Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT 1

Oy: 0 0.0%
  • Bir Küçük Gün Işığı | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    17

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Ya kardeşim bırakın Ömer’i, Elma’yı… Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin bu reytingleri halis mi? :A

TRT ve Atv dizilerine şundan oldu;

40CAC63C-78C1-4ACA-9665-D6510144E489.jpeg

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,910
Puanı
360
Orjinal dizi 3 sezon ve orjinaline göre devam edeceklerse Gökçe Bahadır sezon sonu çıkacak.

4. Bölümde olmamıza rağmen orjinalinin 3. Bölümüne paralel oldu bu bölüm.

Tahminim Shtisel'in aksine Ömer - Gamze ilişkisinin mutlu sonuyla tek sezonluk proje olur.
evet Gökçe Bahadır ayrılacak mı diye haberler görmüştüm dün twitter da. Eğer diziyi uzatıp (ki ben uzatacaklarını düşünüyorum.) partner değiştirme yoluna giderlerse bu seyirci nezdinde ters tepebilir. Umarım suyunu sıkmazlar. Şu an ki havası çok güzel çünkü.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559
Geçen hafta Ömer AB ve ABC'de zirveyi alır demiştim, sırada ABC zirvesi var. Senaryo 10.bölümlerde peak noktasına ulaşacak muhtemelen, bu yüzden yükseliş ivmesini sürdürecektir.

Yasak Elma normalde bu bölüm yükselirdi, AB ve ABC'de Ömer'den ciddi etkilenmiş duruyor. Komediyi geri plana atıp doğru düzgün entrika yazma vakitleri geldi bence artık. :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,236
Puanı
460
ayol ömer in daha 4. bölümü bakalım 14. bölümde reytingi nolacak bence aile nin çekineceği bir durum yok :X zaten hangi güne giderse gitsin trt nin dizilerinden reyting çalamıyor herhangi bir dizi :A

neyse 5-11 yaşta zirvedeyiz :X çekirdekten yetiştiriyoruz yavru kurt entrikacıları :oley: @mrt-06 @serhatt @Alos @Dosi @Angelica @The_Erinch @Yakamoz-Asi @Sherlock @Zeyno @ozmoturk @Özgür @batuhankaralar

neyse bu da kakneme ve ekürisi @Ahmed e kapak olsun :A

Ekli dosyayı görüntüle 120241
enyıl.png

• Harika
Reactions: xemrexxx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bu reytinglerden sonra Aile'nin bugüne gelmesi gibi bir ihtimal kalmadı. :A Ayrıca gelse bile Ömer'den önce etkileyeceği başka diziler var zaten. :A
------

Yine çok pozitifsin aşko. :A
Gerçekleri konuşuyorum aşko. Ömer uzun vadede başarı olacak bir iş değil bence. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,194
Puanı
1,061
ayol ömer in daha 4. bölümü bakalım 14. bölümde reytingi nolacak bence aile nin çekineceği bir durum yok :X zaten hangi güne giderse gitsin trt nin dizilerinden reyting çalamıyor herhangi bir dizi :A

neyse 5-11 yaşta zirvedeyiz :X çekirdekten yetiştiriyoruz yavru kurt entrikacıları :oley: @mrt-06 @serhatt @Alos @Dosi @Angelica @The_Erinch @Yakamoz-Asi @Sherlock @Zeyno @ozmoturk @Özgür @batuhankaralar

Sen bu tablolarin kaynagini bir paylassana bizimle. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Zaten Forbidden Apple bu kategori ve 65+ kadın kategorisinde zirvede olabilir anca. :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,160
Puanı
1,061

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Yasak Elma'ya antilik yapıp senaristin ek iş olarak kahve molalarında yazdığı dandik diziyi övmen kalitenin iyice düştüğünü gösteriyor. :A
Neyi övdüm ayol. :eek:
Ömer'e de antiyim aslında, yorumumu sona kadar okumadıysan sorun sende. :A
------

Adam çok iyi yalnız. :A
Hemen stalk yaptım, hem erkeksi hem babyface. Nadir bulunur böylesi. :bhr:

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559
Neyi övdüm ayol. :eek:
Ömer'e de antiyim aslında, yorumumu sona kadar okumadıysan sorun sende. :A
Kızılcık Şerbeti senaristinin Yasak Elma senaristi olduğunu biliyorsundur herhalde diye düşünüyorum. :A Bu sezon pozitif yorumlar yaptığın tek dizi. :A

