2024 | Bu Sene Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler? ✈️🚃⛵🎡🏖️⚽🎶💻👣

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bu Yaz Mevsimini Nasıl Değerlendireceksiniz / Planlarınız Neler?

• Kullanılan toplam oy
    11
Öyle olacak gibi yoldaşım... Çok yakındır bu... @MasacRE
------

Ben İstanbul içini geziyorum da ülke dışına pek fırsat oluşturamıyorum... :A Ülke içinde hedeflediğim çok yeri gezdim, artık hedef Avrupa... :A Teşekkürler efendim, bakacağız artık... :A
İstanbul kendi başına bir kaç ülkeye bedel.
Türkiye için yeni rotaları oluşturacağım. Bakalım seneye rüzgar beni nereye savuracak :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Gerçek Şerlok gitti artık.. @MasacRE
Ah be... Daha üzücü çok az şey var... Nerden nereye... @MasacRE
İstanbul kendi başına bir kaç ülkeye bedel.
Türkiye için yeni rotaları oluşturacağım. Bakalım seneye rüzgar beni nereye savuracak :A
İstanbul gerçekten tamamen keşfedilmesi ve bitirilmesi imkansız bir şehir... :A Ben hala yeni yerlerini keşfedebiliyorum 30 yıl sonra bile... :A

Hadi hayırlısı bakalım güzel rotalar senin olsun... Gezmek gibisi yok... :A

İstanbul gerçekten tamamen keşfedilmesi ve bitirilmesi imkansız bir şehir... :A Ben hala yeni yerlerini keşfedebiliyorum 30 yıl sonra bile... :A

Paramparça olduk.. @MasacRE

• Üzücü
Reactions: MEnes and MasacRE
Gerçek Şerlok gitti artık.. @MasacRE

Tam ben size öneride bulunacaktım o vatandaşı artık etiketlemyelim boşuna zaten bizi salladığı yok diye. Siz de aynı şeyi düşünüp etiketlemeyi bırakmışsınız. Bundan sonra böyle yapalım artık yoldaşlarım BU ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ...

Tam ben size öneride bulunacaktım o vatandaşı artık etiketlemyelim boşuna zaten bizi salladığı yok diye. Siz de aynı şeyi düşünüp etiketlemeyi bırakmışsınız. Bundan sonra böyle yapalım artık yoldaşlarım BU ÜÇLÜ ÇOK GÜÇLÜ...
Aynen etiketlemeyi bıraktım.. O vatandaş benim için yok hükmündedir.. @MEnes

• Harika
Reactions: MEnes and MasacRE
  • Harika
Reactions: MasacRE

Forum İstatistikleri

Konular
171,067
Üyeler
8,441
Son Üye
Fərid