23 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
00.30. :) Kanal D'de gecenin 2'sine ATV'de 23.30'lara atıldığı saatleri unutmamak gerek. :)
atv'deki gece kuşu programını söyluyorsun?? Yoksa sinemacılar için bi yarişma mı vardi? Eğer o yarişmayı söylediysen Makina Kafa ile nw alakası var? Okan var hadi onu izleyeyim bile demedi:confused: Kanal D'de 2'ye atıldığını bile bilmiyorum.

Bence en güzel cevabı Okan veriyor şuan sutodyo tıklım tıklım dolu ve saatiyle bi oynama gelcek zaten:) Gereksiz aky var diye boşuna tartişiyoruz.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
+5941. :) Bu deneklere verecen ağa - konak - köyü oyuncuya bakmadan izliyorlar. :)))
yakında yalı fiyatları düşecekmiş yalıda çekilen bütün diziler doguya konaga taşınacakmış ))) hem bu sayede kanal d şatolara yalılara verdiği kiradan kurtulur )))

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Patronu değilsin ama "amma laf ettin" gibi deyişle gelip patronuymusun gibi davranıyorsun:confused:
İlk mesajımda demişim ki 21.45 yerine 22.00'da başlasın demişim sende öyle diyince onu kast ederek 15 DK'nın lafını yaptın dedim. Zaten orada demek istediğim Reklam'lara dahil olmadan başlasındı neyse tam anlatamadım. :X :X

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
00:15 - 00:30 #sbt #reyting'leri 1) STAR: 9.67 2) SHOW: 2.79 3) KANALD: 2.09
3 Adam'ın reytinglerini görünce ben
521ecedff7fa25c099da1bb3d5502272._.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
atv'deki gece kuşu programını söyluyorsun?? Yoksa sinemacılar için bi yarişma mı vardi? Eğer o yarişmayı söylediysen Makina Kafa ile nw alakası var? Okan var hadi onu izleyeyim bile demedi:confused: Kanal D'de 2'ye atıldığını bile bilmiyorum.

Bence en güzel cevabı Okan veriyor şuan sutodyo tıklım tıklım dolu ve saatiyle bi oynama gelcek zaten:) Gereksiz aky var diye boşuna tartişiyoruz.
2 haftadır yayın saati olarak 00.15'de başlıyor zaten oda biliyor yani hadi bilmese öyle duyurulmasa hem Okan'a hem İzleyiciye saygısızlık yapılıyor bende derdim. :) @SERHAT3456

Ama Okan 2 hafta önce yeni saatini kabul ederek ve bilerek 10 DK rötarlı yayına girdi diye ondan önce yayınlanan diziyi aşağılama hakkına sahip değildir şimdi Okan'ın yaptığı hareket o dizinin Oyuncu'larına , Set Ekibi'ne ve İzleyicisine yaptığı büyük hakaret ve ayıptır. :)

@xBUGRAx Evim Sensin yarın mı yoksa haftaya mı. :) :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
2 haftadır yayın saati olarak 00.15'de başlıyor zaten oda biliyor yani hadi bilmese öyle duyurulmasa hem Okan'a hem İzleyiciye saygısızlık yapılıyor bende derdim. :) @SERHAT3456

Ama Okan 2 hafta önce yeni saatini kabul ederek ve bilerek 10 DK rötarlı yayına girdi diye ondan önce yayına giren diziyi aşağılama hakkına sahip değildir şimdi Okan'ın yaptığı hareket o dizinin Oyuncu'larına , Set Ekibi'ne ve İzleyicisine yaptığı büyük hakaret ve ayıptır. :)
Ben bi seyirciyim, ben beni ilgilendiren tarafı zamanımını çalan kısmıyla ilgileniyorum. Buda nedir? Programını başlama saati. Beyaz Kanal D ile sanki 00:30'da başlarim diyerek mi sezona başlayıp sonradan canlı yayında sitem etti saatini erkene aldırttı? Hayır. Demek ki bu saatleri kanallar ayarlıyor.AKY'nin de tüm programlar bitince reyting topladiği da aşikar.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Ben bi seyirciyim, ben beni ilgilendiren tarafı zamanımını çalan kısmıyla ilgileniyorum. Buda nedir? Programını başlama saati. Beyaz Kanal D ile sanki 00:30'da başlarim diyerek mi sezona başlayıp sonradan canlı yayında sitem etti saatini erkene aldırttı? Hayır. Demek ki bu saatleri kanallar ayarlıyor.AKY'nin de tüm programlar bitince reyting topladiği da aşikar.
Beyaz tamamen şov amaçlı yaptı onu Okan'da söylemişti geçen haftalarda yıllardır İzleyici'si olarak az çok Okan'ı tanıyorsam gerçekten saatinden şikayetçi ise onu kanala bildirir tıpkı yıllar önce Kanal D'ye resti çektiği gibi. :)

Hadi geçen hafta aynı şeyi yaptı bu haftada diziyi aşağıladı onun ne hakkı var ki diziye adını bi şey yaptım gibi bir şey diyor bende kabul ediyorum zaten söylemiştim öncedende dizi boşlukta yükseliyor diye ancak o da dizinin bir Kitlesi ve diziye verilen emeği değiştirmiyor Forumdash. Okan gözümden bugün gerçekten çok düştü çok.... :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Canlı yayın da sibel meriç düet ayağına kucak dansı mı yaptı bana mı öyle geldi?

Sibel Meriç:"Göğüslerimin gerçek olduğunu ispat edebilirim."
Hayko Cepkin:ispat etsin.