21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Büyük Risk neden programi bölüyor ki ? Zaten normal bölümü iyi reyting alirken neden "final" bölümü yapiyorlar? Para, para para..

Uyuz oluyorum Büyük Risk'in bölünmesine. Ozan'ın yazdığı gibi uzun kısmı zaten yüksek reyting alıyor. Ne gerek var 3 dakikayı bölmeye. Üçkağıtçılıkla gelen para hiç gelmesin daha iyi...

Büyük Risk neden programi bölüyor ki ? Zaten normal bölümü iyi reyting alirken neden "final" bölümü yapiyorlar? Para, para para..
Bende bölünmesine karşıyım ama yarışmanın final sorusunun sorulduğu ve yarışmacıların paralarını risk ettikleri kısım ve yarışmanın kazananının belli olduğu kısım yani bölünmekte biraz haklılar çünkü izleyici en çok bu kısmı merak edip izliyor.ş

emir resmen hayatının en büyük şokunu yaşamış!! 2 hafta önce 10 alırken şimdi 3'e düşmüş.. bence aralığa kalmaz biter..
kayıp şehir çok iyi gitmiş, dizi özetsiz yayımlanmasına rağmen baya iyii, ki ab de pt-1 ve pt-2 si dila yı geççmiş :D :d :d
huzur sokağı cidden başarılı gitmiş heleki ab deki reytingi beni şaşırttı o kdar fazla beklemiyodum..
dila hanım totelde iyi ab de bence kötü...

Bende bölünmesine karşıyım ama yarışmanın final sorusunun sorulduğu ve yarışmacıların paralarını risk ettikleri kısım ve yarışmanın kazananının belli olduğu kısım yani bölünmekte biraz haklılar çünkü izleyici en çok bu kısmı merak edip izliyor.ş

Evet final kısmı heyecanlı oluyor.

Ama yine de programların bölünmesine karşıyım...

destere sen sürekli kadın dizisiizlediğinden behzat ç övüyon :))))) ezelin 1. sezon kalitesi ( oyunculuk ve senaryo) yaklaşaamz bile. ne zaman behzatı izlesem sonucu baştan tahmin ediyorsun. oyunculukla ise sadece erdal b. oyunculugu iyi diğerleri oyuncculuk yapmıyor kendilerce oynuyor işte..

sadece behzat Ç. değil hepsi iyi akbaba kötümü hayalet kötümü o tarz karakterler başka hangi dizilerde var adamlar süper oynuyor ... hatta bence erdal beşikçioğlu ne kadar kaliteli oyuncu olsada diğer karakterlere daha geniş yer verilmeli her zaman çeşitlilik iyidir ..
behzat Ç. yi karşılaştırdığın dizi ezelde çok kaliteliydi .. ama bunca kaliteden bahsettikten sonra nihat doğanı izliyor olman pek olmamış :)))

bi kaç aya kimin hangi gün lider olacağı tam oturur ama bence şöyle olur

pzt : atv
salı : kanal d
çarş : star
perşembe : kanal d
cuma : atv
cts : kanal d yada star
pazar : kanal d yada star

Pazartesi : Atv Salı : Atv ve Kanal d Çarşamba : Star Perşembe : Atv Cuma : Atv Cumartesi : Star Pazar : Star ve Atv

Pztesi salı perşembe cuma atv 1. Çarşamba cumartesi pazar star 1.

bi kaç aya kimin hangi gün lider olacağı tam oturur ama bence şöyle olur

pzt : atv
salı : kanal d
çarş : star
perşembe : kanal d
cuma : atv
cts : kanal d yada star
pazar : kanal d yada star
haftasonu bbeb 1. olamaz. 3. olur-5. olur ama 1. olamaz :)
pazartesi gününü çok merak ediyorum. 1 ekime kadar sabır edeceğiz artık