2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,146
Puanı
710
sabredin sonuçlara .o kadar kolay değil etıketleyecekya

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Grup aşaması 5. gün sonuçları belli oldu!

Günü 67 puanla zirvede tamamlayan @STARAN ve @Yiğitt olurken onları 63 puanla @Aserat, 61 puanla @hayret bi şey takip etti.

Toplam puanlarda B Grubu yarışmacıları @STARAN ve @Yiğitt yarışı önde götürmeyi başardılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,692
Puanı
1,061

Günü 67 puanla zirvede tamamlayan @STARAN ve @Yiğitt olurken onları 63 puanla @Aserat, 61 puanla @hayret bi şey takip etti.

Toplam puanlarda B Grubu yarışmacıları @STARAN ve @Yiğitt yarışı önde götürmeyi başardılar.

Yarışmacılarımız ; @haluk792 @serhatt @Emre Ozansoy @Angelica @Hazem @Veteran @Aserat @Gerekli24 @12.Adam @slhttnmtl @Yiğitt @Özgür @STARAN @hayret bi şey @denizz19 @Sherlock

Eski yarışmacılarımız ve seyircilerimiz ; @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97
Elendiğim için daha tahmin göndermesem olur mu :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Elendiğim için daha tahmin göndermesem olur mu :D
Belki rakiplerin tahmin göndermeyi unutacak ve sen full tahmin yapacaksın. Vazgeçme. Birde en yüksek puan alan grup 3.'sü çeyrek finalist olacak. Her gruptan ilk 2 üst tur 10 kişi, @Hazem ile 11 ve bir tane grup 3.'sü 12 kişi çeyrek final olacak. O yüzden bırakma :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Teşekkürler :)

@Sherlock Çocukluk dışında tahminlerini geç göndermiş maalesef. Birde ilk 2 gün tahmin yapmadı :(
Bir sonraki sezon aranıza katılacağım inşallah. İddialı olmam. Maksat eğlenmek (ben iddialı olursam kendimş kaptırıyorum ve sevmiyorum bu halimi :A oyüzden hem etkinliğe destek hem de yorumlara daha iyi katılım yapabilmek için deneyeceğim kendimi)
Ben pek reyting oranlarına bakmıyorum, hakim değilim. Genelde konuyu açıp liste sıralamasına bakıyorum. Şimdiden senin konuları takip ederek az çok fikir sahilibi olmaya çalışıyorum.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060

Gönderdiklerim kabul olsaydı kaç puan alacaktım? Yine çok yüksek olmaması lazım ama merak ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bir sonraki sezon aranıza katılacağım inşallah. İddialı olmam. Maksat eğlenmek (ben iddialı olursam kendimş kaptırıyorum ve sevmiyorum bu halimi :A oyüzden hem etkinliğe destek hem de yorumlara daha iyi katılım yapabilmek için deneyeceğim kendimi)
Ben pek reyting oranlarına bakmıyorum, hakim değilim. Genelde konuyu açıp liste sıralamasına bakıyorum. Şimdiden senin konuları takip ederek az çok fikir sahilibi olmaya çalışıyorum.
Süper haber bu :)

Gönderdiklerim kabul olsaydı kaç puan alacaktım? Yine çok yüksek olmaması lazım ama merak ettim. :A
46 puan alacaktın :(

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and Dosi