23 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben tam tersine yukselecegini dusunuyorum cmts full kadin dizisiyle dolu bak anmasyonlara ne kadar iyi gidiyolar pis yedili totalde oranlarini korur ande artar bence
Ama aynı kitleye hitap eden Fatih Harbiye , Şefkat Tepe , Arka Sokaklar ve Yetenek Sizsiniz Türkiye var Çarşamba'ları ona benzeyen diziler ve programlar yoktu. :( Belki ertesi gün okul olmadığı için eski oranlarını yakalama ihtimali var gibi ama bilemiyorum işte. :( Aynı kitleye hitap eden çok yapım var Cumartesi'leri. :( :(

Son düzenleme:

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
751
Puanı
224
Ama aynı kitleye hitap eden Fatih Harbiye , Şefkat Tepe , Arka Sokaklar ve Yetenek Sizsiniz Türkiye var Çarşamba ona benzeyen diziler ve programlar yoktu. :( Belki ertesi gün okul olmadığı için eski oranlarını yakalama ihtimali var gibi ama bilemiyorum işte. :( Aynı kitleye hitap eden çok yapım var Cumartesi. :(
Ne ayni kitlesi la fh teyze şt amca dizisi yst zaten belli bi izleyici kitlesi yok cani sıkılan izliyo :D py cmrtsi guzel alternatif olur ama ins en gec 21 30 biter yoksa aky gece yarisi biticek okan ertesi sabah baslicak

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ne ayni kitlesi la fh teyze şt amca dizisi yst zaten belli bi izleyici kitlesi yok cani sıkılan izliyo :D py cmrtsi guzel alternatif olur ama ins en gec 21 30 biter yoksa aky gece yarisi biticek okan ertesi sabah baslicak
Görücez artık Pis Yedili'nin düşmesini hiç istemiyorum. :) Benim açımdan iyi oldu Çarşamba'ları Muhteşem Yüzyıl olduğu için izleyemiyordum artık izlerim. :) Benim gibi 1000 kişi olsa Reyting'i artar.

:F :F

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Adını Kalbime Yazdım 20:00'da başlayıp 23:00'a kadar devam etmeli bence

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Acur Ab grubunda kötü düşmüş ve 3 Adam bu hafta fena yükselmiş. Şefkat Tepe totalde kıl payı kaçırmış, AB oranları da idare eder. Bugünün Saraylısı zorlu bir günde fazla yükselemiyor gün değişimi şart. Arka Sokaklar totalde hala çok başarılı.

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Tüm diziler en fazla 1 reyting bile zor yükselirken vadi ve acun medyanın 2-3 reytinglik yükselmesi ne kadar ınandırıcı kıkıyor tns'yi orası meçhul?:)))