2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezonuyla Başlıyor! ÖN ELEME HAFTASI

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Geçen sezon bayağı keyifli olmuştu, katılırım :D
Ekledim, teşekkürler . Eğlenicez yine:D
Geçen seferin intikamını almam lazım katılıyorum. :A
Hadi bakalım, beklenti yüksek :A
Katılmak istiyorum tahminleri sana özelden mi yazacağız
İster buradan ister özelden. Ancak özelden göndermen daha sağlıklı olur. Bir yerden sonra tahminlerini hep tutturanlardan kopya çekilmesini önlemek için :)

Müsait oldukça yazarım belki hepsine bile yazabilirim neyse katılıyorum. :D
Ekledim, tüm haftanın tahminlerini tek seferde gönderen çok kişi var. Sende öyle yapabilirsin. :)

Katılmak istiyorum geçen sene bayağı yürümüştüm ama yoğunluktan tahminleri atlarmıyım diye tereddüt ediyorum.
Senle samimi olmamı sağlayan etkinliğin :bhr: ,az Nisa için kavga etmiyorduk be @hayret bi şey , bak aklıam geldi de :X :A
Ekledim :) Haftanın başında hepsini bir anda gönder. Düzeltmek istediklerini ara ara girip düzeltirsin. Ah Nisa ahh :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şimdiden kolay gelsin @hayret bi şey
Tekrar başlatmana sevindim. Ben haftaya biraz ara vereceğim oyüzden yine sadece seyircin olurum. Baya katılımcın olmuş ve olurda😊 Beni etiketlemeye devam et ama, takip etmeyi istiyorum sizleri🤗

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Şimdiden kolay gelsin @hayret bi şey
Tekrar başlatmana sevindim. Ben haftaya biraz ara vereceğim oyüzden yine sadece seyircin olurum. Baya katılımcın olmuş ve olurda😊 Beni etiketlemeye devam et ama, takip etmeyi istiyorum sizleri🤗
Teşekkürler :) Etiketlerim tabi ki :)

20'nin üstüne çıkartmayı düşünüyorum katılımcıları. :D

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sizler de katılmak istemez misiniz arkadaşlar?
Her gün tek tek girerek tahmin yapmanıza gerek olmayacak. Şuan ön elemede yaptığım gibi o aşamada tahmin edilecek olan yapımların hepsini tek seferde yayınlayacağım. Tüm tahminlerinizi bir anda göndererek uğraşmamış olursunuz.

@Özgür , @mesmeso61, @denizz19 , @anniegrant , @Yiğitt , @Turkuazz , @Tolstoyevski , @STARAN , @Burak97 , @Felon, @Sherlock , @seyfullXh , @Alos , @Gizmen , @kerem , @Ahmed , @alperuz, @Bully , @S.G.A.T. , @doan56

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,115
Puanı
710
Her gün tek tek girerek tahmin yapmanıza gerek olmayacak. Şuan ön elemede yaptığım gibi o aşamada tahmin edilecek olan yapımların hepsini tek seferde yayınlayacağım. Tüm tahminlerinizi bir anda göndererek uğraşmamış olursunuz.

@Özgür , @mesmeso61, @denizz19 , @anniegrant , @Yiğitt , @Turkuazz , @Tolstoyevski , @STARAN , @Burak97 , @Felon, @Sherlock , @seyfullXh , @Alos , @Gizmen , @kerem , @Ahmed , @alperuz, @Bully , @S.G.A.T. , @doan56
olur

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yazabilirsin beni de. :D

• Harika