Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Türkçeme laf atıp alıntıladığın mesajımda bile ben 'hâlâ' diye yazmışken senin 'hala' diye yazman 🤦🏻‍♀️ :A @Özgür @xBUGRAx @Tolstoyevski
Demek ki her fırsatta düzeltmek gerekMiyormuş
Ben Türkçene laf atmadım Menajerimi Ara'yı bıraktım dedin diye gönderme yapmıştım. :A

Ayrıca telefondan yazıyorum ince a yapmam mümkün değil. :A
------

Ay bırak şunu senin 4 temel dil becerin gayet iyi canım. :A
Sensin şu.ss

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

TRT1'in yeni dizisi Teşkilat harika bir başlangıç yaptı. Dizi tüm gruplarda zirvede. Dizinin tekrarları da iyi oranlar aldı.

Kefaret geçen haftaya yakın oranlar aldı. Dizi Total ve ABC1 grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Arıza tüm gruplarda düşüş yaşadı.

Menajerimi Ara tüm gruplarda düşüş yaşadı fakat dizi AB grubunda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Hercai bu hafta da tüm gruplarda düşüş yaşadı.

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0.06 olsa da Kefaret tüm gün artan tek dizi olmuş, o da yeni rakibin en güçlü olduğu AB grubunda.

Dizi kolay kolay düşmeyecek gibi o yüzden kanal daha fazla bekletmeden Cumartesi gününe Savaşçı'yı getirsin.

• Beğendim
Reactions: Doğan and Dosi

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Büyük Selçuklu,Gönül Dağı,Teşkilat TRT baya başarılı oldu dizilerde.Teşkilat 10 barajı geçmiş ilk günden bravo

• Beğendim
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Herkes şaşkın :A :A
Kefaret yalnız etkilenmemiş :F
İlk bölüm için geçen haftadan 8-9 alır demiştim ama dün bölümü izledikten sonra 6-7 demiştim. Twitter'da oranları görünce şok oldum. :A

Evet, sanırım günü en az hasarla atlatan dizi Kefaret olmuş. Diziyi bıraktım ama yüksek reytingler alması sevindirdi.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Dün Kefaret'e bakındım biraz. Bölüm oldukça iyiydi ve yeni diziye rağmen reytinglerimi koruması harika :bhr:
Meltem baya güldürdü ve taksi sahnesi hoşuma gitti :A
------

İlk bölüm için geçen haftadan 8-9 alır demiştim ama dün bölümü izledikten sonra 6-7 demiştim. Twitter'da oranları görünce şok oldum. :A

Evet, sanırım günü en az hasarla atlatan dizi Kefaret olmuş. Diziyi bıraktım ama yüksek reytingler alması sevindirdi.
Ben diziye 2 haftada 1 bakıyorum :A çoğu diziyi öyle yapıyorum artık. Hekimoğlu ve Maraşlı şuan haftasında tam olarak baktığım diziler. Diğer takip ettiklerime arada bakıyorum veya 1 saatlik falan. .

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
TRT artık şişirme işini yavaş yavaş değil göstere göstere yapıyor çüş diyorum sadece. :eek: Bari Masumlar ve Gönül Dağı gibi düşük başlayıp sonradan çift haneleri görseymiş en azından daha inandırıcı olurdu. Reytinglerle oynanıyor diyen tayfadan değilim ama reklamı ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bir dizinin ilk bölümden 12 reyting almasının izah edilebilir bir tarafı yok o yüzden ciddiye alamıyorum.

Menajerimi Ara Total'de beklediğin gibi 2 bandına düşmüş ama diğer gruplarda çok çok az etkilenmiş özellikle AB'de 4 bandında kalabilmesi güzel haber. Teşkilat fena vurur diye düşünmüştüm ama bölüm güzel olunca izleyiciyi korumayı başarmış. Belki ÇGH'nin yokluğu da olumlu etkilemiş olabilir. Bu dizinin ne olursa olsun ayakta kalabilmesi gerçekten takdire şayan. :Z

Yeni rakipten en çok etkilenen dizi Arıza olmuş. Tolga Sarıtaş eski dizisinin ekibinden darbe yemiş oldu kaderin böylesi. :A

Kefaret pek sarsılmadan yoluna devam ediyor. Kadın izleyiciler dizisine sahip çıkmış. :A

Recai erimeye devam ediyor. Total'de bile büyük kopuş var ama Maria ile Mustafa'da 17 bölüm dayanan ATV bunu sezon sonuna kadar hayli hayli devam ettirecek gibi.
------

Yine tuttu öngörün. :A TRT asla şaşırtmıyor. :A @xBUGRAx

Pazar akşamının uzun zamandan sonra ilk 10+ reyting üstü dizisi hayırlı olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Teşkilat tam da beklediğim gibi yüksekten başlamış. Dün bölümü izledikten sonra tahminlerde oranını daha yüksek yapacaktım ama vazgeçmiştim keşke yapsaydım. :A Pazar günü bir sürü dizi olmasına rağmen aslında boş bir gündü ve pek şaşırmadım oranlara. Çok kısa sürede o kadar iyi bir tanıtım yaptılar ki. Her yerde afişler, çok iyi hazırlanan fragmanlar, etkili bir sosyal medya yönetimiyle harika bir PR yaptılar. Gün de buna müsaitti, erkek izleyicinin sevebileceği bir tarzdı ve karşılığını buldu. TNS'nin en yüksek açılışı olabilir, başka bu kadar yüksek alan iş hatırlamıyorum ilk bölümde.

