Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sert cevaba hazır olun Sherlock beyciğim. :A
Asıl sert cevap bence ilk mesaja gelir :A
Meğer ne çok sert cevap biriktirmişsin içinde... @Aserat

A6C86EBE-930A-426A-B456-F2127CE0BA0E.jpeg

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,623
Puanı
1,060
Hercai beni şaşırttı. Sezon başında aldığı oranların neredeyse iki katına çıktı. Bravo.

Kırmızı Oda oranlarını korumuş ama tüm diziler yükselirken yine TV8'in düşmesi ilginç. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,280
Puanı
860
Bence herkesin canını yakacak gibime geliyor...Ben bile kaç haftadır izlediğim KIRMIZI Odayı bırakıp haftaya cuma Akrep izleyeceğim...(KIRMIZI ODA'NINDA tekrarını izlerim çünkü en sevdiğim oyuncu 'Burcu biricik' var..)
Bende valla bırakıcam dün öylesine izledim eski bölümleri gibi değil.

• Harika
Reactions: STAR

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Çocukluk ortalama oranlar ile devam ediyor. Şimdilik yeni yıla kadar gider ama ondan sonra fazla uzun yaşamayabilir.

• Beğendim
Reactions: STAR

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
Kırmızı Oda ufak düşüşler yaşamış ama yine de çok iyi oranlar almış. AB zirvesini kolay kolay bırakmaz ama haftaya Akrep gelince tüm diziler gibi Total’de düşüş yaşar bence.

Hercai’nin sezon başındaki oranlarından eser yok. Birkaç bölümdür tüm sırların açıklanması ve Twitter’daki yorumlara göre senaryonun toparlanması ve yasak nedeniyle iyi bir yükseliş yaşamış. SAK gibi bu oranlarla sezon ortasında biter diyordum ama oranlarını korursa biraz daha devam eder. Haftaya o da Akrep’ten nasibini alır.

Ramo’nun kitlesi iyice oturdu. Kolay kolay sarsılacağını düşünmüyorum. Yine gayet iyi gitmiş. Bu sezon izleyen herkes diziden çok memnun.

Çocukluk ilginç şekilde yükselmiş. Sokağa çıkma yasakları dizilerin yükselmesine yaradı. Oranları hala yeterli değil ama bir süre daha böyle gider.

Sert cevaba hazır olun Sherlock beyciğim. :A

Hercai sezonun başından beri inişli çıkışlı ama yükselerek devam etti :D Akrebin Hercai yi etkileyeceğini hiç sanmıyorum :D ha bu arada Ramo kitlesini oluşturdu demişsin ama düşüş yaşamış dizi :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hercai'nin son yüksek reyting alışı olacak gibi haftaya akrep geldiğinde 3 'e iner..Çocukluk ta baya etkilenir..
Ben de Hercai final yapar diyordum sezon ama artık bence kurtuldu. Akrep Babil kitlesini alır Ab grubunda yüksek bekliyorum diğer dizileri çok etkilemeyecek bence

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hercai sezonun başından beri inişli çıkışlı ama yükselerek devam etti :D Akrebin Hercai yi etkileyeceğini hiç sanmıyorum :D ha bu arada Ramo kitlesini oluşturdu demişsin ama düşüş yaşamış dizi :D

E ben de onu diyorum zaten. Sezon başında düşük başladı ve biter dedim ama senaryonun toparlanmasıyla iyi yükselmiş dedim. Sen Akrep'in etkilemeyeceğini sanmaya devam et o zaman. :) Hikayenin totale hitap ettiği çok belli. Önümüzdeki haftalarda görürüz. :)

Ramo haftalardır Total'de 6, AB'de 4 bandı alıyor. Yani kitlesi oturmuş gayet de. Ufak düşüşler olsa bile aşağı yukarı aynı oranları alıyor dizi. :) Düşüş dedin de baktım, alt tarafı Total'de 0.07 düşmüş geçen haftaya göre. Düşüş bile sayılmaz. Düşüş diyorsun ama ABC1'de 0.66 yükseldiğini görmüyorsun herhalde. :)

• Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,060
E ben de onu diyorum zaten. Sezon başında düşük başladı ve biter dedim ama senaryonun toparlanmasıyla iyi yükselmiş dedim. Sen Akrep'in etkilemeyeceğini sanmamaya devam et o zaman. :) Hikayenin totale hitap ettiği çok belli. Önümüzdeki haftalarda görürüz. :)

Ramo haftalardır Total'de 6, AB'de 4 bandı alıyor. Yani kitlesi oturmuş gayet de. Ufak düşüşler olsa bile aşağı yukarı aynı oranları alıyor dizi. :) Düşüş dedin de baktım, alt tarafı Total'de 0.07 düşmüş geçen haftaya göre. Düşüş bile sayılmaz. Düşüş diyorsun ama ABC1'de 0.66 yükseldiğini görmüyorsun herhalde. :)

Akrepin totale hitap ettiği açık görülüyor ama ben öyle düşünüyorum haftaya anlarız :) ramoya gelince totalde ufak düşüş olmuş ondan bahsettim düşmeden devam ediyordu onu dedim :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Yorumlara baktım da herkes akrep şu diziyi böyle etkiler, şu diziye final yaptırır vs şeklinde. Yılın dizisi falan geliyor da biz mi bilmiyoruz :A Erkek başrolü Yusuf Çim olan bir dizi için yorumlar fazla iddialı sanki. :A
2 reyting alsada o 2 reytingi birilerinden alınır :A ilk bölüm meraktan bakılır illaki

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yorumlara baktım da herkes akrep şu diziyi böyle etkiler, şu diziye final yaptırır vs şeklinde. Yılın dizisi falan geliyor da biz mi bilmiyoruz :A Erkek başrolü Yusuf Çim olan bir dizi için yorumlar fazla iddialı sanki. :A
Tanıtımı oldukça iddialıydı. Bence seyirciyi çekecek ve Total'de iyi gideceğini düşünüyorum Yusuf'a rağmen. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
2 reyting alsada o 2 reytingi birilerinden alınır :A ilk bölüm meraktan bakılır illaki
Yok, ben bakılmaz demiyorum da yorumlarda ilk bölümden zirveye yerleşip ortalığı kasıp kavuracak bir dizi olucak gibi bahsedilmiş. 7 reyting alan diziyi 3 reytinge düşürür diyen bile var. Dizinin yapımcısının bile böyle yüksek bir beklentisinin olduğunu düşünmüyorum. :A
Tanıtımı oldukça iddialıydı. Bence seyirciyi çekecek ve Total'de iyi gideceğini düşünüyorum Yusuf'a rağmen. :A
Evet tanıtımı güzeldi ama sadakatsiz etkisi yaratacağını da düşünmüyorum. Bence de dizinin tutma ihtimali yüksek ama öyle çok yüksek reytingler alıp zirveye oynayacağını da düşünmüyorum. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yok, ben bakılmaz demiyorum da yorumlarda ilk bölümden zirveye yerleşip ortalığı kasıp kavuracak bir dizi olucak gibi bahsedilmiş. 7 reyting alan diziyi 3 reytinge düşürür diyen bile var. Dizinin yapımcısının bile böyle yüksek bir beklentisinin olduğunu düşünmüyorum. :A

Evet tanıtımı güzeldi ama sadakatsiz etkisi yaratacağını da düşünmüyorum. Bence de dizinin tutma ihtimali yüksek ama öyle çok yüksek reytingler alıp zirveye oynayacağını da düşünmüyorum. :A
Sadakatsiz gibi zaten gitmez ama niyeyse birkaç bölüm sonra Total'de zirveye adını yazdırır diye düşünüyorum. :A