21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Revan ben şubatın reytingine süper mi demişim olayı niye çarpıtıyon
Sen ÖBGZK 3 reytin düşünce şikeci, Vadı 6 reyting düşünce maç var' OBGZK 7 reytıngle zırvede olunca " 7 reytingle de zirvede olunmaz ki" diyip gulen, ama Vadı 8le zirvede olunca helal olsun diyen, Dila Hanım ile Kayıp Şehirin arasındaki 0,44 farkı görmezden gelip Dila Hanıma helal, Kayıp Şehire ezilmiş diyen birisin. Kısacası işine gelenı konuşan bir üyesin. Sana ne söylesem kılıf uydurduğun için artık kendimi boşuna yormuyorum

- - - Ekleme - - -

Revan ben şubatın reytingine süper mi demişim olayı niye çarpıtıyon
Sen ÖBGZK 3 reytin düşünce şikeci, Vadı 6 reyting düşünce maç var' OBGZK 7 reytıngle zırvede olunca " 7 reytingle de zirvede olunmaz ki" diyip gulen, ama Vadı 8le zirvede olunca helal olsun diyen, Dila Hanım ile Kayıp Şehirin arasındaki 0,44 farkı görmezden gelip Dila Hanıma helal, Kayıp Şehire ezilmiş diyen birisin. Kısacası işine gelenı konuşan bir üyesin. Sana ne söylesem kılıf uydurduğun için artık kendimi boşuna yormuyorum

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Behzat Ç. Star TV Web sitesinde sansürsüz olarak verilmiş.
Argo içerir ve +18 yazıyor. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tns hem daha güzel hem resmi şirket tns ile sbt arasındaki asıl fark tns izleyici sayısı daha az olduğu için reytingler düşük sharelar yüksek çıkıyor
Deneklerin sayı ile alakasıyok reytinglerin. Yabancıların deneklerinin sayı 10 kat daha fazla en yüksek dizilerı 5 alıyor. Bence rakamların düşük çıkması genel bir ayarlama. Mesela listedei bütün programların rakamlarını 2ye bölmek gibi

Son düzenleme:

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Vadi sbtde düştü diğer dizilere göre tnsde total düşüşü az bile revan

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dila Hanım şuanda haftalık sıralamalarda totalde 6. abde 15. sırada Kayıp Şehir ise totalde 10. abde 9. sırada iki dizininde yakın zamanda ilk 8'e gireceğini düşünüyorum.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Revan sen ne sallıyon be ben kanal d ezildi diyorum sen yazdıklarımı bi kaç kere oku anlayamıyosun

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Bende deneklerle alakalı demiyorum tns ile sbt arasındaki farkını yazıyorum

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Kanal dye şikeci diyenler agbye göre şikeci diyodu sbtye göre değil kötü yol ve sultanı agb görmediğimize göre ne olduğunu söyleyemeyiz

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Kanal d şikeciydi zaten şimdiki hali ortada kötü yol kaç reyting artmış sbt de Allah ını seven göstersin :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Revan sen ne sallıyon be ben kanal d ezildi diyorum sen yazdıklarımı bi kaç kere oku anlayamıyosun
Ben de 5 gün Kanal D atv'den daha önde ama sen atv zirvede olur diyorsun sen de bunu anlamıyorsun. Tabii işine geliyorsa sorun yok. İstediğin kadar söyle. Kanal D'nin ezilmesi umurumda değil. Sen dikkat ette Veda Perşembe Vadiyi ezikleyip çiğnemesin

- - - Ekleme - - -

Ben de 5 gün Kanal D atv'den daha önde ama sen atv zirvede olur diyorsun sen de bunu anlamıyorsun. Tabii işine geliyorsa sorun yok. İstediğin kadar söyle. Kanal D'nin ezilmesi umurumda değil. Sen dikkat ette Veda Perşembe Vadiyi ezikleyip çiğnemesin

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Arkadaslar yapmayin böyle.. Tamam dizilerinizi savunabilirsiniz ama birbirinizi kiskirtmayin.

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Görücez revan atv 3diziyi gelsin sonra görücem seni

- - - Ekleme - - -

Görücez revan atv 3dizisi gelsin sonra görücem seni