2 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Okan iyi gitmiş Ab^de özellikle 3 Adam düşmeye devam etmiş ilk haftadan sonra vasatlaştılar.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Fatih Harbiye Eski siteme dönerek reytinglerini fena arttırmış.Ab'sinin Totalini geçmesi ise değişik gerçekten.Dizi sezon sonuna böyle gider ama 2. sezon belli bir düşüş yaşayacaktır.

Arka Sokaklar'da keşke bir kaza daha olsaydı.Dizi geçen hafta Pınar ile bile çok süper gitti.Ama sert düşüşü gözle görülüyor.Dizi özet verseydi en az yeni bölüm kadar iyi giderdi.

Yetenek sizisiniz ve Şefkat tepe zaten belli bir yere geldiler.Yorum yapmaya gerek bile yok ama Şefkat tepe'nin özeti 5'e dayanmış.Dizi özetini Kanal D'ye satsın.Haftalıklarda totalini yükseltir.:FDizi Ab'de ise 4'ü geçmiş.Cidden şaşırtıcı.

Bu artış Sbt ile Tns'nin birleşmesiyle oldu gibi.Eğer birleşmişlerse artık ab'nin bile kalitesi kalmadı.Zaten Tns düşmüştü gözden bu birleşme ile düşükçe düşer.Koskoca kalite grubu ab'yi ne hallere getirdi.:(

Lale Devri'de artmış.Dizi ab'de çok iyi gitmiş denilebilir.Dizi arada böyle artışlar yaşar.Tabi bölümden kaynaklanan artışlar bunlar.Ama bu kadar yaşar devamı gelmez.

Adını Kalbime yazdım geç başlayarak boşluktan faydalanmış.Dizi artmaya devam edebilir ama belli bir yere kadar çünkü atı alan Üsküdar'ı geçti.:DAyrıca dizinin özeti 76. acaba ilk bölüm çok mu kötüydü.(b)

Okan belli artış yaşamış ama yetersiz.Üç adam düşmüş.Milyoner ise yayın hayatının en düşük reytinglerini almış gibi.:eek:
Ben bilmem eşim bilir ise gündüz idare eder gitmiş ama pazar daha yüksek çıkıyor.Kapanmadan Kazan hafta sonuda ekrana gelmiş ve hafta içinden yüksek reyting almış.

Gündüz yayınlanan dizi tekrarlarında ise Fox'un dizileri açık ara iyi gitmiş.

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Ben dün demiştim fazla yükseliş bekleme diye çünkü böyle diziler yavaş yavaş yükselir bkz : Karagül 1 Reyting ile başladı şimdi lider. :) :)

Aynen candır kandır da antilik olsunda nereden olsun mantığı var forumda. :F

AKY Show'un AB'sini kurtaracak bence. :)
aynen ab ve total oranlari ozellikle ilk sezonda paralerl olacak bence dogru diyosun hemen yukselmez ama dunki oranlardan sonra ben en az 4 bekliyodum

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Fatih Harbiye Eski siteme dönerek reytinglerini fena arttırmış.Ab'sinin Totalini geçmesi ise değişik gerçekten.Dizi sezon sonuna böyle gider ama 2. sezon belli bir düşüş yaşayacaktır.

Arka Sokaklar'da keşke bir kaza daha olsaydı.Dizi geçen hafta Pınar ile bile çok süper gitti.Ama sert düşüşü gözle görülüyor.Dizi özet verseydi en az yeni bölüm kadar iyi giderdi.

Yetenek sizisiniz ve Şefkat tepe zaten belli bir yere geldiler.Yorum yapmaya gerek bile yok ama Şefkat tepe'nin özeti 5'e dayanmış.Dizi özetini Kanal D'ye satsın.Haftalıklarda totalini yükseltir.:FDizi Ab'de ise 4'ü geçmiş.Cidden şaşırtıcı.

