2020 Reyting Tahminleri - Çeyrek Final

bir şekilde bu hatırlatma görevi bana verildi (@hayret bi şey görevi verdiğin kişi de benden rica etti :A )
Tahmin hatırlatması :D
0 puan almak istemiyorsanız en kısa zamanda tahminlerinizi @hayret bi şey 'e iletin :D
Dip not : hayret bi şey kusura bakmayın demiş o hatırlatamadıği için :A

@Emre Ozansoy, @The_Erinch, @Aserat , @haluk792, @Ahmed, @serhatt, @phoebebuffay, @Hachiko, @batuhankaralar, @alperuz, @Sherlock, @S.G.A.T., @Yiğitt, @vadikızı, @Özgür , @Bully
Çok teşekkür ederim :) Bu iyiliğini unutmayacağım :)

Arkadaşlar dün çok yoğun bir gündü benim açımdan. Bugün iki sonucu birden açıklayacağım. Arada olur böyle, sınavlara hazırlanıyorum çünkü :)

3. ve 4. gün sonuçları konuya eklendi. Şimdiden 200 puanı geçen arkadaşlar oldu. Tebrik ederim. Daha 3 gün var çeyrek finalin bitmesine. Kimse ümidini kesmesin bence. Kolay gelsin herkese :)

@Emre Ozansoy, @The_Erinch, @Aserat , @haluk792, @Ahmed, @serhatt, @phoebebuffay, @Hachiko, @batuhankaralar, @alperuz, @Sherlock, @S.G.A.T., @Yiğitt, @vadikızı, @Özgür , @Bully
Benim bugün 62 puanım olması lazım, galiba bir yanlışlık oldu.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Çok teşekkür ederim :) Bu iyiliğini unutmayacağım :)

Arkadaşlar dün çok yoğun bir gündü benim açımdan. Bugün iki sonucu birden açıklayacağım. Arada olur böyle, sınavlara hazırlanıyorum çünkü :)
Sorun değil, seve seve yine yaparım. Özellikle 2017 senesinde bir çok kişinin etkinkiğinde etiketleme işlerini ben yapiyordun. Deniz bundan dolayı benden yardım istedi galiba 😊
Kolay gelsin😊

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Gündüz kuşağı programlarının eklenmesi korkutmuştu, ama en çok bildiğim onlar çıktı. :F Heyecanlı geçiyor... :A

Kendi grubumda ki şansım, 2 unutkan çıkması... Ama 2 ve 3. Gruptaki çekişme çok heyecanlı gerçekten.

• Güldürdün
Reactions: Hazem

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94