2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezonuyla Başlıyor! ÖN ELEME HAFTASI

Burak97

Üye
Reaksiyon puanı
245
Puanı
64
Sizler de katılmak istemez misiniz arkadaşlar?
Her gün tek tek girerek tahmin yapmanıza gerek olmayacak. Şuan ön elemede yaptığım gibi o aşamada tahmin edilecek olan yapımların hepsini tek seferde yayınlayacağım. Tüm tahminlerinizi bir anda göndererek uğraşmamış olursunuz.

@Özgür , @mesmeso61, @denizz19 , @anniegrant , @Yiğitt , @Turkuazz , @Tolstoyevski , @STARAN , @Burak97 , @Felon, @Sherlock , @seyfullXh , @Alos , @Gizmen , @kerem , @Ahmed , @alperuz, @Bully , @S.G.A.T. , @doan56
Olur. Güzel fikir

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Arkadaşlar bende yarışmadayım ve tahminlerimi buraya yazacağım. Sizlerin tahminlerini görüyorum ama siz benimkileri görmediğiniz için haksızlık be yanlış anlaşılma olmaması için buraya yazıyorum. Zaten iddiam da yok yarışmada. :D Amaç fazladan yarışmacı olmak :)

Menajerimi Ara
Total: 3
AB: 3.3
ABC1: 3.2

Masumlar Apartmanı
Total: 10.8
AB: 14
ABC1: 14

Bu hatırlatma mesajıdır, tahminlerini yapmayanlar bana özel mesaj yoluyla gönderebilir :)

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @emreemreu @Hachiko @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @The_Erinch @doan56 @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Burak97

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Arkadaşlar bende yarışmadayım ve tahminlerimi buraya yazacağım. Sizlerin tahminlerini görüyorum ama siz benimkileri görmediğiniz için haksızlık be yanlış anlaşılma olmaması için buraya yazıyorum. Zaten iddiam da yok yarışmada. :D Amaç fazladan yarışmacı olmak :)

Menajerimi Ara
Total: 4
AB: 4.3
ABC1: 4.2

Masumlar Apartmanı

Bu hatırlatma mesajıdır, tahminlerini yapmayanlar bana özel mesaj yoluyla gönderebilir :)

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @emreemreu @Hachiko @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @The_Erinch @doan56 @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Burak97
Bence buraya yazacağına, Yarışmayan birine özel mesaj kutusundan yollayabilirsin. Herkes yollamadan önce de olabilir.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,526
Puanı
1,060

Menajerimi Ara
Total: 4
AB: 4.3
ABC1: 4.2

Masumlar Apartmanı

Gerek yok böyle bir şeye, sana güveniyoruz. :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
1. günün sonuçları konuya eklendi. İlk gün tahmin yapmayı unutan @The_Erinch ve @emreemreu puanlardan da anlaşıldığı gibi henüz hiç bir şey bitmiş değil. Diğer günlerin tahminlerini unutmayın :)

Yarışmaya bu ilk defa katılan yada puanlamayı bilmeyen arkadaşlar için kendi tahminim üzerinden puanlamayı anlatacağım.

MENAJERİMİ ARA
Puan sistemi : 0.5 reyt

@haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @emreemreu @Hachiko @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @The_Erinch @doan56 @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Burak97 @Sherlock
Bana yollayabilirsin :D
Bazen aktif olmasa da en azından yolladığın yer var :D ve seninde kafan rahat olur.
Tamamdır :D Teşekkür ederim :)