2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Yarı Final

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Merak ettim ondan sordum.
Aklınızda şüphe kalmaması açısından isterseniz tahminlerimi konuya da atabilirim. :D En başında yarışmacılar gerek yok dediler bende @Dosi'ye göndereyim o zaman dedim :D Konuda da paylaşabilirim sıkıntı yok benim için :D Zaten ben tahminlerimi gönderdiğime çoğunluk daha tahminini yapmamış oluyor :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aklınızda şüphe kalmaması açısından isterseniz tahminlerimi konuya da atabilirim. :D En başında yarışmacılar gerek yok dediler bende @Dosi'ye göndereyim o zaman dedim :D Konuda da paylaşabilirim sıkıntı yok benim için :D Zaten ben tahminlerimi gönderdiğime çoğunluk daha tahminini yapmamış oluyor :D
Bence konudan paylaşma, tahminler ister istemez etkiliyor ben de dahil herkesi. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yok konuda paylaşmana gerek yok.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Bence konudan paylaşma, tahminler ister istemez etkiliyor ben de dahil herkesi. :D
1 kuruş karşılığında oranları yarışmacılara sızdırabilirim :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yarı final 1. gün sonuçları belli oldu!

Güne yeni başlayan günlük dizi Acemi Anneler ve yeni yarışma programı Yeni Bir Ev'in hiç bir kategoride listeye girememesi damga vurdu. Böylelikle iki program da hem kanallarına hemde yarışmacılarımıza hayal kırıklığı yaratmış oldu.

Günün en yüksek puanını B grubundan @Hazem alırken onu A grubundan @hayret bi şey ve yine B grubundan @STARAN 65 puanla takip ettiler.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

Yarışmacılarımız: @Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @hayret bi şey @Hazem

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
61 alarak gayet iyi gitmişim.
Happy Love Actually GIF