2022 3.Tur | En Favori Şarkı 2022 | 4. Grup (SON)

Hangi 4 şarkı üst tura yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@Dosi 2500 yakın çorba çeşidi varmış 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sıla'ya komplo kurulmuş resmen. Sırf kazanmasın diye oy vermeyenler yoksa ben de bir şey bilmiyorum. Bir tek ben anlarım sevdiğim halde ben de oy vermeyeceğim ona :A
aynen 32 sarkidan bir tek Silaya komplo düsündük :A ben bu sarkiyi oylamadim ama diger sarkisini oyladim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
okadarina hakim degilizdir ayrica bilindikleri söylerler. korkma :A
------

beni alintilayip size yazdi bunu. Altinda kötü bir sey mi var? bende cevap yazdim bi de sjsjjs
Gece derken alkolden sonra içilen çorbadan bahsediyor işte :A Genel olarak işkembe, kelle paça falan tercih edilir :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yahu o çorbayı içmek için illa öncesinde alkol alman gerek diye bir şart mı var dedim :A Sadece gececi olayını açıklıyorum o kadar :A
orasini anladim ama Erinc'in vurgusu, senin aciklamalarin baska yönde. Bende diyorumki türklerin kültüründe corbaciya özel gitme var ama sen alkol sonrasi olan corba deyince bi iskillendim :A sizin bazen imalarda farkli anlamlar cikiyor ve ben hakim degilim malum :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
orasini anladim ama Erin'in vurgusu, senin aciklamalarin baska yönde. Bende diyorumki türklerin kültüründe corbaciya özel gitme var ama sen alkol sonrasi olan corba deyince bi iskillendim :A sizin bazen imalarda farkli anlamlar cikiyor ve ben hakim degilim malum :A
Yok ya bildiğin çorba işte, o kadar da uçmaya gerek yok :A O kültürde olan insanlar için işkembe bir numaradır da, onun dışında işkembenin şampiyonluğa oynayacağını zannetmem. Mercimek, tarhana falan yarışır klasik :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
tüm corbalar arasinda mercimek corbasi kazanir gibi :A bakalim erkekler en cok hangi corbayi tercih ediyor :A

Yok ya bildiğin çorba işte, o kadar da uçmaya gerek yok :A O kültürde olan insanlar için işkembe bir numaradır da, onun dışında işkembenin şampiyonluğa oynayacağını zannetmem. Mercimek, tarhana falan yarışır klasik :A
benzer yazmistim bende :A
bol malzemeli kelle paca en lezzetlisi bana göre :A onun tadina vardiktan sonra iskembeye el atmaz oldum. yazin yine doya doya icmeyi planliyorum insallah :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
benzer yazmistim bende :A
bol malzemeli kelle paca en lezzetlisi bana göre :A onun tadina vardiktan sonra iskembeye el atmaz oldum. yazin yine doya doya icmeyi planliyorum insallah :A
Bizim burada ve de özellikle bu forumda kalite = ucuz fiyat olduğu için en ucuza ve en kolay şekilde yapılan çorba neyse o kazanacaktır. Mercimek favori gibi duruyor o yüzden :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizim burada ve de özellikle bu forumda kalite = ucuz fiyat olduğu için en ucuza ve en kolay şekilde yapılan çorba neyse o kazanacaktır. Mercimek favori gibi duruyor o yüzden :A
en son tatilimde cok fazla yemekli misafirimiz oldu ve cogunluk mercimek corbasi sevdigi icin her seferinde onu yapmaktan bikmistim :A Bir keresinde lebeniye corbasi yapmistim, baya farkli malzeme ve yapilmasi zahmetli. ailenin yarisi cok begendi diger yarisi mercimek corbadan devam dediler sjsjjsjs
türk insani klasikci, yeniliklere pek acik degiller :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
en son tatilimde cok fazla yemekli misafirimiz oldu ve cogunluk mercimek corbasi sevdigi icin her seferinde onu yapmaktan bikmistim :A Bir keresinde lebeniye corbasi yapmistim, baya farkli malzeme ve yapilmasi zahmetli. ailenin yarisi cok begendi diger yarisi mercimek corbadan devam dediler sjsjjsjs
türk insani klasikci, yeniliklere pek acik degiller :A
Lebeniye çorbasını bizimkiler de yapar arada. Ben de çok bayılmıyorum açıkçası :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Lebeniye çorbasını bizimkiler de yapar arada. Ben de çok bayılmıyorum açıkçası :A
zahmetli bir corba, madem bayilmiyorsunuz yapmasinlar daha :A asure corbasida var ama siz genelde tatli olanini biliyorsunuz. Benim ebem tuzlusunu yapardi. o da lezzetliydi (konuyu corbaya cevirdik ssjjssjjs )

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
zahmetli bir corba, madem bayilmiyorsunuz yapmasinlar daha :A asure corbasida var ama siz genelde tatli olanini biliyorsunuz. Benim ebem tuzlusunu yapardi. o da lezzetliydi (konuyu corbaya cevirdik ssjjssjjs )
Yok bu dediğim kalabalık aile toplaşmalarında oluyor zaten :A Yemeği yapan grup sevdiği için kendileri için yapıyorlar çorbayı bir nevi :A Aşurenin her türlüsüne karşıyım :A Aynen konu cidden çorbaya döndü :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yok bu dediğim kalabalık aile toplaşmalarında oluyor zaten :A Yemeği yapan grup sevdiği için kendileri için yapıyorlar çorbayı bir nevi :A Aşurenin her türlüsüne karşıyım :A Aynen konu cidden çorbaya döndü :A
neyseki bugün baya karnim tok :A gündüzde isvecli is arkadasim lahmacun yapacagim deyip biraz tarif falan istedi. isvecli birinin lahmacunu cok sevip yapmak istemesine sasirdim. Ayranda seviyor, bu daha sasirtici :A bi de erkek. Tüm günüm yemek muhabbetleri ile gecti sjsjjsjs

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Gece derken alkolden sonra içilen çorbadan bahsediyor işte :A Genel olarak işkembe, kelle paça falan tercih edilir :A
Leş herif nasıl da hakim her şeyiyle konuya... Kanımı donduruyorsun... Sarhoşku... @Sherlock @Maskeli Fedai

Konudaki Çorba'ya dönen goygoya ise güldüm... :A @Dosi
------

Gececiler var mı bakalım 🤭🤭 @MasacRE @Sherlock @12.Adam @MEnes
Biz sabah Çorbacı'sıyız, bizde gecenin karanlığı değil gündüzün hayrı hakimdir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Leş herif nasıl da hakim her şeyiyle konuya... Kanımı donduruyorsun... Sarhoşku... @Sherlock @Maskeli Fedai

Konudaki Çorba'ya dönen goygoya ise güldüm... :A @Dosi
------

Biz sabah Çorbacı'sıyız, bizde gecenin karanlığı değil gündüzün hayrı hakimdir... :A @Sherlock @MasacRE @Maskeli Fedai
İş dönüşü yine yiyecek görmek iyi olmadı acıktım iyice. Evde çorba var dün yapmıştım shsjjsj
Çorba sevmeyen zevksiz insanları görünce kanım donuyor :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
  • Mustafa Ceceli ft. Nigar Muharrem - Salıncak
  • KÖFN - Bi’ Tek Ben Anlarım
  • Sıla - Kalksın Uyuyanlar
  • Tarkan - Yap Bi Güzellik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...