Ömer konusunda ciddiye almamıştım seni. :A Önce tutmaz diyordun, sonra max 6 reyting alır dedin, şimdi de uzun vadede başarılı olamaz diyorsun. Sırada ne var bilemiyorum. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Kızılcık Şerbeti senaristinin Yasak Elma senaristi olduğunu biliyorsundur herhalde diye düşünüyorum. :A Bu sezon pozitif yorumlar yaptığın tek dizi. :A

Ömer konusunda ciddiye almamıştım seni. :A Önce tutmaz diyordun, sonra max 6 reyting alır dedin, şimdi de uzun vadede başarılı olamaz diyorsun. Sırada ne var bilemiyorum. :A
Kızılçık Şerbeti'ni de ilk 2 bölüm sonrası izlemiyorum ve sadece sempatim var. Bu arada ben birkaç çok bilindik senarist ve yönetmen dışında ekiplerdeki hiçbir isimi ad olarak bilmiyorum ve konularda da senarist/yönetmen ile ilgili olan kısmı okumadan atlıyorum. Bilmemem normal. Çünkü ilgilenmiyorum. Hatta 2 sezondur az çok izlediğim Camdaki kızın senarist ve yönetmenini sor, bilemem. Sadece Gülserenden ana hikaye alındı onu biliyorum o kadar. :D

Bu arada
Elma ile aynı senarist olsa da, Kızılcığın sosyal hayatdaki sorunlara farklı bi bakış açısından bakıyor ve bu benim sevme nedenim. Yani aynı ismin yazması birşeyi değişmiyor, benim olayım konu ile alakalı. :D
Bence Elma boş bir dizi, amma izleyenlere bir lafım yok, sadece yakın olduklarıma takılıyorum. :A

Ömer ile ilgili de zaten sadece AB'de nolduysa arttı, diğer 2 grupta dediğim oranlarda takılı. Bu yükseliş varsa, düşüş de olur. Ayrıca herşeyle ilgili bir beklentimiz olabilir, benim beklentim de bu yöndeydi. Eğer daha yüksek alıyorsa, demekki beklentimde yanıldım. Hepimiz farklı konularda tahmin yürütüyoruz ama bazen yanılıyoruz. Hem şuanki denekler neyi nasıl yapacak asla tutturmak kolay değil. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,445
Puanı
1,060
@Ahmed Ömer'in orjinali 3 sezon. Senaryo kısıtlı değil. Yeni gelen kızla ilgili hikaye birkaç bölüm sürer. Orjinalinde yok ama Gamze'nin eski kocası da gelir. Nisa'nın kocası geri dönecek.

Önemli olan:

A- 2. Sezonda partner değişimi yapma cesaret edecekler mi?

B- Gökçe Bahadır'ı aratmayacak genç bir oyuncu bulabilecekler mi?
7.69'a yükselmiş Ömer tebrikler.
Yasak Elma'm yine çok iyi, haftaya artar. @Angelica @Keith Long @Doğan

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
254
Puanı
75
evet Gökçe Bahadır ayrılacak mı diye haberler görmüştüm dün twitter da. Eğer diziyi uzatıp (ki ben uzatacaklarını düşünüyorum.) partner değiştirme yoluna giderlerse bu seyirci nezdinde ters tepebilir. Umarım suyunu sıkmazlar. Şu an ki havası çok güzel çünkü.

Az önce internette baktım, yeni gelen kız için clicbait siteler Gökçe Bahadır'ın yerine gelecek gibi yazmışlar ama aslı yok. Orjinalinde Elisheva(Gamze)'yı görücüye istetiyor, reddediliyor, bu kızla görüşmeye aynen bu bölümdeki şekilde başlıyor. Benzer sebeple de nikaha yakın bir zamanda aniden evlenmekten vazgeçiyor. Elisheva'nın ailesi bu sefer razı geliyor nişanlanıyorlar ama kız aile baskısından da uzaklaşmak için yurt dışına gidelim diyor Akiva(Ömer) gitmiyor.Kız gidiyor.

2. Sezon başında babaannesi ölüyor. Amcası ve kuzeni Belçika'dan geliyor.

Son düzenleme: