Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Payitaht: Abdülhamid | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
PAYİTAHT ABDULHAMID
3.40 reytingle totalde 19.
olurken AB'de 4.03 reytingle 6.
ABC'de 4.20 reytingle 10. olmuş.

ARKA SOKAKLAR
totalde 7.94 reytingle 2,
AB'de 4.20 reytingle 5. olurken
ABC'de 5.92 reytingle 3. olmuş.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
PAYİTAHT ABDULHAMID
3.40 reytingle totalde 19.
olurken AB'de 4.03 reytingle 6.
ABC'de 4.20 reytingle 10. olmuş.

ARKA SOKAKLAR
totalde 7.94 reytingle 2,
AB'de 4.20 reytingle 5. olurken
ABC'de 5.92 reytingle 3. olmuş.
Sonucu hangi siteden öğrendin?

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hercai finalden tamamen yırttı neredeyse 7 almış.

Kırmızı Oda bu sefer konuk ayrılınca düşmemiş yükselişini korumuş. Böyle devam ederse liderliği totalde de öyle kolay vermez.

Arka Sokaklar artmış liderliği sezon içersinde bir iki defa yine alabilir ama anlaşılan genel olarak Kırmızı Oda kalacak gibi.

Çocukluk AB grubunda özellikle toparlanmış. Totalde artmalı haftaya devam etmek istiyorsa.

Payitaht Abdülhamid ve Ramo geçen haftadan çok farklı almamış

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Hercai muhtesem bir bölümle muhtesem reytingler almis. Cok büyük olaylar yasanacak belli ki ilerleyen bolumlerde. Haftaya 8 reyting alir

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kırmızı Oda yine harika gitmiş. Aslında normalde Alya sonrası reytingleri biraz düşerdi ama Boncuk'un gelişi ve yasak sayesinde düşüşü çok az seviyede tutmuş tebrikler. :Z

Köy peyniri Recai'nin Total'de 7 alması... Bu yasağın en çok muhafazakar kitlenin izlediği işlere (Kuruluş, Arka Sokaklar, Gönül Dağı vs.) yaraması da dikkat çekici. Ben hala senaryosu iyi çıkarsa Akrep'in ondan izleyici kapabileceğini düşünüyorum açıkçası. Gün kalabalık olsa da yeni dizinin tutunmasına yetecek bir boşluk var gibi.

Çocukluk başka kanalda olsa devam edebilirdi ama FOX'ta dayanamayacağı ortada ve ne zaman biteceği yeni dizilerin durumuna göre belli olacak anlaşılan. Eğer üç yeni diziden biri ocak ayına kadar yetişirse yıl sonunda biter yoksa yeni yılda da bir süre devam edebilir.

• Harika
Reactions: STAR

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,059
Puanı
410
Varoş dizi kefeni yırtmış haftalardır canları çıktı izleyiciyi çekicez diye, senaryo her şeydir hep söylüyorum,
bu dizi bile senaryoyu canlardırdı 7 rtg aldı. Alev Alev senaristi umarım ders alır...

Binnur Kaya tebrikler :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Hercai sanırım Karantinada ağlatarak Total i fethetmiş belli ki.. Bunca zaman iyi kıvrandılar. Ama dizi ne yaparsan yapsın elit kesim burun çeviriyor oda başka.

Kırmızı Oda küsüratlı değerlerde olsa oran düşürmüş, yukarıda yükselmiş diye byorumlar okudum ama 3 kategoride düşürmüş demekki yeni hikaye henüz Alya kadar çekmemiş.

Aslında Hercai hairç dizilerde ufak düşüşler gördüm sanırım doygunluk seviyelerine ulaşmış...
Bakalım Akrep kimin canını yakacak.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Hercai sanırım Karantinada ağlatarak Total i fethetmiş belli ki.. Bunca zaman iyi kıvrandılar. Ama dizi ne yaparsan yapsın elit kesim burun çeviriyor oda başka.

Kırmızı Oda küsüratlı değerlerde olsa oran düşürmüş, yukarıda yükselmiş diye byorumlar okudum ama 3 kategoride düşürmüş demekki yeni hikaye henüz Alya kadar çekmemiş.

Aslında Hercai hairç dizilerde ufak düşüşler gördüm sanırım doygunluk seviyelerine ulaşmış...
Bakalım Akrep kimin canını yakacak.
Bence herkesin canını yakacak gibime geliyor...Ben bile kaç haftadır izlediğim KIRMIZI Odayı bırakıp haftaya cuma Akrep izleyeceğim...(KIRMIZI ODA'NINDA tekrarını izlerim çünkü en sevdiğim oyuncu 'Burcu biricik' var..)

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Bence herkesin canını yakacak gibime geliyor...Ben bile kaç haftadır izlediğim KIRMIZI Odayı bırakıp haftaya cuma Akrep izleyeceğim...(KIRMIZI ODA'NINDA tekrarını izlerim çünkü en sevdiğim oyuncu 'Burcu biricik' var..)
Dürüst olayım ben hiçbirini izlemiyorum ama ratinglerini hep takip ederim. Ama Akrep ilk bölümünde orta halli dizilere sıkıntı verecektir benim tahminim.

• Beğendim
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Hercai dizisine tebrikler. Sevdiğim bir dizi değil ama oranlarında büyük bir sıçrama yapmış 👏

@Aserat Akrep dizisi Hercai'den seyirci çalmaz. İki farklı türden dizi zaten. Kırmızı Oda'dan çalabilir ve Total grubunu zamanla kaybedecek gibi görünüyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kırmızı Oda ufak düşüşler yaşamış ama yine de çok iyi oranlar almış. AB zirvesini kolay kolay bırakmaz ama haftaya Akrep gelince tüm diziler gibi Total’de düşüş yaşar bence.

Hercai’nin sezon başındaki oranlarından eser yok. Birkaç bölümdür tüm sırların açıklanması ve Twitter’daki yorumlara göre senaryonun toparlanması ve yasak nedeniyle iyi bir yükseliş yaşamış. SAK gibi bu oranlarla sezon ortasında biter diyordum ama oranlarını korursa biraz daha devam eder. Haftaya o da Akrep’ten nasibini alır.

Ramo’nun kitlesi iyice oturdu. Kolay kolay sarsılacağını düşünmüyorum. Yine gayet iyi gitmiş. Bu sezon izleyen herkes diziden çok memnun.

Çocukluk ilginç şekilde yükselmiş. Sokağa çıkma yasakları dizilerin yükselmesine yaradı. Oranları hala yeterli değil ama bir süre daha böyle gider.

Şimdi hafta sonu Menajerimi Ara da yükseliş yaşarsa onu da bu gruba dahil edecek miyiz? :A
Sert cevaba hazır olun Sherlock beyciğim. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye