2 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Agb ye uçsuz bucaksız suç atanlar, tns ye laf kondurmuyor :kiki: acun ve star fanlığında son nokta :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yetenek Sizsiniz iki grupta da sert bir düşüş yaşamış. Bugün de düşüp Güneşi Beklerken'e geçilir inşallah. :Z

Şefkat Tepe iyi bir yükseliş yakalamış. Ab'de 4 görüp Arka Sokaklar'ı geçmiş. :eek:

Fatih Harbiye iki grupta da çok iyi gitmiş. Ayrıca ab dizisi olmuş. :eek:

Arka Sokaklar düşmüş. Şefkat Tepe'ye geçilmesi tam komedi. Günü değişmeli bence. Boşluk dizisi çünkü.

Kayıp kaybolmuş. :( Total dizisi olmuş. Bakalım Kanal D sezon sonuna kadar diziye tahammül edecek mi?

3 Adam hak ettiği oranları almış sonunda.

Adını Kalbime Yazdım'ı sbt'nin şişirebileceğini söylemiştim. Öyle de olmuş. Yine de yeni saatiyle birlikte yükselişe geçmesi umut verici.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
@sokak sanati ; Esra Ronabar'ın diziye dönmesine daha var. Evet valla Sana Bir Sır Vereceğim, AB'de daha iyi gidecek bence bu akşam. :)

@gözlemci ; Sana Bir Sır Vereceğim, 22:45'te bitecek bugün. FOX'ta gösterdi. Fakat internette halen daha 21:15'te bitecek deniyor. Ama 21:15'de bitmesi imkansız ki? :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Yetenek Sizsiniz iki grupta da sert bir düşüş yaşamış. Bugün de düşüp Güneşi Beklerken'e geçilir inşallah. :Z

Şefkat Tepe iyi bir yükseliş yakalamış. Ab'de 4 görüp Arka Sokaklar'ı geçmiş. :eek:

Fatih Harbiye iki grupta da çok iyi gitmiş. Ayrıca ab dizisi olmuş. :eek:

Arka Sokaklar düşmüş. Şefkat Tepe'ye geçilmesi tam komedi. Günü değişmeli bence. Boşluk dizisi çünkü.

Kayıp kaybolmuş. :( Total dizisi olmuş. Bakalım Kanal D sezon sonuna kadar diziye tahammül edecek mi?

3 Adam hak ettiği oranları almış sonunda.

Adını Kalbime Yazdım'ı sbt'nin şişirebileceğini söylemiştim. Öyle de olmuş. Yine de yeni saatiyle birlikte yükselişe geçmesi umut verici.
STV ve FOX yeni AB kanallarımız. :kiki:

Ne hallere düştük....

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@sokak sanati ; Esra Ronabar'ın diziye dönmesine daha var. Evet valla Sana Bir Sır Vereceğim, AB'de daha iyi gidecek bence bu akşam. :)

@gözlemci ; Sana Bir Sır Vereceğim, 22:45'te bitecek bugün. FOX'ta gösterdi. Fakat internette halen daha 21:15'te bitecek deniyor. Ama 21:15'de bitmesi imkansız ki? :)

Niye var ya.:(Bir an önce dönsün.

Ya normalde ben reyting konularının moderatörü değilim fazla ilgilenmediğim içinde nerden alıyorlar listeyi bilmiyorum. :) Reyting listesi de eklenmemiş bugün bende bulabildiğimi koydum şimdilik. :)

Buradan alabilirsin.:)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
STV ve FOX yeni AB kanallarımız. :kiki:

Ne hallere düştük....
:( Yakında Kanal D'yi geçerler aylıklarda rahat bir şekilde. Bugün Güneşi Beklerken bir düşüş yaşasın. Sorarım ben onlara. :bağır: Zaten tns'ye olan güvenip sarsıldı. Bugün gb en heyecanlı bölümlerinden biriyle düşerse artık güvenim kalmayacak tns'ye.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
:( Yakında Kanal D'yi geçerler aylıklarda rahat bir şekilde. Bugün Güneşi Beklerken bir düşüş yaşasın. Sorarım ben onlara. :bağır: Zaten tns'ye olan güvenip sarsıldı. Bugün gb en heyecanlı bölümlerinden biriyle düşerse artık güvenim kalmayacak tns'ye.

Bizde kalmadı zaten Kanal D fanı olarak sende duruyorsa cidden ilginç.:D