30 Ocak 2023 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bir Küçük Gün Işığı | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    17
Niye bu kadar ciddi ve açıklamalı yorum yaptın. 😱 Takılmak istemiştim sadece.

Forumda illa muhabbeti geçmiştir, görmüşsündür diye düşünmüştüm, bilmemene şaşırdım.

Klasik entrika dizisine muhafazakar-seküler çatışması dahil edilmiş bir dizi işte. Ben açıp izlemedim hiç ama denk geldiğim kadarıyla ilgi çekici hiçbir yanını bulamadım. Yasak Elma ise entrika ve komediyi bir araya getirerek türevlerinden ayrılan, kendisiyle bile sürekli dalga geçen, hiçbir ciddiyeti olmayan fazlasıyla eğlenceli bir dizi. 20 bölüm izleme, yine de bir şey kaçırmadan zevkle devam edebilirsin.

Daha 4.bölümde zaten, her hafta yükseliyor işte. Diğer gruplarda da yükselir.
Ben diziye çok bayıldığımdan değil de Gökçe ve Selo için burada övmeye ve sana karşı çıkmaya devam edeceğim.

Reactions: Ahmed
@phoebebuffay Ömer'in orjinali Shtisel'in entrika ve muhafazakar - seküler çatışmasıyla alakası yoktu. 1-2 kişi hariç seküler yoktu dizide. Birebir uyarlasalar Fatih Çarşamba'da geçmesi lazım.
Ben Kızılcık Şerbeti'nden bahsettim orada, yoksa Ömer'de öyle bir çatışma yok zaten.

Çekemeyen ağlayarak günlüğüne yazabilir bizim için bir sorun yok. Başarımızı ispat edeli yıllar oldu.

Reactions: xemrexxx
Didem Arslan iyi oranlar almış fakat sosyal medyada büyük tepki var kendisine. 3 saat boyunca cinayeti en ince ayrıntısına kadar sırf reyting uğruna sorguladığı için canlı yayında. Müge Anlı'da olsa çok daha profesyonel bir şekilde işlenirdi olay.

Reactions: Angelica and mrt-06
Yurtdışındakileri pistten alalım bakın @Dosi hiç yorum yapıyor mu buralara varsa yoksa survivorda ki oğlanların kaslarını yorumluyor @MasacRE ve @Sherlock la 😂 @Alos ve @serhatt duymasın
pis iftiraci seni

ben biraz yogunum, ondan dolayi eski aktifligim yok. Ayrica Tv izlemedigim icin buralarda yorumum yok.
Yasak Elmaya biraz bakindim bugün ama atlaya atlaya. Hic tadi tuzu kalmamis dizinin. Beni cekmedi kendine. Fragmanlardan devam

Reactions: xemrexxx
Bilgilendirme için teşekkürler. Eğer reytinglerini korursa anlatacakları daha çok hikayeleri var. Umarım aynı samimiyeti ve sadeliği koruyarak anlatırlar.

Orjinal dizi 3 sezon nasıl kısıtlı olarak düşündün

Ahmed iyi takip etmişsin Sedef

Reactions: phoebebuffay
Kızılcık Şerbetine klasik demek yanlış bence
------

Angelica değil, Sinsirellasın.

Sinserallık birşey yok kız yorumlarını iyi takip etmiş onu diyorum hepimiz okuyoruz yorumlarını Ahmed niye kabul etmiyorsun ki yorumlarını ayrıca neyse demiyim

Kızılcık Şerbetine klasik demek yanlış bence
------

Sinserallık birşey yok kız yorumlarını iyi takip etmiş onu diyorum hepimiz okuyoruz yorumlarını Ahmed niye kabul etmiyorsun ki yorumlarını
Bu konu ile alakalı değil, genel olarak öyle.

Reactions: Angelica