Bu artış Sbt ile Tns'nin birleşmesiyle oldu gibi.Eğer birleşmişlerse artık ab'nin bile kalitesi kalmadı.Zaten Tns düşmüştü gözden bu birleşme ile düşükçe düşer.Koskoca kalite grubu ab'yi ne hallere getirdi.:(

Lale Devri'de artmış.Dizi ab'de çok iyi gitmiş denilebilir.Dizi arada böyle artışlar yaşar.Tabi bölümden kaynaklanan artışlar bunlar.Ama bu kadar yaşar devamı gelmez.

Adını Kalbime yazdım geç başlayarak boşluktan faydalanmış.Dizi artmaya devam edebilir ama belli bir yere kadar çünkü atı alan Üsküdar'ı geçti.:DAyrıca dizinin özeti 76. acaba ilk bölüm çok mu kötüydü.(b)

Okan belli artış yaşamış ama yetersiz.Üç adam düşmüş.Milyoner ise yayın hayatının en düşük reytinglerini almış gibi.:eek:
Ben bilmem eşim bilir ise gündüz idare eder gitmiş ama pazar daha yüksek çıkıyor.Kapanmadan Kazan hafta sonuda ekrana gelmiş ve hafta içinden yüksek reyting almış.

Gündüz yayınlanan dizi tekrarlarında ise Fox'un dizileri açık ara iyi gitmiş.
Ondan degil aky onunde 1 saat 1 2 sharelik bir milyon kimin yayinlandi ozet de kisaydi ondandir

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
aynen ab ve total oranlari ozellikle ilk sezonda paralerl olacak bence dogru diyosun hemen yukselmez ama dunki oranlardan sonra ben en az 4 bekliyodum
Ben dün hesapladım SBT ortalaması 4.25 gibi bir şeydi TNS'de 0.50 - 0.45 civarı düşük geliyor yani 3.75 gibi bir oran gelmeliydi ama dizi başlarken anlıkta 1 Reyting'le başladı o yüzden haftaya 21.45'de başlamalı. :) İşte o zaman daha rahat olur. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
TNS sonuçlarına da artık güvenmiyorum ama değerlendirmemi yapayım yine de.

Yetenek Sizsiniz Türkiye iki grupta da zirvede yer almış ama geçen haftaya göre oldukça düşüş yaşamış.

Fatih Harbiye iki grupta da başarılı sonuçlar elde ederek kanalını sevindirmeyi başardı.

Şefkat Tepe iki grupta da geçen haftaya göre oranlarını büyük ölçüde arttırdı. Öyle ki AB grubunda bile 4 reyting aldı.

Arka Sokaklar geçen haftaya göre biraz düşüş yaşadı. Heyecan şart.

Adını Kalbime Yazdım yeni saatinde oldukça iyi gitti. Geçen haftaya oranla bu hafta ciddi yükseliş kazandı.

SERHAT3456

Favori Üye
Reaksiyon puanı
750
Puanı
224
Ben dün hesapladım SBT ortalaması 4.25 gibi bir şeydi TNS'de 0.50 - 0.45 civarı düşük geliyor yani 3.75 gibi bir oran gelmeliydi ama dizi başlarken anlıkta 1 Reyting'le başladı o yüzden haftaya 21.45'de başlamalı. :) İşte o zaman daha rahat olur. :)
21 45 cok gec bence hafytaya 20 de 1 saat ozetle baslar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Siz onu bunu bırakın Kanal D'nin en kaliteli ismi şu an kesin ve net Beren Saat :X Kanal D'nin dizileri şu an kötü durumda ama hala Beren Saat'li dizisi en kötü 2.oluyor:X Sorun var mı TNS'de bilemem ama youtube (güvendiğim tarafsız saydığım) baz alırsak Kanal D dizilerinden hiç brini göremiyoruz belki şu aralar Çalıkuşu var.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,169
Puanı
1,059
roman uyarlamasi dizilerin genelde absi yuksek olur. fatih harbiyenin absinin yuksek olmasi normal. adini kalbine yazdim gec baslayarak diger total dizilerden siyirdi kendini tabi tns ve sbt ye agali dizi de canini al)) bu da kesinlestiiki en dandik en klişe agali dizinin izleyeni var bu sistemde

