakaladı derim :A
Çukur geçen hafta gerilemişti. Bu hafta buyüzden yükseliş olur diye düşünüyorum.
Şahika 🐍 son kaç hafta bana sempatik gelmeye başladı :A favorim o artık :A

• Güldürdün

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,440
Puanı
409
bütün diziler iddialı bölümlerle gelmiş hepsi de bir ara TT olmuş,reytingleri yarın merakla bekliyorum

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,804
Puanı
559
Pazartesi neyseki benim reyting konum. Şöyle uzunca bir analiz yaparım belki :A
Toplu reytingi geç paylaşıyorlar ama önden yazımı hazır ederim :A umarım Yasak Elma çok iyi bir çıkış yakaladı derim :A
Çukur geçen hafta gerilemişti. Bu hafta buyüzden yükseliş olur diye düşünüyorum.
Şahika 🐍 son kaç hafta bana sempatik gelmeye başladı :A favorim o artık :A
Şahika dizinin tadı tuzu. Enderle çok iyi ikili oldular. Keşke hisseleri aldıktan sonra da beraber yaşamaya devam etseler. :bhr: Umarım senarist aralarını bozmaz. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,242
Puanı
1,060
Şahika dizinin tadı tuzu. Enderle çok iyi ikili oldular. Keşke hisseleri aldıktan sonra da beraber yaşamaya devam etseler. :bhr: Umarım senarist aralarını bozmaz. :A
Eskidende bir arada kalıyordu ama demek ki ortalığı bozan Kayaymış :A
Bugün sinyalini verdi, bir arada kalalım dedi :A yalnız Şahika'nın aslında bankada parası olduğu anlaşıldığı an bozulur araları :A :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,242
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Uyanış Büyük Selçuklu
dizisi tüm gruplarda zirvede ve dizi tüm gruplarda oranlarını yükseltti.

Çukur bu hafta ufak yükselişler yaşadı. Dizi Total grubunda yeniden 2. sıraya geri döndü.

Yasak Elma dizisi de bu hafta ufak yükselişler yaşadı. Dizi Abc1 grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Maraşlı Total grubunda 5. AB grubunda ise 3. olarak o grupta en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Sefirin Kızı, geçen haftaya göre bu hafta Ab grubunda ilk 10'da yer aldı fakat diğer gruplarda ilk 10 dışı kaldı.

Esra Erol'da Total grubunda en çok izlenen 3. yapım olmayı başardı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,709
Puanı
860
Birinci ve ikinciler arasında bu kadar fark olması çok ilginç. Demek ki diğerleri birbirlerinden çalıyor liderin kendi kitlesi ayrı.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,804
Puanı
559
Eskidende bir arada kalıyordu ama demek ki ortalığı bozan Kayaymış :A
Bugün sinyalini verdi, bir arada kalalım dedi :A yalnız Şahika'nın aslında bankada parası olduğu anlaşıldığı an bozulur araları :A :A
Kendi parasından çekip Enderle beraber kullandılar sonuçta, bozulmamalı araları. :A
Dün oranları aynı kalmış ama Çukur'da o kadar konuşulmasına rağmen yükselememiş ilginç bir şekilde. Haftaya güzel yükseliş bekliyorum. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,174
Puanı
1,061
Yasak Elma ve Sefirin Kızı erkek dizileri mi? :A
Sefirin Kızı'nın daha kendine hayrı yok. Elma da yeni rakipler gelince anında reyting kaybediyor o yüzden sağlam bir iş gelirse zora girebilir. :A Çukur ve Uyanış'a karşı yine aynı kitleye hitap eden Maraşlı tuttuysa Camdaki Kız her türlü tutar. :A

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,440
Puanı
409
Uyanış-kendi izleyicisini oturttu ve yükselişine devam ediyor,dizi 3 bölümden 6 bölüme kadar üst üste düşüşler yaşamıştı ama sonra toparlandı ve zirveye güçlü bir şekilde gitmeye başladı ve artık kaç haftadır zirveyi bırakmıyor tam tersi farkı açıyor.

Çukur,Yasak Elma ve Maraşlı-bu üçlünün kapışması sezon sonuna kadar devam edecek gibi duruyor Çukur Total,Maraşlı AB,Yasak Elma ABC1 de en çok izlenen 2 dizi olmuş,en iyi kapışma bu üçlü arasında.

Sefirin Kızı-böyle finale kadar gidecektir,4 altında düşse bile kanal en az mayısa kadar yayınlanacaktır çünkü ne yeni bir projesi yok eğer varsa da pazartesiye koymayacak.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sefirin Kızı'nın daha kendine hayrı yok. Elma da yeni rakipler gelince anında reyting kaybediyor o yüzden sağlam bir iş gelirse zora girebilir. :A Çukur ve Uyanış'a karşı yine aynı kitleye hitap eden Maraşlı tuttuysa Camdaki Kız her türlü tutar. :A
97 bölümdür her rakip geldiğinde ümitlenip “Yasak Elma zora girebilir, sepetlenir vs. “ diyorsun ama boşa ümitleniyorsun yorulmadın mı. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem and Dosi