26 Ekim 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xBUGRAx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kanal d kayıpa gösterdiği tahammülü kayıp şehire ve birçok diziye göstermedi
kayıp 3-4 reyting ve 2 kuşak reklamla nekadar gidecek bakalım

Bu sbt dalga mı geçiyor ? Reklamda daha yüksek çıkıyor şimdi ki anlığa göre.. Cidden saçmaladı artık.

Bu arada 3 adam ne zamam acun medyaya geldi reytingleri fırladı, üstelik aman aman da bi değişiklil olmadı. Ben artık şüpeleniyorum bu ölçümler acunun fanları veya acun sevenlerin elinde mi..

Kayıp bitti! 00.27

geçen seneki kanal d ile şimdiki bir mi kş cuma pt 2 5-5-6 alıyor diye yetersiz görüldü şimdi 5.5-6 reytingi bulan öpüp başına koyar :F

line reklamı ne ka saçma la :F

Bu sbt dalga mı geçiyor ? Reklamda daha yüksek çıkıyor şimdi ki anlığa göre.. Cidden saçmaladı artık.

Bu arada 3 adam ne zamam acun medyaya geldi reytingleri fırladı, üstelik aman aman da bi değişiklil olmadı. Ben artık şüpeleniyorum bu ölçümler acunun fanları veya acun sevenlerin elinde mi..

Kayıp bitti! 00.27

Bende böyle düşünmeye başladım 3 adamda ne değiştide bu kadar çok izleniyor sanırım acun parasıyla sbt yi satın almış ,,bırak sbt yi alınca tns de bedavaya gelmiş :)

afbcdn_sphotos_h_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash4_1390549_564382196967873_179784656_n.jpg

doğvu mu :F @denizz19 @EveN :F

Ekli dosyalar

• afbcdn_sphotos_h_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash4_1390549_564382196967873_179784656_n.jpg
    afbcdn_sphotos_h_a.akamaihd.net_hphotos_ak_ash4_1390549_564382196967873_179784656_n.jpg
    44.5 KB · Hit: 578

Kayıp kanal d için bulunmaz hint kumaşı mı desem ne desem bilemiyorum ama izleyiciye göre değil orası ayrı..kayıp şehir şuan gerek totalde gereksede ab de kayıptan daha iyi giderdi orası kesin ama nerde geçen seneki kanal d geçen sene burnu havalardaydı bir başkaydı yüksekdi oranları kayıpta geçen sene olsaydı anında kalkardı..derlerdi geçen sene totalde en düşük yalan dünya diyede kim derdide yalan dünya bile kanal d ' de ortalama alır....zaman neleri değiştiriyor :D

acunun sitesinde bi ara tns anlık reyting verileri açıklanmıştı galiba
nerden almış ki bu verileri,nedir bu yakınlık

show tv yatacak yerin yok milleti 3 adamın kötü espirilerine maruz bırakıyorsunuz ya ne desem boş )))

Hadi ya saatler 1 saat geri alındı şuanda saat 11:40 devam edin şaka şaka herkese iyi geceler :)

acunun sitesinde bi ara tns anlık reyting verileri açıklanmıştı galiba
nerden almış ki bu verileri,nedir bu yakınlık

Acunn bu, bulur bir çaresini alır, paranın çözemeyeceği şey mi var acuna göre.....

Kayıp bitti! 00.27
Aynen bende killanmaya basladim 3+1 den pek farki yok hatta 3+1 daha iyiydi nasil olduda ratingler birden boyle yukari firladi