2015 Oscar Ödülleri Kazananları Belli Oldu!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
takipteyiz marion :)

jeniifer lawrence düşerkenki sempatikliğini giydiği elbiseye borçluymuş modacı gözüyle oscar töreni izlemek bir başka oluyor :) elbise güzel olunca frikiği bile güzel duruyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
tam uyku bastı diyordum merly streep den bahsettiler aklıma geldide bu kadının adaylığından ve şansından hiç bahsetmedik bu sene ? kadın her daim aday artık neyinden bahsedelim bilmiyorumda, patricia alacağına bu alsın yine mutlu olurum patricia yı hiç sevemedim belkide oynadığı filmin etkisidir :)

tabiki yardımcı kadın oyuncuda adayım keira knightley sonra emma stone, diğerleri sonra gelir :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Gözümden kaçmadıysa Boyhood ekibi dışında daha önemli birini görmedik.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Gözümden kaçmadıysa Boyhood ekibi dışında daha önemli birini görmedik.
şimdi dakota yı gördüm bayağıda mutlu oldum :)

@sürgünüm böyle görüntüleri resimleştirip ölümsüzleştiriyordu:) ben beceremedim şimdi dakota görüntüden kayboldu :)

bizim dop modacıda dakotayı beğenmiş :) demekki kız o derece güzel :)

bu kolay kolay bişeyi beğenmeyen modacının ismi neydi ya ?

vee karşımızda marion cotillard :)

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
şimdi dakota yı gördüm bayağıda mutlu oldum :)

@sürgünüm böyle görüntüleri resimleştirip ölümsüzleştiriyordu:) ben beceremedim şimdi dakota görüntüden kayboldu :)

bizim dop modacıda dakotayı beğenmiş :) demekki kız o derece güzel :)

bu kolay kolay bişeyi beğenmeyen modacının ismi neydi ya ?

vee karşımızda marion cotillard :)
Dakota güzel değil ya.Türk kızlarına benziyor.:D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bruce Dern'in Laura Dern'in babası olduğunu bilen var mıydı? :D

ben hayranım kıza türk kızları keşke böyle olsa elbisede çok güzel duruyor üstünde, masum bir yüzü var:) insanın kızın gazozuna ilaç atası geliyor :)
Emma Stone yer Dakota'yı.:)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Bruce Dern'in Laura Dern'in babası olduğunu bilen var mıydı? :D

Emma Stone yer Dakota'yı.:)
emma ston deyince kocaman güzel gözler geliyor aklıma muhteşem gözleri var :)

ayrıca marion da süper gözüküyor kızın asaleti yeterli :)

bu arada şu anda konuşan kelaynak kim? buda tanınmış biride, erkek oyuncu adayları konuşunca pek dikkatimi çekmiyor :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
emma ston deyince kocaman güzel gözler geliyor aklıma muhteşem gözleri var :)

ayrıca marion da süper gözüküyor kızın asaleti yeterli :)

bu arada şu anda konuşan kelaynak kim? buda tanınmış biride, erkek oyuncu adayları konuşunca pek dikkatimi çekmiyor :)
Birdman'i izlemedin mi? :D Michael Keaton'dı.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
felicity jones herşeyin teorisi adlı filmin en izlenir şahsiyetiydi şu anda tüm güzelliğiyle karşımızda :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
hatırlıyorum jane hawking rolünde izlerken stephen hawking yerine bu kadına acımıştım :)

Jimmy Kimmel yoldan geçerken uğramış.:D
kristen stewart ı gördün demi :) annesi rolündeki moore iyi oyuncuda kızınada bir ödül lazımdı :)

rosamund pike a kırmızılar yakışmış :)

melanie grifith in dakotanın annesi olduğundan haberimde yoktu :)

marion u tekrar izlemek büyük zevkti umarım ödülü kapar bugün :)

Son düzenleme:

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
hatırlıyorum jane hawking rolünde izlerken stephen hawking yerine bu kadına acımıştım :)

kristen stewart ı gördün demi :) annesi rolündeki moore iyi oyuncuda kızınada bir ödül lazımdı :)

rosamund pike a kırmızılar yakışmış :)

melanie grifith in dakotanın annesi olduğundan haberimde yoktu :)

marion u tekrar izlemek büyük zevkti umarım ödülü kapar bugün :)
Kristen Stewart'tan nefret ederim.Razzie ödülü iyi gider ona.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
vee tüm sempatikliğiyle anna faris karşımızda :)