Kefaret gayet iyi gitmiş. FOX hala ne bekliyor ya belli ki Kefaret'in kolay kolay düşeceği yok, bitirsin SÇK'yı koysun Savaşçı'yı.

Menajerimi Ara beklediğimden az hasar almış. Total'de 2'ye düşmüş bekliyordum ama AB'de de 3'e düşer diyordum. Umarım daha fazla düşmeden yoluna sezon sonuna kadar devam eder.

Hercai gittikçe düşüyor. İyi olduğu Total'de bile 3'e düşmüş. Dün iki önemli oyuncusu diziye veda etmiş. Hikaye tükenmeye başlamışken bence bitirin artık 62 bölüm olmuş yeter de artar.

Arıza en çok kaybı yaşayan iş olmuş. Yine de Total oranları fena değil.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,070
Puanı
410
Teşkilat... Bismillahirahmanirrahim... 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Hercai, Menajer, Arıza üçü de en geç sezon sonu final, burdan dönüşü olmaz artık...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
TRT artık şişirme işini yavaş yavaş değil göstere göstere yapıyor çüş diyorum sadece. :eek: Bari Masumlar ve Gönül Dağı gibi düşük başlayıp sonradan çift haneleri görseymiş en azından daha inandırıcı olurdu. Reytinglerle oynanıyor diyen tayfadan değilim ama reklamı ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bir dizinin ilk bölümden 12 reyting almasının izah edilebilir bir tarafı yok o yüzden ciddiye alamıyorum.

Menajerimi Ara Total'de beklediğin gibi 2 bandına düşmüş ama diğer gruplarda çok çok az etkilenmiş özellikle AB'de 4 bandında kalabilmesi güzel haber. Teşkilat fena vurur diye düşünmüştüm ama bölüm güzel olunca izleyiciyi korumayı başarmış. Belki ÇGH'nin yokluğu da olumlu etkilemiş olabilir. Bu dizinin ne olursa olsun ayakta kalabilmesi gerçekten takdire şayan. :Z

Yeni rakipten en çok etkilenen dizi Arıza olmuş. Tolga Sarıtaş eski dizisinin ekibinden darbe yemiş oldu kaderin böylesi. :A

Kefaret pek sarsılmadan yoluna devam ediyor. Kadın izleyiciler dizisine sahip çıkmış. :A

Recai erimeye devam ediyor. Total'de bile büyük kopuş var ama Maria ile Mustafa'da 17 bölüm dayanan ATV bunu sezon sonuna kadar hayli hayli devam ettirecek gibi.
------

Yine tuttu öngörün. :A TRT asla şaşırtmıyor. :A @xBUGRAx
Belki 12 almadı ama ilk bölümden Öğretmen de 10 almıştı mesela. O ciddiye alınabiliyorsa bu oranlar da alınabilir. :A

Ülkenin belli bir kesmini görmüyorsunuz. :A Bu kesim TRT1 dizileri, ATV dizileri, Esra Erol vs izliyor. Teşkilat da Uyanış, Diriliş, Kuruluş gibi başta o kitleyi baz alarak yapıyor bu işleri ya. :A Tabi sadece o kitle izlemiyor ama çoğunluğunu onlar oluşturuyor. Teşkilat'ın böyle alacağı çok belliydi aslında. :A Adamlar o tanıtımlarla bağıra bağıra “Pazar'ın zirvesi geliyor” dedi. :A

• Harika

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
0.06 olsa da Kefaret tüm gün artan tek dizi olmuş, o da yeni rakibin en güçlü olduğu AB grubunda.

Dizi kolay kolay düşmeyecek gibi o yüzden kanal daha fazla bekletmeden Cumartesi gününe Savaşçı'yı getirsin.
Biz demiştik atv star kanal d hayda hayda etkilenir kardeşim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Belki 12 almadı ama ilk bölümden Öğretmen de 10 almıştı mesela. O ciddiye alınabiliyorsa bu oranlar da alınabilir. :A

Ülkenin belli bir kesmini görmüyorsunuz. :A Bu kesim TRT1 dizileri, ATV dizileri, Esra Erol vs izliyor. Teşkilat da Uyanış, Diriliş, Kuruluş gibi başta o kitleyi baz alarak yapıyor bu işleri ya. :A Tabi sadece o kitle izlemiyor ama çoğunluğunu onlar oluşturuyor. Teşkilat'ın böyle alacağı çok belliydi aslında. :A Adamlar o tanıtımlarla bağıra bağıra “Pazar'ın zirvesi geliyor” dedi. :A
Dediğim gibi ben şikeci olduğunu iddia eden tarafta değilim ama söz konusu TRT olunca iki kez düşünmek lazım maalesef. Ne kadar iyi tanıtılsa ve içerik olarak tatmin etse bile yok yani kafamda oturtamıyorum. 2. bölümden bunu alsa tamam ama bu durumda bilemiyorum Altan. :A