18 Kasım 2016 Cuma Reyting Sonuçları

Yaa bu reytingler ne böyle :( Emrah yaz başında söylediğim gibi totale hemen hakim olmuş:T:

Kösem bitik böyke giderse 13 bölümde biter. Zaten Kösem olarak devam ediyor.Murat'ı 7 bölüme kalmaz öldürürler :F

Yaa bu reytingler ne böyle :( Emrah yaz başında söylediğim gibi totale hemen hakim olmuş:T:

Kösem bitik böyke giderse 13 bölümde biter. Zaten Kösem olarak devam ediyor.Murat'ı 7 bölüme kalmaz öldürürler :F
kıskanca bak geçen sene beren bu sene nurgülle çalışıyor dizi sen de bensu soral-tuba falan 3.sınıf oyuncular hep :A

Bu reytingler ile Beren Saat'in ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu anlıyoruz.Kösem -2 reyting alırken diziye girdikten sonra +5 reytingleri gören bir Kösem görmüştük.Tek başına reyting makinesi.Böyle oyuncular zor gelir dünyaya değerini bilelim.

Dalga mı geçtin ciddi mi anlamadım.:F 2 reytingken 5+ desen harika tuşuna basacağım kalp atacaktım ama -2 nirden geldi.:F

ben @Çiğdem- e güveniyorum neticede yaş olarak senden daha tecrübeli :F

total 5.8 ab 8 küsürle başlmış diziyi 5 reytingte bırakmak başarı mı :A
-2den 5e çıkardı orada ki 7 reytinglik yükselişi farkedebilsen Beren'in Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olduğunu görebilirdin.

aslında kösem dönemi konu olarak her tür şeye müsait ama bizde sansür ve yeteneksiz senaristler var onca renkli konunun olduğu bir dönemi berbat etmesini becerebiliyorlar buda büyük başarı :)
şimdi senaristlere güvenimiz olsa kösemide geçtik sadece deli ibrahimden binlerce malzeme çıkar yazacak :)) deli ibrahimin bol malzemesi olmasına rağmen tek eksik malzemesi bamyası sanırım çocuk peydahlatamamış cariyelere bir türlü son çare üfürükçü cariyeleri üflemişte öyle devam etmiş tırlağın soyu :)

aslında kösem dönemi konu olarak her tür şeye müsait ama bizde sansür ve yeteneksiz senaristler var onca renkli konunun olduğu bir dönemi berbat etmesini becerebiliyorlar buda büyük başarı :)
şimdi senaristlere güvenimiz olsa kösemide geçtik sadece deli ibrahimden binlerce malzeme çıkar yazacak :)) deli ibrahimin bol malzemesi olmasına rağmen tek eksik malzemesi bamyası sanırım çocuk peydahlatamamış cariyelere bir türlü son çare üfürükçü cariyeleri üflemişte öyle devam etmiş tırlağın soyu :)
Bakalım sansur ve senarist olayını Netflix dizi yapacakmiş sanırım görecez ne kadar ileri gidebilecez. gerçekten yetenekliler mi yoksa beceriksizliklerini sansur diye bahane mi ediyorlar :X

Dalga mı geçtin ciddi mi anlamadım.:F 2 reytingken 5+ desen harika tuşuna basacağım kalp atacaktım ama -2 nirden geldi.:F
I was shocked tekrar 😱

Sana şuan kalp yollamamak için zor duruyorum -2 ne mecaz mi.:F
Saftirik elmırlar tabiki de dalga geçiyorum :A biz ki sultan sülüman denizlerden dalga getirtir yine de dalgamızı geçeriz :A