2019/2020 Fav10 Enleri Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İnceledim şimdi sonuçları. Objektif birisi olarak görülmem sevindirdi. Teşekkür ediyorum oy veren arkadaşlara :)
Rica ederim oy veren biride bendim. Oy vermeseydim şuan o derecede SABAR ekibinin diğer üyeleri derecede olacaktı :))

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Sherlock @MEnes geçen seferki enler listesinde dereceniz böyleydi:
1) Tolstoyevski (12 Oy)
2) Sherlock ve MEnes (6 Oy)

2 senede seçmenlerimizin değişimi ile sadece 1 oy fazla yaptınız ve ikinizde 7 oy adınız bu sene.
Sayım yaparken sonuçları kendime yolluyordum Twitter'da
Screenshot_2020-05-22-13-01-45-606_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
Yeni seçmenler geçen sezon piyasada bile olmayan @Araf ve @bazinga ya kaydırmış oylarını:A

Bu seneki:
En İyi Yorumcu Üye

1) Tolstoyevski
(13 Oy)
2) Araf (11 Oy)
3) bazinga (10 Oy)

İkiniz durum değerlendirmesi yapın. Ne oldu da yerinizde saydınız? 1 oy yükseltmişsiniz ama sıralamada 2'den 4.e gerilemişsiniz :A

@Tolstoyevski 'de 1 oy yükseltmiş ve yüksek ihtimalle ona ve size 1 oy veren @Araf 'tır:F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
1) Tolstoyevski (12 Oy)

2 senede seçmenlerimizin değişimi ile sadece 1 oy fazla yaptınız ve ikinizde 7 oy adınız bu sene.
Ekli dosyayı görüntüle 83218
Yeni seçmenler geçen sezon piyasada bile olmayan @Araf ve @bazinga ya kaydırmış oylarını:A

Bu seneki:
En İyi Yorumcu Üye
- Tolstoyevski -

Yazdığı uzun yorumlarla forum içinde dikkat çeken Tolstoyevski bu başarısını geçtiğimiz sezonlardaki gibi yeniden "en iyi yorumcu üye" seçilerek bir kez daha taçlandırdı.
1) Tolstoyevski (13 Oy)
2) Araf (11 Oy)
3) bazinga (10 Oy)

İkiniz durum değerlendirmesi yapın. Ne oldu da yerinizde saydınız? 1 oy yükseltmişsiniz ama sıralamada 2'den 4.e gerilemişsiniz :A

@Tolstoyevski 'de 1 oy yükseltmiş ve yüksek ihtimalle ona ve size 1 oy veren @Araf 'tır:F
Yine klasik Zey çılgınlığından gelen bir detay silsilesi... :A Açıkçası umrumda olmadığını söylemiştim buradaki sonuçların. :A Üşengeçlikten dolayı çok yorum yapmıyorum izlediğim şeylere, onun etkisiyle çok da dikkat çekmemiş olabiliriz ve oy sayımız fazla gelmemiş olabilir. :A Yine de yazdığım zaman gayet detaylı ve SABARSAL yorumlar yaptığım da ortada yani. O yüzden olması gerekenden az sayıda oy aldığım çok açık. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yine klasik Zey çılgınlığından gelen bir detay silsilesi... :A Açıkçası umrumda olmadığını söylemiştim buradaki sonuçların. :A Üşengeçlikten dolayı çok yorum yapmıyorum izlediğim şeylere, onun etkisiyle çok da dikkat çekmemiş olabiliriz ve oy sayımız fazla gelmemiş olabilir. :A Yine de yazdığım zaman gayet detaylı ve SABARSAL yorumlar yaptığım da ortada yani. O yüzden olması gerekenden az sayıda oy aldığım çok açık. :A
Yinr çizginizi bozmadan aynı oranlarla devam etmişsiniz aslınsa. Bu sene limit koyduğum için dereceye almadım, ama 5 oy üstü derece oluyordu aslında :A Birazdan kutlama konusu işimi hal edeyim. Enler bitince rahatladım :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
1) Tolstoyevski (12 Oy)

Ekli dosyayı görüntüle 83218

Bu seneki:
En İyi Yorumcu Üye

1) Tolstoyevski
(13 Oy)
2) Araf (11 Oy)
3) bazinga (10 Oy)

Yaptığımız yorumların tümü objektif, tarafsız ve ilkeli olduğu için her kesim beğenip oy vermiyor tabii...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yinr çizginizi bozmadan aynı oranlarla devam etmişsiniz aslınsa. Bu sene limit koyduğum için dereceye almadım, ama 5 oy üstü derece oluyordu aslında :A Birazdan kutlama konusu işimi hal edeyim. Enler bitince rahatladım :F
Umrumda olmadığını söylemiştim, o yüzden çok da mesele değil elbette. :A Hallet bakalım ve gerçekleri gör ve o konuda benden sıva aldığını kabul et artık... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Umrumda olmadığını söylemiştim, o yüzden çok da mesele değil elbette. :A Hallet bakalım ve gerçekleri gör ve o konuda benden sıva aldığını kabul et artık... :A
Kendin bile kabul etmişsin az olduğunu mesajlarda :A 5 dakikaya geliyor :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes