2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
ÖN ELEME HAFTASI SON GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Yargı'nın uçuşu ve Yalancılar ve Mumları'nın düşük başlayışından dolayı zorlu olan günde en yüksek puan, 41 puan ile @Emre Ozansoy ve @Gerekli24'e gitti.

Genel durumda da 236 puanla @Emre Ozansoy 1. oldu.

Son gün tahmin yapan yarışmacımız @Alos ve @xemrexxx de bize maalesef veda ettiler.

Grup Aşaması'nda görüşmek üzere.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ÖN ELEME HAFTASI SON GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU!

Yargı'nın uçuşu ve Yalancılar ve Mumları'nın düşük başlayışından dolayı zorlu olan günde en yüksek puan, 41 puan ile @Emre Ozansoy ve @Gerekli24'e gitti.

Genel durumda da 236 puanla @Emre Ozansoy 1. oldu.

Son gün tahmin yapan yarışmacımız @Alos ve @xemrexxx de bize maalesef veda ettiler.

Grup Aşaması'nda görüşmek üzere.

Her yerde zirvedeyim. :bhr: Ama bu sonucu beklemiyordum, umarım böyle devam ederim. :A Rakiplerime de bol şans demek isterdim, ama demiyorum. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Şu son 2 gündeki yoğunluğum olmasaydı ve foruma daha sık girip tahmin yapabilseydim iyi olurdu. :A YVM ve Yargı için aklımdan geçen oranlar asıl sonuca çok yakın çünkü. :A Neyse artık diğer turda unutmadan devam ederiz. :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Bir gün tahmin yapmayı unuttuğum için son günlerde agresif tahminler yaptım :A Gruplarda bu kadar şans tanımayacağım :F

• Güldürdün
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu arada özür dilerim çok rahatsız ediyorum ama ben bu duruma bir çare bulamadım, bu yüzden grup aşamasına fazladan bir yarışmacı çıkarsak ve fazladan da bir kişi elesek size uyar mı? Cevaplarınızı yarın sonuçlar açıklanana kadar bekliyorum. Ona göre konuyu da ilk günün sonuçları ekli şekilde açarım, tahmin edilecek yapımlar belli zaten.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
Bu arada özür dilerim çok rahatsız ediyorum ama ben bu duruma bir çare bulamadım, bu yüzden grup aşamasına fazladan bir yarışmacı çıkarsak ve fazladan da bir kişi elesek size uyar mı? Cevaplarınızı yarın sonuçlar açıklanana kadar bekliyorum. Ona göre konuyu da ilk günün sonuçları ekli şekilde açarım, tahmin edilecek yapımlar belli zaten.

Bana uyar problem olmaz benim için

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Kişi sayısı mı sorunlu? Eğer bir sorun varsa çıkartmak çıkan kişiyi üzebilir. Elenenlerden en yüksek puan olanı eklemek bence daha doğru olur.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kişi sayısı mı sorunlu? Eğer bir sorun varsa çıkartmak çıkan kişiyi üzebilir. Elenenlerden en yüksek puan olanı eklemek bence daha doğru olur.
Şu dediğini yapıcam zaten. 14 kişi var ve grupları düzgün bölemedim, ya kalabalık oluyor ya da 2 kişilik bir grup çıkıyor. 15 olursak eğer 3x5 şeklinde böleceğim.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Benim için sorun olmaz, ne kadar çok kişi o kadar çok heyecan (tabi senin için zor ama) :A