18 Kasım 2016 Cuma Reyting Sonuçları

Bakalım sansur ve senarist olayını Netflix dizi yapacakmiş sanırım görecez ne kadar ileri gidebilecez. gerçekten yetenekliler mi yoksa beceriksizliklerini sansur diye bahane mi ediyorlar :X
netflix senaristleride kendinden seçmeli ... sansür var tamam ama birde cesur senarist lazım :)

dekolteli nurgül böyle bişey olur sanırım :)

en-seksi-cadilar-bayrami-48007-2g.jpg

bu bölümün etkisiyle haftaya artması için bu bölümü çok kişinin izlemesi lazımdı bu bölümü izleyenlerin hepsi haftaya izlese yine aynı oranı alır:)
senin dediğin mantıkla artması imkansız yani :)
hahah aa yok bu bölümü izlemeyenlerde haftaya izleyecek işte tekrarına bakanlar tvden yada netten izleyenler bakıcak murat çok iyi olmuş ertğrulcularda ilgisini çekecek diyeceklerki 2.bölümü izleyelim ayoll :A :A :A

hahah aa yok bu bölümü izlemeyenlerde haftaya izleyecek işte tekrarına bakanlar tvden yada netten izleyenler bakıcak murat çok iyi olmuş ertğrulcularda ilgisini çekecek diyeceklerki 2.bölümü izleyelim ayoll :A :A :A

netten kimse takip etmemiş diziyi :) etmişlersede hatalarından çabuk döneceklerdir harcadıkları kotaya değmez :)

Aşk ve Mavi'yi 5 dakika izleyemedim geçen zap yaparken. :D Ama nasıl AB'de bile nu kadar alıyor. :D
Kösem ben kadro için AB grupunda 4-5 alır diyordum, şok oldum. Nurgül Yeşilçaya yazık olmuş.

Kösem bu reytingleri pazartesi günü alsa günün yoğunluğundan dolayı o kadar kötü görünmezdi ama ağır Total olan Aşk ve Mavi'nin bile AB'de 5 alabildiği cuma akşamında bu kadar geride kalması durumu daha çok vahimleştiriyor. En azından Bana Sevmeyi Anlat daha iyi gidiyordu.

Geçen sezon senaryoda yapılan hatalar ve sürekli kadro değiştirmesi izleyiciyi uzaklaştırmış olabilir, keza haftanın son iş gününde insanlar kafa dağıtmaya ihtiyaç duyarken böyle tarihi ve karanlık bir diziyi de pek izlemez. Gerçi çoğu yorum olumlu, tekrarlarla ilgi çekip yükselme ihtimali de var. Yoksa FOX'un reklam için harcadığı o kadar para çöp olacak.