2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - Grup Aşaması

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Bugün de iyi puan alamazsam eleniyorum. Aslında benim kaybettiğim nokta hesap kitap yapmam yemin ederim. :A Artık sallama yapayım buradakiler gibi. :D
Biz niye sallama yapalım canım, geçen hafta reytinglerine bakıyorum, fragmanlara bakıyorum, diziler ne kadar tekrar vermiş ona bakıyorum, Youtube trendlere bakıyorum ona göre hesaplıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,877
Puanı
1,061
Yeni Hayat trend oluyor ama aldığı Reyting 2 :A fragmanlar kıstas olabiliyor tabi :D
İlk önceliğim geçen hafta reytingleri oluyor tabi ki. Şimdi geçen hafta 2.40 alan dizinin fragmanı çok çok iyi olsa bile 3.50 veremem, 2.75 falan tahmine denk geliyor az buçuk. Tahmin işte ya tutuyor ya tutmuyor, Çukurova'nın çift hanesi hiç aklıma gelmezdi mesela. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
:A çocum bu işin sırrı ne böyle maşallah sana
Meslek sırrı abla. :A İşin şakası bir yana dün BZÇ’nin yükseleceğini düşünüyordum annem düzenli olarak izlediği için fragmanını falan görmüştüm dün bayağı iyi bir bölüm geldiğini anladım ve yükselir dedim. :A Mucize Doktor ise aşağı yukarı bu oranlarda alıyor kaç haftadır de yine yakın oranlar yazdım. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,703
Puanı
1,060
Meslek sırrı abla. :A İşin şakası bir yana dün BZÇ’nin yükseleceğini düşünüyordum annem düzenli olarak izlediği için fragmanını falan görmüştüm dün bayağı iyi bir bölüm geldiğini anladım ve yükselir dedim. :A Mucize Doktor ise aşağı yukarı bu oranlarda alıyor kaç haftadır de yine yakın oranlar yazdım. :A

Bence işin sırrı annen o izlerken herşeyi belli eder :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Çukurova bozdu bu kadar yüksek beklemiyordum Mucize Doktor için de sezonun en iyi bölümü diye yorumlar görmüştüm ondan onu yükseltmiştim

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,861
Puanı
1,060
Onu da izliyor ama BZÇ önceliği. :A
Benim valide de öyle bir türlü md yi sevemedi.Reklam aralarında bakıyor.(O da denk gelir,aklına eserse :A )İlk sezonunda tekrarını zaman zaman seyrederdi.Nedense Şimdi pek bakmıyor.Fakat BZÇ olsa tekrarını bile bakar.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,121
Puanı
1,059
Benim valide de öyle bir türlü md yi sevemedi.Reklam aralarında bakıyor.(O da denk gelir,aklına eserse :A )İlk sezonunda tekrarını zaman zaman seyrederdi.Nedense Şimdi pek bakmıyor.Fakat BZÇ olsa tekrarını bile bakar.
Yok benimki seviyordu geçen sene beğenerek izledi ama bu sezonki bölümlerden eski tadı alamamış BZÇ daha heyecanlıymış. :A

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and 12.Adam