21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Takas

pazartesi Kanal D
Salı Kanal D
Çarşamba Kanal D
Cumartesi Kanal D
Pazar Kanal D

atv'den daha önde. Kim eziliyor acaba???? :D

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Günlük diziler düsük aliyor TNS'de..

Bence çok iyi oldu. Unutma Beni ve Beni Affet'in sbt'deki kadar fazla izlendiğini sanmıyorum. TNS'de hakettikleri yerleri buldular.

TNS çok iyi ya herkes hakkını alıyor. Umarım bozulmaz da hep böyle gider TNS. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Atv nin pztsi salı çarşamba dizileri başlamadı bile :D perşembe cuma eziyo zaten :D

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Bence çok iyi oldu. Unutma Beni ve Beni Affet'in çok izlendiğini sanmıyorum. TNS'de hakettikleri yerleri buldular.

TNS çok iyi ya herkes hakkını alıyor. Umarım bozulmaz da hep böyle gider TNS. :)

Evet çünkü Beni Affet SBT'de çok yüksek reyting aliyordu çok fazla inanmiyorum açikcasi.. Tamam güzel bir dizi olabilir ama prime-time'da yayinlanan dizileri bile geçiyordu

Hafız

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
205

Büyük Risk, özellikle A/B'de çok iyi reytingler alarak dikkat çekti. (Son 3-4 dakikayı bölmeleri çok gereksiz gözüküyor. Programın uzun kısmı da zaten gayet iyi reyting alırken bu kandırmaya yönelik bölme işlemi çok yanlış!)
​katılıyorum admin :) :U

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Büyük Risk neden programi bölüyor ki ? Zaten normal bölümü iyi reyting alirken neden "final" bölümü yapiyorlar? Para, para para..

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
anlamadığım için değil o anda diziyi izlediğim için geç cevap verdim hatta anlamamış olmamda normal anlaşılır şekilde anlatmamışsın ben behzat Ç izlemem ama izlediğim 5 dakka dextere benziyordu demişsin dexter i de ben izlemem o açıdan dexterle karşılaştırma yapmıyorum sadece diğer dizilerle karşılaştırdığımızda behzatın yanına yaklaşan dizi yok hem oyunculukta hem konuda..

o sahne gerçek gibi göstermeleri o sahnenin gerçek olduğunu göstermiyor zaten o sahne adamın aslında içinde düşündüğü sahnelerden biri..

benim sana hakaret ettiğime dair çıkarımda nasıl bulundun onu anlamadım ama izlediğim diziler hoşuna gitmiyor olabilir buda sana hakaret sayılmaz.. ayrıca hakaret etmek gibi bir niyetin varsa edebilirsin ceza almamak koşuluyla :)))

destere sen sürekli kadın dizisiizlediğinden behzat ç övüyon :))))) ezelin 1. sezon kalitesi ( oyunculuk ve senaryo) yaklaşaamz bile. ne zaman behzatı izlesem sonucu baştan tahmin ediyorsun. oyunculukla ise sadece erdal b. oyunculugu iyi diğerleri oyuncculuk yapmıyor kendilerce oynuyor işte..

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,730
Puanı
1,060
Pazartesi-Star ve Atv ve Show ve Kanal D
Salı-Kanal D ve Atv
Çarşamba-Star
Perşembe-Atv ve Kanal D
Cuma-Atv ve Kanal D ve Star
Cumartesi-Star