2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezonuyla Başlıyor! ÖN ELEME HAFTASI

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bunlar pot yani torba diyorsun. :F
Aynen, ilk 16 belli olup 3 gruba ayırcaz. @Hachiko otomatik olarak çeyrek finalist olduğu için her grupta 5'er kişi olacak ve ilk 2 kişi direkt çeyrek finale gidecek. 6 kişi ve @Hachiko toplam 7 kişi. 8'e tamamlamak için grup 3.'leri arasında yarışma yapılacak. Kazananla beraber 8 kişi çeyrek finale gidecek :D

• Beğendim
Reactions: Hazem

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,116
Puanı
710
Aynen, ilk 16 belli olup 3 gruba ayırcaz. @Hachiko otomatik olarak çeyrek finalist olduğu için her grupta 5'er kişi olacak ve ilk 2 kişi direkt çeyrek finale gidecek. 6 kişi ve @Hachiko toplam 7 kişi. 8'e tamamlamak için grup 3.'leri arasında yarışma yapılacak. Kazananla beraber 8 kişi çeyrek finale gidecek :D
beni etıketlersin yarışma sonuçlarında demi

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,103
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Biraz yükselttim sonradan tahminlerimi halbuki Twitter analizimde 13+ yazmıştım of of neyse yeni maçlara :A Menajerimi Ara dizisinde ise tersini yapıp düşürdüm işe yaradı :A
Menajerimi Ara tahminlerimi bende senin tweetine göre yapmıştım, biraz değiştirerek. :A Yanılttın yine. :T:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,351
Puanı
1,060
@Hachiko neden direkt çeyrek finalden başlıyor? (b)

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Biraz yükselttim sonradan tahminlerimi halbuki Twitter analizimde 13+ yazmıştım of of neyse yeni maçlara :A Menajerimi Ara dizisinde ise tersini yapıp düşürdüm işe yaradı :A
@Hachiko neden direkt çeyrek finalden başlıyor? (b)
1. sezonu finalisti olduğu için öyle bir hakkı vardı. Kullanmak istedi. Aynı zamanda bu yarışmanın finalistleri de benzer avantajlar kazanacak bir sonraki sezon için :)