2019/2020 Fav10 Enleri Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Ona eminim.:cool::love1:

Bu arada @Dosi yıl sonu daha En Favori Üyen var..Senin ajanda kabarık :A :A :A
Nisan-Ekim çok kabarık oluyor gerçekten :A seneye yazın TR olursa nefes alacağım bir yaz olur ama herhalde bol paket yükleyip yine bir işlerin ucundan tutarım gibi :F
Ağustos ayında Favori Üye düşünüyorum ve belki şarkı ile eş zamanlı. Sonbaharda dinleneyim. Ocak ayında yine maraton başlar En Özlenilen Dizi vs derken ve bu kez En Favori Şarkı 2021i direk Şubat'ta yapalım ki yaza eksik bir etkinlik olsun :A @Tolstoyevski
------

@Dosi bu sezon "En Netflix'ci üye" kategorisi getirin. Birinci sırada @The_Erinch gelecek zaten, ikinci bir isme gerek bile yok. :A
En Fanatik üye kısmına uyar o :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Nisan-Ekim çok kabarık oluyor gerçekten :A seneye yazın TR olursa nefes alacağım bir yaz olur ama herhalde bol paket yükleyip yine bir işlerin ucundan tutarım gibi :F
Ağustos ayında Favori Üye düşünüyorum ve belki şarkı ile eş zamanlı. Sonbaharda dinleneyim. Ocak ayında yine maraton başlar En Özlenilen Dizi vs derken ve bu kez En Favori Şarkı 2021i direk Şubat'ta yapalım ki yaza eksik bir etkinlik olsun :A @Tolstoyevski
------

@xdragxx uyar o kısma bence daha çok. Her şeyi Fenerbahçe'ye dair. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,327
Puanı
1,060
@xdragxx uyar o kısma bence daha çok. Her şeyi Fenerbahçe'ye dair. :A

@Tolstoyevski 'nin üstüne daha fanatik bir üye görmüyorum söz konusu takım ise :A

@Tolstoyevski'nin fanatikliği Dark ve Lars von Trier üzerine. :A

Aşk olsun ben tarafsız birisi değil miyim :bilmem: :A

Ah o Dark :A bilmezmiyim.

Doğru, daha dün en tarafsız seçildin :A
Ufukta En Fanatik Üye Kim Kapışması görülüyor. :A
Diss Kapışması gibi... @xdragxx vs @Tolstoyevski

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
------

En Antik Üye kategoriside rica ediyorum 😁😁😁

Bu arada olimpiyatlarda
Şuan bronz madalya maçları başlıyor gençler trt spor yıldızı açınnn @Tolstoyevski @Dosi @MasacRE @BARON男爵 @bazinga

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059