5 Mart 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
MD’nin dünkü bölümü pek beğenilmemiş zaten. Geçen haftaki sert düşüşü gündemden dolayıydı onu biliyorduk ama Total’de bu oranları bekliyordum tam da. Hatta dün tahmin yollarken önce 14 yazdım sonra sildim. :F

Çukurova’ya tebrikler. Annemi aradığında dün heyecanla izlediğini söyledi. Bu iki dizinin rekabetini seviyorum. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Dün Çukurovada 2 çok önemli olay yaşandı ve heyacan zirve idi. Zaten şu Züleyhanın video konusu birkaç bölüm daha götürür. :Z
Bu heyecan reytinglere de yansımış. Birkaç hafta önce Totalde büyük fark olsa da şimdi 0.2-ye kadar düşmüş. Yakında MD totalde daha da düşecektir. Bi balon misali 20-lere yükseldi ama artık zor. 10-11 bandına iner nisana falan.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Geçerse de geçsin MD'nin başarısından hiçbir şey götürmez. :A
Evet, kabul ettiğine göre seviyeli tartışmamızı burada sonlandırabiliriz artık. :A

Haftaya total tahmininde Çukurova'yı MD'nin üzerine koymayı unutma. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,922
Puanı
1,060
Ne alacağım be doğruya doğru. :A Olur da gelecek hafta alırsa yine aynı yorumu yapacağım çünkü durum bundan ibaret. :A
D88GQPRWsAAsJgc.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
BZÇ tebrik ederim :Z
Dünkü bölüm çok iyiydi, 2 sezonunda yükselişe geçip devam etmesi cidden iyi. Haftaya bölüm çok daha iyi olacak :Z

Geçerseniz kılpayı ve MD yorulduğu için geçeceksiniz yani birincilik bile emanet olacağı için korkacak bir şey yok. :A
Daha uykudan uyanamamış mıyım yoksa sen gerçekten MD'nin 2 küsür kat bölümüne sahip olan bir dizi karşısında, MD'nin yorgun olduğu bahanesine mi sığınmışsın? :eek:
Şuan şokta olduğunu varsayıp fazla üstüne gelmeyeceğim :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
MD baya bir kan kaybetmiş, sezon sonuna kadar 10 reytinge kadar düşecektir. Anladığım kadarıyla diziyi uzatmaya çalışıyorlar ama by hamle diziye büyük ölçüde zarar verecektir. :X

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
  • Olmamış
Reactions: Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Ferman’a bir virüs bulaştırmamıza bakar 20 reyting, herkes sakin olsun... AB ve ABC1 açık ara zaten, oraya hiç girmemiş kimse nedense. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Bully

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Mucize Doktor'u izledim çok güzel bir bölümdü :)

• Beğendim
Reactions: Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Düştük bakalım Ömer'im.. BZÇ bataklığına. :A

Gelecek sezon da kapışma devam edecek, lobiler çarpışacak. :A

Fark ettim Emre’m, farkettim. :A Çok sağlam bir bölüm yayınlamış BZÇ belli ki, sağlam da artmış reytingleri tebrik ediyorum. :A

Önümüzdeki sezon Total sizin olsun, AB bizim olsun. Kardeş kardeş geçinip gidelim. :A (Geçinemediler...)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash and Bully

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fark ettim Emre’m, farkettim. :A Çok sağlam bir bölüm yayınlamış BZÇ belli ki, sağlam da artmış reytingleri tebrik ediyorum. :A

Önümüzdeki sezon Total sizin olsun, AB bizim olsun. Kardeş kardeş geçinip gidelim. :A (Geçinemediler...)
Ömer'im teşekkür ediyorum evet epey sağlamdı, dizi bir anda ivme kazanınca reytingler de fırladı. :A Haftaya da aynı şekilde bomba olacak bölüm. Mucize Doktor da bir karşılık verecektir buna, dediğin gibi virüs ihtimali kuvvetli, hazır güncelken. :A

Hahaha parantez reis, hiç yanılmıyor hiç...

• Güldürdün
Reactions: Sherlock