en ilginci samayolunun dizilerinin ab si firladi))) once kucuk gelun %100 artirdi simdide sefkat tepe ab de costu)))) Allah hayirlira vesile etsin ne diyeyim)))

atv sacma scpan bir yarismayla israrinin anlami ne olaki bosuna israr ediyor

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ama yarını Pazar yani tatil geç başlasa bir sıkıntı olmaz bence bide bol tekrar lazım hafta içinde ayrıca önüne Reyting alabilecek bi şey koymalılar AKY'nin. :) :)

Özetin süresi 10 DK bile değildi. :)

Beyaz'da 10 dakikalık cumartesi sarkan kısmıyla 30. sıralarda.:cool:Süre ile alaka kurmanız ilginç.:D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben dün demiştim fazla yükseliş bekleme diye çünkü böyle diziler yavaş yavaş yükselir bkz : Karagül 1 Reyting ile başladı şimdi lider. :) :)

Aynen candır kandır da antilik olsunda nereden olsun mantığı var forumda. :F

AKY Show'un AB'sini kurtaracak bence. :)

Cumartesi günü tüm yapımlar Total olduğundan AB izleyicisinin Adını Kalbime Yazdım'ı seçmesi normal. Çünkü o gün yayınlanan en iyi alternatif dizi bence her ne kadar izlemesem de. :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
roman uyarlamasi dizilerin genelde absi yuksek olur. fatih harbiyenin absinin yuksek olmasi normal. adini kalbine yazdim gec baslayarak diger total dizilerden siyirdi kendini tabi tns ve sbt ye agali dizi de canini al)) bu da kesinlestiiki en dandik en klişe agali dizinin izleyeni var bu sistemde

en ilginci samayolunun dizilerinin ab si firladi))) once kucuk gelun %100 artirdi simdide sefkat tepe ab de costu)))) Allah hayirlira vesile etsin ne diyeyim)))

atv sacma scpan bir yarismayla israrinin anlami ne olaki bosuna israr ediyor
Kayıp'ın totel dizisi olmasına ne diyon peki :kiki:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
Beyaz'da 10 dakikalık cumartesi sarkan kısmıyla 30. sıralarda.:cool:Süre ile alaka kurmanız ilginç.:D
YST , ŞT , AS , FH hepsi yayındayken özet başladı önünde ki program listeye zor girmiş yeterince özetlendi sanırım. :X

Cumartesi günü tüm yapımlar Total olduğundan AB izleyicisinin Adını Kalbime Yazdım'ı seçmesi normal. Çünkü o gün yayınlanan en iyi alternatif dizi bence her ne kadar izlemesem de. :)
2 hafta içinde belli bir artış bekliyorum ama günü yüzünden artışta sorun olacak gibi. :(

Keşke dizinin adı değişmeseymiş Toprağın Kanunu daha iyi uyarmış. :X

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
YST , ŞT , AS , FH hepsi yayındayken özet başladı önünde ki program listeye zor girmiş yeterince özetlendi sanırım. :X

2 hafta içinde belli bir artış bekliyorum ama günü yüzünden artışta sorun olacak gibi. :(

Keşke dizinin adı değişmeseymiş Toprağın Kanunu daha iyi uyarmış. :X

Yeterince özetlendi tabi.:DAma tatmin edici değil.:DHinlik var bu işte.:D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
AKY çok iyi bence Show başlatdığı ilk dizisini tuttura bilecek galiba dizi zamanla 5-6 reytinge bile yükselecektir :) doğru Cumartesi zor gün ama YST ve AS zaten düşüşte artık izleyici kaybi yaşıyorlar :T: ŞT erkek izleyici ağırlıklı :) tek rakip FH yani :)

Forum İstatistikleri

Konular
170,507
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin