2024 | Bu Sene Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    10
Tatil modunu açmış Zey'den buna dair bir konu gelmiş... :A Her ne kadar yurt dışı çok istesem de şuan doğru zaman değil, o yüzden şimdilik şehir dışı yapacağım... :A @Dosi
Bu mesaj, bu tarih… evet öyle bir şey olmuştu :A rötarlı cevap vereyim

konuyu her yıla yayabiliriz ben 2024 ten bahsetmiştim :D

2024 ayrı konu var ondan yazdım :A
Artık doğru yerdesiniz. Ben taşıdım bu kez. Aman küsme tekin, yada boşver küs :A @Bully

Artık doğru yerdesiniz. Ben taşıdım bu kez. Aman küsme tekin, yada boşver küs :A @Bully
küsüpte kötü insanları niye sevindireyimki :F
mesajlarımın hepsini silsende art niyetli insanlara inat kazık attım buraya küsmüyorum işte :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Ah be... Ne garip bir tarih... Aslında bakınca 15 ay değilmiş 14 ay 10 gün falan yapıyormuş... :A Neyse 15 güzel bir sayı öyle kalsın en iyisi... :A Ben de geçen yaz gerçekten sağlam bir tatil yapmıştım, üstüne bu yaz da aynı şekilde sağlam bir tatil yaptım... :A

Yurt dışı ise hala hedefler arasında duruyor... Belki yarın belki yarından da yakın...:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Ah be... Ne garip bir tarih... Aslında bakınca 15 ay değilmiş 14 ay 10 gün falan yapıyormuş... :A Neyse 15 güzel bir sayı öyle kalsın en iyisi... :A Ben de geçen yaz gerçekten sağlam bir tatil yapmıştım, üstüne bu yaz da aynı şekilde sağlam bir tatil yaptım... :A

Yurt dışı ise hala hedefler arasında duruyor... Belki yarın belki yarından da yakın...:A
Yoldaşlarına maddi destekte bulun leş.. @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MEnes