2022 3.Tur | En Favori Şarkı 2022 | 4. Grup (SON)

Hangi 4 şarkı üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
KÖFN - Bi’ Tek Ben Anlarım
Sıla - Kalksın Uyuyanlar
Aleyna Tilki - Tanırım İntiharı
Tarkan - Yap Bi Güzellik
------

Leş herif nasıl da hakim her şeyiyle konuya... Kanımı donduruyorsun... Sarhoşku... @Sherlock @Maskeli Fedai

Konudaki Çorba'ya dönen goygoya ise güldüm... :A @Dosi
------

Biz sabah Çorbacı'sıyız, bizde gecenin karanlığı değil gündüzün hayrı hakimdir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
ŞŞŞŞ... Benim konuyla herhangi bir alakam yok. Etraftan duyduğum şeyleri belirtiyorum yalnızca...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,293
Puanı
1,060
Gececiler var mı bakalım 🤭🤭 @MasacRE @Sherlock @12.Adam @MEnes

biz sabah corba icen tayfayiz. ben hic gece corbaciya gitmedim. Aslinda yazin bir dügün sonrasi akrabalarim gidelim demisti o gün toktum hayir demistim, onlardan ayri takilmistim :A

Bende yok o kültür :A Diğer etiketlediklerin zaten alkol kullanmayan insanlar. Bizim forumdan çıkmaz o düşündüğün çorbalar :A

Gece derken alkolden sonra içilen çorbadan bahsediyor işte :A Genel olarak işkembe, kelle paça falan tercih edilir :A

iyide bizde alkol alinmaz ama gece veya gündüz o bahsettigin corbalardan icilir. keyfi gidilir :A

Yahu o çorbayı içmek için illa öncesinde alkol alman gerek diye bir şart mı var dedim :A Sadece gececi olayını açıklıyorum o kadar :A

orasini anladim ama Erinc'in vurgusu, senin aciklamalarin baska yönde. Bende diyorumki türklerin kültüründe corbaciya özel gitme var ama sen alkol sonrasi olan corba deyince bi iskillendim :A sizin bazen imalarda farkli anlamlar cikiyor ve ben hakim degilim malum :A

Yok ya bildiğin çorba işte, o kadar da uçmaya gerek yok :A O kültürde olan insanlar için işkembe bir numaradır da, onun dışında işkembenin şampiyonluğa oynayacağını zannetmem. Mercimek, tarhana falan yarışır klasik :A

benzer yazmistim bende :A
bol malzemeli kelle paca en lezzetlisi bana göre :A onun tadina vardiktan sonra iskembeye el atmaz oldum. yazin yine doya doya icmeyi planliyorum insallah :A

en son tatilimde cok fazla yemekli misafirimiz oldu ve cogunluk mercimek corbasi sevdigi icin her seferinde onu yapmaktan bikmistim :A Bir keresinde lebeniye corbasi yapmistim, baya farkli malzeme ve yapilmasi zahmetli. ailenin yarisi cok begendi diger yarisi mercimek corbadan devam dediler sjsjjsjs
türk insani klasikci, yeniliklere pek acik degiller :A

Lebeniye çorbasını bizimkiler de yapar arada. Ben de çok bayılmıyorum açıkçası :A

Leş herif nasıl da hakim her şeyiyle konuya... Kanımı donduruyorsun... Sarhoşku... @Sherlock @Maskeli Fedai

Konudaki Çorba'ya dönen goygoya ise güldüm... :A @Dosi
------

Biz sabah Çorbacı'sıyız, bizde gecenin karanlığı değil gündüzün hayrı hakimdir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

İş dönüşü yine yiyecek görmek iyi olmadı acıktım iyice. Evde çorba var dün yapmıştım shsjjsj
Çorba sevmeyen zevksiz insanları görünce kanım donuyor :A

Kesinlikle katılıyorum, çorba sevmeyen insan eksiktir, zevksizdir... :A

Tamam Yakın zamanda konusunda da bu çan çan çan muhabbetlerinizi bekleyeceğim 🤪🤪🤭🤭🤭 @Dosi @MasacRE @Sherlock @MEnes
Zey,Biri gece alkol aldığı için alkolü bastırsın diye işkembe veya kelle paçayı tüketir. :A Mecnun ‘un dediği gibi konuyu avucunun içi gibi biliyor.
Ötekisi zaten PC de oyun başında... :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
KÖFN - Bi’ Tek Ben Anlarım
Sıla - Kalksın Uyuyanlar
Aleyna Tilki - Tanırım İntiharı
Tarkan - Yap Bi Güzellik
------

ŞŞŞŞ... Benim konuyla herhangi bir alakam yok. Etraftan duyduğum şeyleri belirtiyorum yalnızca...
İZMİR BOY... Kimi kandırıyorsun sen... @Sherlock @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...