Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Şarkılar Bizi Söyler | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    17

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dediğim gibi ben şikeci olduğunu iddia eden tarafta değilim ama söz konusu TRT olunca iki kez düşünmek lazım maalesef. Ne kadar iyi tanıtılsa ve içerik olarak tatmin etse bile yok yani kafamda oturtamıyorum. 2. bölümden bunu alsa tamam ama bu durumda bilemiyorum Altan. :A
Ya git asıl söylemek istediğim yere cevap vermemişsin yine kendine göre olan kısmı cevaplamışsın. :A Öğretmen'in ilk bölümden 10 alması inandırıcı oluyor muydu bu durumda? :A Yani onu nasıl ciddiye aldıysak bu da alınmalı. Ya da Teşkilat başka kanalda olsa yine yüksek başlasa ne değişecek mesela?

• Güldürdün
Reactions: EmreCan

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,633
Puanı
1,060
Şarkılar Bizi Söyler fena olmayan oranlar almış ama tahmin ettiğim gibi ÇGH2 kadar iyi değil.

Hercai'nin oranları çok düştü artık. Devam etmesi bu oranlar ile mucize.

Kefaret iyi gidiyor.

Survivor artık zirve yüzü göremeyecek gibi.

Teşkilat muhteşem giriş yapmış. Tekrarlarının aldığı oranlara bakarsak haftaya 15+ gelecektir rahatla.
TNS'nin en yüksek açılışı olabilir, başka bu kadar yüksek alan iş hatırlamıyorum ilk bölümde.
Kuruluş Osman'a ait rekor yanılmıyorsam.

• Beğendim
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Teşkilat aşırı iyi başlamış. 8'e kadar bile çıkamayacağını düşünürken 10, 12, 11 ne. :eek:

En büyük hasarı beklendiği gibi Arıza almış. ABC1'de neredeyse 1 reyting kaybetmiş ve bundan yukarısına çıkamaz bence.

Kefaret çok az etkilenmiş. Hatta AB'de yükselmiş bile.

Menajerimi Ara pek etkilenmemiş. Tek Total'de 2,57'ye kadar düşmüş ama AB'deki 4'lü oranlarını koruyabilmiş.

Hercai berbat ötesi gitmiş. AB'de 1,30'a kadar düşmüş ve artık Total'de de 4'ün altına düşmüş. Sezon sonunu görür de ötesini görmemesi gerek bence.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şarkılar Bizi Söyler fena olmayan oranlar almış ama tahmin ettiğim gibi ÇGH2 kadar iyi değil.

Hercai'nin oranları çok düştü artık. Devam etmesi bu oranlar ile mucize.

Kefaret iyi gidiyor.

Survivor artık zirve yüzü göremeyecek gibi.

Teşkilat muhteşem giriş yapmış. Tekrarlarının aldığı oranlara bakarsak haftaya 15+ gelecektir rahatla.

Kuruluş Osman'a ait rekor yanılmıyorsam.
Doğru, ben onu unutmuşum. :D Teşekkürler.

• Beğendim
Reactions: Hazem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860
Vay arkadaş vay. Dün gece ne olmuş öyle ya? Ben bu kadar büyük bir açılış beklemiyordum. Hafta için bir gün bakarım Teşkilat'a. Oranlar beni merak ettirdi.

Menajerimi Ara akşamki bölümden sonra bu kadar düşmesi bile başarıdır. Tabii bundan ÇGH'nin olmaması da etkili. Haftaya onların da dönmesiyle düşüşün devam edeceğini düşünüyorum. Hayranlar internette bunları hak etmiyor diye ağlamaya devam etsinler. Bu dizinin hakkı tamda bu oranlardır.

Ben burada defalarda kez hafta sonu büyük bir boşluk var dedim. TRT de sanırım bunu görmüş ve Gönül Dağı - Teşkilat ikilisi ile bütün pastayı aldı götürdü. Bu sezonun tek yıldızı TRT'dir. Diğerleri biraz bakıp örnek alsın.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ya git asıl söylemek istediğim yere cevap vermemişsin yine kendine göre olan kısmı cevaplamışsın. :A Öğretmen'in ilk bölümden 10 alması inandırıcı oluyor muydu bu durumda? :A Yani onu nasıl ciddiye aldıysak bu da alınmalı. Ya da Teşkilat başka kanalda olsa yine yüksek başlasa ne değişecek mesela?
Öğretmen'e de zamanında şaşırdık bitti ne dememi istiyorsun. :A En azından onun Total'de 7 küsürlük bir reytingi vardı ve ikinci hafta düşmüştü. Geçen sene de FOX'un her yeni dizisinin yüksek başlaması şaşırtıcıydı ama TRT'nin devlet kurumu oluşu kafa karıştırıyor. İsteyen ciddiye alsın ama benim kafamda oturmayan parçalar var üzgünüm. :A

Vay arkadaş vay. Dün gece ne olmuş öyle ya? Ben bu kadar büyük bir açılış beklemiyordum. Hafta için bir gün bakarım Teşkilat'a. Oranlar beni merak ettirdi.

Menajerimi Ara akşamki bölümden sonra bu kadar düşmesi bile başarıdır. Tabii bundan ÇGH'nin olmaması da etkili. Haftaya onların da dönmesiyle düşüşün devam edeceğini düşünüyorum. Hayranlar internette bunları hak etmiyor diye ağlamaya devam etsinler. Bu dizinin hakkı tamda bu oranlardır.
Elemin Lordly'ye bile güldürdün atacak kadar saçma bir yere gidiyor Allah kolaylık versin. :A ÇGH biraz da boşluktan o reytingleri alıyor Teşkilat'ın etkileyeceği işlerden biri o olur en başta. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Öğretmen'e de zamanında şaşırdık bitti ne dememi istiyorsun. :A En azından onun Total'de 7 küsürlük bir reytingi vardı ve ikinci hafta düşmüştü. Geçen sene de FOX'un her yeni dizisinin yüksek başlaması şaşırtıcıydı ama TRT'nin devlet kurumu oluşu kafa karıştırıyor. İsteyen ciddiye alsın ama benim kafamda oturmayan parçalar var üzgünüm. :A

Elemin Lordly'ye bile güldürdün atacak kadar saçma bir yere gidiyor Allah kolaylık versin. :A ÇGH biraz da boşluktan o reytingleri alıyor Teşkilat'ın etkileyeceği işlerden biri o olur en başta. :A
E tamam işte ben de bunu anlamıyorum hangi kanal o sezon yüksek reyting alan diziler yapsa şişirme oluyor ve bu bana saçma geliyor. Yani kanal, yapımcı, oyuncular bu şişirilmiş oranların mutluluğu ve gururunu mu yaşayacak bana mantıklı gelmiyor.

Alttaki mesajına daha da güldüm Teşkilat'ın etkileyeceği iş olarak ÇGH2 görüyorsun. :F Ne alaka. :F

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860

Yazdığı şey komiğe gitti güldüm. Bunda sana komik gelen neydi anlamadım ama yine gereksiz savunma moduna geçtin.

Teşkilat'ın ÇGH'yi etkileyeceğini düşünmekte güzel ha. :D Aynı tarz oldukları için kesinlikle etkilenir bence de. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
E tamam işte ben de bunu anlamıyorum hangi kanal o sezon yüksek reyting alan diziler yapsa şişirme oluyor ve bu bana saçma geliyor. Yani kanal, yapımcı, oyuncular bu şişirilmiş oranların mutluluğu ve gururunu mu yaşayacak bana mantıklı gelmiyor.

Alttaki mesajına daha da güldüm Teşkilat'ın etkileyeceği iş olarak ÇGH2 görüyorsun. :F Ne alaka. :F
Sadece ilk bölümden bu kadar yüksek başlamasını kafam almıyor yoksa Masumlar ve Gönül Dağı gibi 3-4 bandında başlayıp sonradan çift hanelere yükselse göze batan bir anormallik olmayacak. :A

Etkiler dedim çünkü bu tarz komedi-eğlence içeriklerinden iddialı diziler uğruna vazgeçilmesi daha kolay oluyor. Mesela İbo Show 5-6 küsür alırken Kardeşlerim yüzünden 3-4'e düştü. Yani o da dram dizisiydi ama bu tarz işler türe bakmıyor bence. Evet kitle olarak pek alakası yok gibi görünebilir ama Teşkilat yükselmeye devam ederse ÇGH'nin eskisi gibi 5 reyting alması mümkün değil. :A

Yazdığı şey komiğe gitti güldüm. Bunda sana komik gelen neydi anlamadım ama yine gereksiz savunma moduna geçtin.

Teşkilat'ın ÇGH'yi etkileyeceğini düşünmekte güzel ha. :D Aynı tarz oldukları için kesinlikle etkilenir bence de. :D
Bir an forumumuzun en elemli üyesiyle aynı kefeye girdiğini görür gibi oldum da ondan güldüm bir şey yok. :A Diğer kısım için cevabımı yazdım tekrar etmiyorum. :A

• Güldürdün

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hercai acilen Cuma gunune donmeli.. dunki bolum cok guzeldi. Neden dustu anlamadim

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sadece ilk bölümden bu kadar yüksek başlamasını kafam almıyor yoksa Masumlar ve Gönül Dağı gibi 3-4 bandında başlayıp sonradan çift hanelere yükselse göze batan bir anormallik olmayacak. :A

Etkiler dedim çünkü bu tarz komedi-eğlence içeriklerinden iddialı diziler uğruna vazgeçilmesi daha kolay oluyor. Mesela İbo Show 5-6 küsür alırken Kardeşlerim yüzünden 3-4'e düştü. Yani o da dram dizisiydi ama bu tarz işler türe bakmıyor bence. Evet kitle olarak pek alakası yok gibi görünebilir ama Teşkilat yükselmeye devam ederse ÇGH'nin eskisi gibi 5 reyting alması mümkün değil. :A

Bir an forumumuzun en elemli üyesiyle aynı kefeye girdiğini görür gibi oldum da ondan güldüm bir şey yok. :A Diğer kısım için cevabımı yazdım tekrar etmiyorum. :A
İbo Show’un konuklarla da alakası var ayrıca İbo Show izleyen kitle belli yani dram dizisine kayması çok normal ama komedi programının kitlesi ile aksiyon dizisini bir tutamazsın. :A Aynen ÇGH'nin 5 alması mümkün değil, 2-3'e düşer MA hiç etkilenmez ama aynen. :F

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Teşkilat, beklendiği üzere çok yüksek açılış yapmış.
Trt bu ülkede giremediği ev yoktur, Trt devlet kanalı olup, ayrı bir kitlesi vardır. Bunları geçtim, dizilerini çok iyi tanıttılar, Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı gibi 10 ve üzeri ratingli dizilerinde sürekli tanıtım verdiler.. Sonuç ortada. 15 e kadar yolu var...
Bunun dışında A. Rıza benzer sayılır bir diziydi en çok yıpranan yapım olmuş.

Hercai ve Ma derdine yanmış, dizi tekrarları bu dizilerden daha çok izlenmiş, hatta Sibel Can Ma dan fazla tercih edilmiş.
Survivor da Anlat bakalım ile birlikte Teşkilat dan sonra en çok izlenen televizyon yapımı olmuş.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
İbo Show’un konuklarla da alakası var ayrıca İbo Show izleyen kitle belli yani dram dizisine kayması çok normal ama komedi programının kitlesi ile aksiyon dizisini bir tutamazsın. :A Aynen ÇGH'nin 5 alması mümkün değil, 2-3'e düşer MA hiç etkilenmez ama aynen. :F
MA etkilenmez gibi bir şey mi dedim işine geldiği gibi anlama huyundan ne zaman vazgeçeceksin. :A Zaten ilk haftadan ziyade 2. bölümün reytinglerine bakmak lazım Teşkilat yükselirse diğer yapımların (ÇGH dahil) düşüşü devam eder olur da meraktan izlenmişse ve düşerse reyting kaybı olmayabilir. Ama biraz daha yükseleceğini öngörerek yorum yapıyorum ve ÇGH'nin de düşmesi çok olası bunda abartılacak bir şey yok.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,615
Puanı
860

ÇGH düşse bile bizim diziden yüksek almaya devam eder. :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Doğal Afet Mine on Twitter: ben artık haklı olmak değil mutlu olmak  istiyorum.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,070
Puanı
410
En üzücü olan da şu oldu; Menajerimi Ara, Masumlar Apartmanı'ndan kaçtı boş güne pazara geldi ama 5 rtg bandını bi türlü 5 aydır aşamadı,
çat pazara 10+ reytingli dizi geldi...