2019/2020 Fav10 Enleri Belli Oldu!

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Oylamalar gerçekten güzel olmuş , çoğu kategoride tam olarak verilmiş sahiplerine.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Dosi, 2020-2021 Fav10 enlerini yapabilirsin istersen. Geçen yıl Mayıs ayında yapmışsın. Unutulmuş en konusu. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Dosi, 2020-2021 Fav10 enlerini yapabilirsin istersen. Geçen yıl Mayıs ayında yapmışsın. Unutulmuş en konusu. :D
Yok unutmadım sadece bu sene o an elimde etkinlik vardı ve bu yaz tüm etkinlikler üst üste gelince erteledim. Yakında En Favori Şarkı 2020 ve En Favori Üye etkinliği ard arda başlayacak.
Yıl sonuna doğru planlıyorum hem tam 2021'i kapsamış olur.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok unutmadım sadece bu sene o an elimde etkinlik vardı ve bu yaz tüm etkinlikler üst üste gelince erteledim. Yakında En Favori Şarkı 2020 ve En Favori Üye etkinliği ard arda başlayacak.
Yıl sonuna doğru planlıyorum hem tam 2021'i kapsamış olur.
Böyle sezon olarak kapsamış oluyor aslında da, sen bilirsin. Yıl oalrak yaparsan yıl sonu mantıklı ama sezon olarak yaparsan sorun olmaz. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Böyle sezon olarak kapsamış oluyor aslında da, sen bilirsin. Yıl oalrak yaparsan yıl sonu mantıklı ama sezon olarak yaparsan sorun olmaz. :D
Evet o mantıkla yapmıştım en son ama bu yaz aşırı etkinlikler oldu. Zaman gelmiyor bir türlü. Çok yoğunlaşılan bir etkinlik bu

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Evet o mantıkla yapmıştım en son ama bu yaz aşırı etkinlikler oldu. Zaman gelmiyor bir türlü. Çok yoğunlaşılan bir etkinlik bu
Yardımcın Dr. Watson, pardon @Tolstoyevski ile çözersiniz aslında bu işi. Birkaç ay sürse, o ara halledersiniz bu işi ortaklaşa. Yine de sen bilirsin tabii, çok etkinlik de var. Sıkıntı olacaksa yıl sonuna da ertelebilirsin tabii. :D

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yardımcın Dr. Watson, pardon @Tolstoyevski ile çözersiniz aslında bu işi. Birkaç ay sürse, o ara halledersiniz bu işi ortaklaşa. Yine de sen bilirsin tabii, çok etkinlik de var. Sıkıntı olacaksa yıl sonuna da ertelebilirsin tabii. :D
Şuan ben onun yardımcısıyım yabancı dizide :A bunda evet toplama işlemini ona paslarım :A şarkı ve favori üyeyide ortak yaparız.
Ağustos ayı geçsğn bakarız duruma :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Şuan ben onun yardımcısıyım yabancı dizide :A bunda evet toplama işlemini ona paslarım :A şarkı ve favori üyeyide ortak yaparız.
Ağustos ayı geçsğn bakarız duruma :A
Zamanında ben de yapmıştım en konusu da, çok uğraştırıyor. Bir de katılım yüksek olursa, ayrı bir sıkıntı. Uğraş dur sonra, neyse ki @Tolstoyevski var, rahat rahat halledersin. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zamanında ben de yapmıştım en konusu da, çok uğraştırıyor. Bir de katılım yüksek olursa, ayrı bir sıkıntı. Uğraş dur sonra, neyse ki @Tolstoyevski var, rahat rahat halledersin. :A
Aynen başlayan senmişsin. Geçen sene çok katılım oldu. Baya yorulmuştum :A ozamanlar favori üyeydim ve edit vs daha zordu tabi :A
Bu sene @Tolstoyevski hesap işini yapacaksa harika olur tabi :A
89 sayfa :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Aynen başlayan senmişsin. Geçen sene çok katılım oldu. Baya yorulmuştum :A ozamanlar favori üyeydim ve edit vs daha zordu tabi :A
DosiTols olarak birçok şeyin etkinliğin üstesinden geldik, bunu da bir şekilde hallederiz Allah’ın izniyle :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Araf and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen, ben başlattım sanırım. 2012'den önce var mıydı, tam hatırlamıyorum. :D

@Tolstoyevski ile çözersiniz bu işi, eminim. :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Forumda tek dizi yazan benim hep yarışma var @Dosi @Araf @Tolstoyevski

• Beğendim
Reactions: The_Erinch and Dosi