23 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Güzelim X-Factor'e Veliaht dedim ya. :( As 6 görememiş bugün. Bir diğer boşlukçu dizi Aky iyi gitmiş. :X
Birde Kanal D Fan'ı olacaksın ben biliyorum ayıp. :F :F Daha başlamadı dur hele belki Veliaht'tan bile kötüdür. :confused: :confused: Çünkü jürisi evlere şenlik. :X

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,525
Puanı
1,060
Lale Devri 3.2 alarak gayet iyi gitmeyi başarmış. Diğer anlıkta umarım daha da yükselir dizi. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,667
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Allahım yada çarşambaya gelsin yada Hafta iç,i her gün de düzenlemeye gitmeliler bide hafta sonu gündüz kuşağında Arka sokaklara özel bir saat yapılmalı kanall d ana haberi 18 e felan alabiliirler 19-23 Arası Arka sokaklar olmalı 2 yoluda çarşamba yayınlanmalı çArşamba pek rakip yok sakarya fıratın boşluğunu doldurur @Bully @xemrexxx

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Allahım yada çarşambaya gelsin yada Hafta iç,i her gün de düzenlemeye gitmeliler bide hafta sonu gündüz kuşağında Arka sokaklara özel bir saat yapılmalı kanall d ana haberi 18 e felan alabiliirler 19-23 Arası Arka sokaklar olmalı 2 yoluda çarşamba yayınlanmalı çArşamba pek rakip yok sakarya fıratın boşluğunu doldurur @Bully @xemrexxx

4 saat arka sokaklar bıktırmaz mı? zaten her gün tekrarı var birde yeni bölüm 4 saat olursa millet kanal D yi listesinden siler valla:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Birde Kanal D Fan'ı olacaksın ben biliyorum ayıp. :F :F Daha başlamadı dur hele belki Veliaht'tan bile kötüdür. :confused: :confused: Çünkü jürisi evlere şenlik. :X
Jürisi belli olmuş muydu ki? :F Hande, Sinan Akçıl, Mazhar Alonson falan var diyorlardı ama Hande Yener Veliaht'taydı zaten. (b)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,525
Puanı
1,060

Bence Arka Sokaklar hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekrana gelmeli 18:00 - 19:00 arasında. O zaman gör sen, senin dizinin reytinglerini. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çarşamba A.Ş.K.'la Merhamet var. Şu an risk alacak durumda değil Kanal D ama Arka Sokaklar Pazartesi'ye dönse iyi olabilir.

Eeee tamam işte o isimler evlere şenlik o ne öyle Sinan , Hande filan. :F :F
Daha ne istiyon müthiş enfesto jüriler bence. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Çarşamba A.Ş.K.'la Merhamet var. Şu an risk alacak durumda değil Kanal D ama Arka Sokaklar Pazartesi'ye dönse iyi olabilir.

Daha ne istiyon müthiş enfesto jüriler bence. :F
Berbat bence. :( Yaparım Bilirsin'in ilk bölümünde aldığı Reyting'i alamaz. :(

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
geçecekse bugünde iş yapması lazım, konaklı monaklı, entrikaların bol olduğu bir dizi, oyuncularda hiç fena sayılmaz halkımız bu tür konuları sever ama senaryoda arasıra çok aşırı sapmalar var onlarda çıkarılırsa süper bir dizi olacak .. özellikle geçen haftayı pek sevmemiştim ama bu hafta hoş bir bölümdü ..
diziyi izliyormusun bilmiyorum ama
ayşenin fatihe söylediği '' ne bilim sanki biraz fazla gıcık gibisin'' sözüde güne damgasını vurmuştur bence:)
dizinin 3 bölümünüde baştan sona kadar izledim ayşenin fatihe söylediği'' ne bilim sanki biraz fazla gıcık gibisin,çevremdeki insanlar senin gibi davranmıyorlar bana ''sözüne cevap olarak fatihin'demekki sana sadece ben dürüst davranıyorum' sözü herşeyi özetliyordu aslında.
Ayşen-fatih-savaş aşk üçgeni dizinin reyting anlamında yükselmesi için yeterli olacakmı göreceğiz.
ama fatih harbiye diziside aşk boşluğunu cumartesi akşamı dolduruyor gibi,birde fatih harbiyenin sezon başında başlaması yerine oturması dizinin avantajı.
onun için bugünün saraylısı huhakkak çarşanba gününe alınmalı.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,525
Puanı
1,060
Bence de Kanal D X-Factor'ı Cumartesi'ye düşünüyor. Hafta içi yayınlanmaz öyle bir format. :) As Pazartesi'ye gelirse iyi olur Kanal D için. :)

X-Factor Türkiye ya Pazartesi ya da Cumartesi olacak. Pazar olur mu dersen olmaz bence. Güneşi Beklerken'i tehlikeye sokmaz umarım Kanal D. :)