2023 Nisan Ayının En Favori Üyesi - Yakamoz Asi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,683
Puanı
1,060

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,261
Puanı
1,061
@Yakamoz-Asi tebrik ederim, bundan bir kac ay önce etiket alma sansin varken oyunu kendine vermemistin. Bu kez @Cervantes ayni hareketi yapti, oyunu kendisine verseydi ikinizde etiket sahibi olurdunuz. Yanilmiyorsam bu yeni dönemde ikinci etiketin?

@Cervantes ve @Angelica sizide tebrik ederim. daha öncede bahsettigimiz gibi ücünüzde ayni arkadas cevresine sahip oldugunuz icin oldukca cekismeli bir oylama oldu.

Teṣekkür ederim :D evet birkaç ay önce öyle bir ṣey yaptım centilmenlik bunu gerektirirdi. İkinci kez favori üye oldum sanırım. En son kasım da oldum. :Z
------

Teṣekkür ederim Mehmet Can :Z

Tebrikler @Yakamoz-Asi 😎👍🏻

@Angelica ve @Cervantes sizleride tebrik ediyorum elbet bir gün sıra sizede gelecek :J

Emeğine sağlık @Dosi cim :love1:

Teṣekkür ederim gif profesörümüz :Z

2 Kayserili bir İsviçreyi deviremediniz 😃😃😃

2 metre kare odaya kapayıp atacaktınız pastırmayı, kokudan bayılacaktı 🤣😂🤣😂🤣😂

Tebrikler Ömercimmmm, artık 3 ay nanik 🤭🤭🤭🤭

@Cervantes @Angelica @Yakamoz-Asi

Kayseriyi haftasonu da yeneriz inṣallah :A teṣekkürler abi :D
------

Bu ay ben çok aktif olamadım. O yüzden kendime oy vermek içimden gelmedi açıkçası. @Yakamoz-Asi dedemin hakkı olduğunu düşündüğüm için oyumu ondan yana kullandım. :A Kendisini tebrik ediyorum. :ABen etkinlikte bol bol kaos izlemek istiyordum, ben kendi adıma istediğimi aldım. :oley: Ayrıca etkinlikteki emeklerin için ve tebriğinden dolayı sana teşekkür ediyorum. :bhr:
Bol kaoslu başka etkinliklerde görüşmek üzere :D

Teşekkürler. :bhr: Benim kendi adıma hedefim 2053 :A 2053 yılında forumun favori dedesi olarak etkinliğe damga vurmayı düşünüyorum. :A
Wrong Turn Oops GIF

Teṣekkürler @Cervantes darısı baṣına oyun için de ayrıca teṣekkürler :Z
------

Ablalarını yesinler :A teṣekkürler :Z
------

Teṣekkürler @12.Adam :A
------

Memnun olmadığım bir sonuç, oy verdiğim kişinin kazanmasını isterdiö ama neyse... Tebrikler bunak. :A @Yakamoz-Asi

Geçmiş olsun bir dahakine artıkın. :A @Cervantes

Emeklerine sağlık canım. :Z @Dosi

Teṣekkürler :A sonuça çatla :A
------

İsviçre frangı TL yi yenmiş şaşırtmadı :A

Bence de :A :F

hasanca

Üye
Reaksiyon puanı
154
Puanı
54
1 ayda yazilan mesaj sayilarina bakip ayin üyesini seciyoruz her ay.
Seni diger konulardada bekleriz. Böyellikle Favori üye olma sansin var (siyah renkli olup konu acma yetkisi)
suana kadar yazmis oldugun mesaj sayin ise yillik favori üye oylamasinda aday olman icin yeterli :A
Benim için @12.Adam önemli. Ona tahminlerde çok pis fark attım ya bana ondan dolayı özel kontenjan açmanız lazım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Benim için @12.Adam önemli. Ona tahminlerde çok pis fark attım ya bana ondan dolayı özel kontenjan açmanız lazım :A
Kicktippte seni durdurmak zor zaten :A
bu etkinlikte @12.Adam fark acabilir, kendisi yilin favori üyesi secilmisti. Kendisinden o etiket sökülmedikce bu etkinlige almayacagim. Burada kendisine duyrulur :A
------

İtiraf et leee kaç frang verdin 😃😃😃😃😃

Yönetimi eskisi gibi boṣuna meṣgul etmemem yetiyor :A
simdi kisi kendinden bilir isi derler ya, simdi @The_Erinch para sacarak mi hep basari sagladi? bunu mu anlamaliyiz? :A

Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,472
Puanı
1,060
Kicktippte seni durdurmak zor zaten :A
bu etkinlikte @12.Adam fark acabilir, kendisi yilin favori üyesi secilmisti. Kendisinden o etiket sökülmedikce bu etkinlige almayacagim. Burada kendisine duyrulur :A
------

simdi kisi kendinden bilir isi derler ya, simdi @The_Erinch para sacarak mi hep basari sagladi? bunu mu anlamaliyiz? :A
Gızzz benim saçacağım paradan ne olacak.. Adamın 1 kağıdı 17 tl 😃😃😃😃