21 Eylül 2012 Cuma Reyting Sonuçları

21 Eylül Cuma Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Taşıyıcı (Fox)

Oy: 0 0.0%
  • İsmail Baki TV (Fox)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Total
2DILA HANIMSTAR TV21.09.201220:55:2322:47:134,7713,64

AB
7DILA HANIMSTAR TV21.09.201220:55:2322:47:133,811,63

Her ne kadar beklentilerimin altında olsa da iyi gitmiş.

vhp

Favori Üye
Reaksiyon puanı
32
Puanı
159
Huzur Sokağını gerçekten kutluyorum,acayıp guzel bir yapım.reytingler süper,helal olsun.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,759
Puanı
1,060
Yorumum;
Huzur Sokağı her 2.gruptada rahat bir şekilde zirvede yer almış , totalde 6.19 , abde 7.98 reytingle açık ara zirvede.

Dila Hanım yayından kaldırılır diyenlere totalde en çok izlenen 2.dizi olmuş , total grubunda 4.77 , abde 3.80 reyting alarak süper gitmiş.

Kayıp Şehirde çok iyi gitmiş , totalde 4.33 , abde 4.24 reytingle gayet başarılı gitmiş.

Emirin Yolu totalde 3.92 , abde 3.74 reytingle her geçen hafta düşüyo , 4 yeni dizi geldikten sonra 10larda 3lere düştü dizi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059

Ne dediğinin farkindamisin? Ben "izlemem" deyip anlamamisim.Sen izlediğin halde anlamamışsin.Bana o yüzden geç cvp vermissin. 2.zar zor anlamışsın ki kafasında canlandırdığı sahnedeki "araba kovalamacasindaki sahneyi gerçekmiş gibi gostermeleri." ona bi açıklama getirmemissin.Örnekle bi soru sordum bide.Dexter da babasını kafasında canlandırıyor ama ne onun eline balta verilebiliyor nede Dexterla kurbanın yolunu kesmeye çalışıyor.açık insan kalite izlerki izlediği ilk karmaşık sahneyi tabiri caizse (senin bana yaptığın hakaretin binde biri olamaz)agzi azcık ayran budalası gibi bakmazdı.

Ben izlemedigim halde bu böyle hata buluyorsam izlesem kim bilir neler olur....

anlamadığım için değil o anda diziyi izlediğim için geç cevap verdim hatta anlamamış olmamda normal anlaşılır şekilde anlatmamışsın ben behzat Ç izlemem ama izlediğim 5 dakka dextere benziyordu demişsin dexter i de ben izlemem o açıdan dexterle karşılaştırma yapmıyorum sadece diğer dizilerle karşılaştırdığımızda behzatın yanına yaklaşan dizi yok hem oyunculukta hem konuda..

o sahne gerçek gibi göstermeleri o sahnenin gerçek olduğunu göstermiyor zaten o sahne adamın aslında içinde düşündüğü sahnelerden biri..

benim sana hakaret ettiğime dair çıkarımda nasıl bulundun onu anlamadım ama izlediğim diziler hoşuna gitmiyor olabilir buda sana hakaret sayılmaz.. ayrıca hakaret etmek gibi bir niyetin varsa edebilirsin ceza almamak koşuluyla :)))

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
TNS'yi seviyorum!! :D

Emir'e nolmuş öyle! :D Emirciler artislik yapıyordu, gördük Emir'i. :d:d:d:d

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Huzur Sokağına Helal Olsun Abde dağıtmış ortalığı totaldede çok iyi

mhmt53

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6
Puanı
149
Emir Batmış be iki haftada yarı yarıya düşmüş huzur sokağı uçuşunu sürdürüyo

- - - Ekleme - - -

Benimde dikkatimi çekti büyük risk iki gruptada harika gitmiş bu sene show kanal d ve fox dibi görecek ama show acunun maliyetinden kurtulduğu için düşsede normal

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
anlamadığım için değil o anda diziyi izlediğim için geç cevap verdim hatta anlamamış olmamda normal anlaşılır şekilde anlatmamışsın ben behzat Ç izlemem ama izlediğim 5 dakka dextere benziyordu demişsin dexter i de ben izlemem o açıdan dexterle karşılaştırma yapmıyorum sadece diğer dizilerle karşılaştırdığımızda behzatın yanına yaklaşan dizi yok hem oyunculukta hem konuda..

o sahne gerçek gibi göstermeleri o sahnenin gerçek olduğunu göstermiyor zaten o sahne adamın aslında içinde düşündüğü sahnelerden biri..

benim sana hakaret ettiğime dair çıkarımda nasıl bulundun onu anlamadım ama izlediğim diziler hoşuna gitmiyor olabilir buda sana hakaret sayılmaz.. ayrıca hakaret etmek gibi bir niyetin varsa edebilirsin ceza almamak koşuluyla :)))
Suan mobilim zor yazıyorum.akşama ne dediğini ne demeye geldiğini açıkça yazarım.pm ile.Ben kimseye hakaret etmem bana edilmediği sürece.