Kristen Stewart'tan nefret ederim.Razzie ödülü iyi gider ona.:D
yapma şimdi dakota dan sonra yine çıkanlar arasında en güzellerinden biriydi :) marion u bunlardan ayrı tutuyorum marion zaten asaletiyle farklı bir tür ama diğerlerinde şu ana kadar dakota kristen ve naomi wats muhteşemdi tabiki anna farisi her zaman görünce mutlu oluyorum :)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
vee tüm sempatikliğiyle anna faris karşımızda :)

yapma şimdi dakota dan sonra yine çıkanlar arasında en güzellerinden biriydi :) marion u bunlardan ayrı tutuyorum marion zaten asaletiyle farklı bir tür ama diğerlerinde şu ana kadar dakota kristen ve naomi wats muhteşemdi tabiki anna farisi her zaman görünce mutlu oluyorum :)
Naomi Watts da asil de Kristen Stewart'ı sevmem.Ya o değilde aklıma bir şey takıldı sence bu ülkücü üyeler American Sünepesine En İyi Film'i verir mi? Yapmadıkları şey değil.

@OzaN Uyuyakalmış.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Naomi Watts da asil de Kristen Stewart'ı sevmem.Ya o değilde aklıma bir şey takıldı sence bu ülkücü üyeler American Sünepesine En İyi Film'i verir mi? Yapmadıkları şey değil.

@OzaN Uyuyakalmış.:D
hiç sanmıyorum sünepenin kazanacağını :) öyle bişey olursa oscar ın ciddiyeti bozulur hatta bence aday gösterilmesi bile çok saçma olmuş :)
lupitanın elbisesinde 6000 inci varmış :) kızın değeri bayağı arttı gözümde :)

@OzaN güya 02 de uyanacaktıda ağır bir uykuya daldı gibi :) bir arkadaş daha vardı uyanacaklardan arasında ismini unuttum şimdi? neyse onlar uyandığında ben artık uyumuş olurum :))

reese witherspoon çok tipsiz çıkmış burda, filmde sempatiktide filmin konusunda hayır yoktu :)

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
hiç sanmıyorum sünepenin kazanacağını :) öyle bişey olursa oscar ın ciddiyeti bozulur hatta bence aday gösterilmesi bile çok saçma olmuş :)
lupitanın elbisesinde 6000 inci varmış :) kızın değeri bayağı arttı gözümde :)

@OzaN güya 02 de uyanacaktıda ağır bir uykuya daldı gibi :) bir arkadaş daha vardı uyanacaklardan arasında ismini unuttum şimdi? neyse onlar uyandığında ben artık uyumuş olurum :))

reese witherspoon çok tipsiz çıkmış burda, filmde sempatiktide filmin konusunda hayır yoktu :)
3 demiştim ben, geldim. :D

Jennifer Aniston, Emma Stone, Reese Witherspoon gibi sevdiğim isimleri gördüm bile. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ethan hawke diyorki buralara geleceğimizi sanmıyordum? bende sanmıyordum hele oynadıkları filmle imkansızdı ama bir yerden torpil aldıkları kesin :)

3 demiştim ben, geldim. :D

Jennifer Aniston, Emma Stone, Reese Witherspoon gibi sevdiğim isimleri gördüm bile. :):)
jenifer aniston u ben kaçırdım sohbet ederken tekrar geriye almam mümkün değil imkanım olsa geriye alırdım canlı yayını :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oscar geceleri moda sohbetlerine hep gıcık olurdum muhtemelen siz o kısımı çektiniz şu ana kadar. :D

Yalnız Jennifer Lopez güzelmiş onun üzerinden moda konuşmalarında pek sakınca yok. :D

Yayında dublajlı ilginç geldi kaç yıldır netten süründüğümüz için tuhaf geldi dublajlı izlemek ama en iyisi böyle herhalde yayın çok iyi, nazar değmesin en ufak bir kesinti yok. Aslında şöyle 15 saniye geciktirseler yayını, o sırada altyazı hazırlasalar harika olur. :)