23 Mart 2014 Pazar Ygs Sohbet-Yorum Konusu

Tüm sinava girecek arkadaslara basarilar dilerim. Allah yardimciniz olsun. Stres yapmayin, sinav önceki aksamda ve öncesinde ders falan calismayin, sakin kalin. Basaracaksiniz!

Tüm forum halkına başarılar heyecan yapmayın, stres olmayın umarım istediğizden fazlasını alırsınız.

Tüm forum halkına başarılar heyecan yapmayın, stres olmayın umarım istediğizden fazlasını alırsınız.
Sen giriyon mu hacı ?

Sırf millete inat arkama yaslanıp keyfime bakıcam insanları delirtcem soru çözmeye gitmiyorum
ahahah inanları çileden çıkartmaya gidiyorum

ben deneme tahtasına çevircem ÖSYM yi her sene artık bensiz geçmez....

Tüm Herkese dualarımı ediyorum yanlış anlamayın benimkiler gooddua baddua etmem

Başarılar FF ailesine....

UMARIM HERKESİN SINAVI İYİ GEÇMİŞTİR , İNŞ GÖNLÜNÜZDEKİ BÖLÜMÜ KAZANIRSINIZ

Sınav Zormuydu?​
Bana göre türkçe fen kolaydı‚matematik zorladı‚sosyal normaldan biraz zordu.

Türkçe zor değildi ama matematik zordu. Sosyal ortalardaydı fen de fena değildi. Hayırlısı olsun.

Akrabalar aramaya başlar şimdi.

Türkçe zor değildi ama matematik zordu. Sosyal ortalardaydı fen de fena değildi. Hayırlısı olsun.

Akrabalar aramaya başlar şimdi.
Aynen matematik baya kastı.

İnşallah çok güzel geçmiştir hepinizin sınavı ben bile bu kadar heyecanlanmışken sizi düşünemiyorum.
Türkçe'de uzun uzun paragraflar var mıydı yine?

İnşallah çok güzel geçmiştir hepinizin sınavı ben bile bu kadar heyecanlanmışken sizi düşünemiyorum.
Türkçe'de uzun uzun paragraflar var mıydı yine?​
Yok türkçe çok kolaydı.Zor ama full bile çıkabilir benim.

Geçen seneden girmiş ve kazanmış biri olarakdan bana göre Türkçe çok kolaydı sosyal eh işte dedirtir..ama mat biraz kasıntıydı fen kolaydı....

Sınava girenler umarım gönlünün istediği şekilde geçmiştir. İlk defa girenler şanssız bence ilk yılın heyecanı her zaman vardır.

Sosyaldeki Atatürk İlkeleriyle ilgili olan soruyu yaptıysanız benim gözümde başarılısınız
Matematik kolaydı sanırım, genelinin yüzü güldü türkçe ve matematikte

Hangi sınav türüne göre ağırlık verdiniz?

Hangi sınav türüne göre ağırlık verdiniz?​
Nasıl ?

Sınava girenler umarım gönlünün istediği şekilde geçmiştir. İlk defa girenler şanssız bence ilk yılın heyecanı her zaman vardır.

Sosyaldeki Atatürk İlkeleriyle ilgili olan soruyu yaptıysanız benim gözümde başarılısınız
Matematik kolaydı sanırım, genelinin yüzü güldü türkçe ve matematikte
İlkeli bir soru vardı o da laikle ilgiliydi‚matematik hiç kolay değildi.

O soru Halkçılık'tı. Nasıl Laiklik?