2 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bizde kalmadı zaten Kanal D fanı olarak sende duruyorsa cidden ilginç.:D
Haklısın. Yine de her şeye rağmen güvenmek istedim ama olmuyor yani. Bir kanalın tüm dizileri düşer mi her hafta ? Güneşi Beklerken de düşerse bugün güvenim bitecek artık. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
:( Yakında Kanal D'yi geçerler aylıklarda rahat bir şekilde. Bugün Güneşi Beklerken bir düşüş yaşasın. Sorarım ben onlara. :bağır: Zaten tns'ye olan güvenip sarsıldı. Bugün gb en heyecanlı bölümlerinden biriyle düşerse artık güvenim kalmayacak tns'ye.
Bu akşam aksilik olmazsa bende iziycem GB'yi nediyim umarım artar. :)

Yalnız Haluk hep aynı yorumu yapıon FOX KanalD'nin ôlüsünü geçemiyor. :kiki:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu akşam aksilik olmazsa bende iziycem GB'yi nediyim umarım artar. :)

Yalnız Haluk hep aynı yorumu yapıon FOX KanalD'nin ôlüsünü geçemiyor. :kiki:

Gelecek ay kesin geçiyoruz sizi tüm günde. @Bully
Kanal D şu an tarihinin en kötü zamanlarını yaşıyor. Bu kötü günlerinde bile Fox ve Stv'ye geçilmiyorsa bu bir başarıdır. @halukerogluFOX geçen ay da geçecek diyordun olmadı. :F @mrt-06 çok haklısın şu an Kanal D ölü zamanlarını yaşıyor ama ben inanıyorum yakında toparlanacak ya da toparlanamayacak. Çünkü reyting sistemi artık güvenilirliğini kaybediyor. Radikal hamleler gelmeli artık. Neyse daha uzun yazardım da spora gitmem lazım. Dönünce konuşuruz artık. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Kanal D şu an tarihinin en kötü zamanlarını yaşıyor. Bu kötü günlerinde bile Fox ve Stv'ye geçilmiyorsa bu bir başarıdır. @halukerogluFOX geçen ay da geçecek diyordun olmadı. :F @mrt-06 çok haklısın şu an Kanal D ölü zamanlarını yaşıyor ama ben inanıyorum yakında toparlanacak ya da toparlanamayacak. Çünkü reyting sistemi artık güvenilirliğini kaybediyor. Radikal hamleler gelmeli artık. Neyse daha uzun yazardım da spora gitmem lazım. Dönünce konuşuruz artık. :)

Geçen ay geçebilir dedim ama geçmedi. Bu ay rahatça geçecektir emin ol. :F @Bully

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Fatih Harbiye tahmin ettiğim gibi güzel oranlar almış. Dizi çok iyi şekilde tuttu :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Cumartesini ağır total dizileri şimdi A\B dizileri olmuş :F

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
En çok da Koliba Film'in dizi tutturmasına sevindim. Çünkü biliyoruz ki bir türlü tam olarak dizi tutturamadılar. Ben de zaten bu şirketi çok severim ve tüm dizilerini izledim bu şirketteki. :) @KayıpSehir @xBUGRAx @Billy Kane

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,059
Puanı
1,061