18 Kasım 2016 Cuma Reyting Sonuçları

kösem hafta daha böyle giderse bence de bsa olmaz kösemi pazartesiye atarlar:F

ay hoşt biz safiye sultana hakaret edemezsin yolarız senin saçını başını .ss
Reytingleri görünce tepkini merak ettim çünkü dün 6 reyting diyordun. Yüzünü smileyle ifade eder misin? :A

Reytingleri görünce tepkini merak ettim çünkü dün 6 reyting diyordun. Yüzünü smileyle ifade eder misin? :A
ab de 6 diyordum çarpıtmayalım totalde 6 beklediğimi sanan kullarımız olabilir:F
ay neyse zaten meryoş-burak-timoş salı günü dubai ye gidiyor dzinin sergisinden gelen geliri fox binasına atsınlar uçakla dizinin geleceği garanti altına alınır :F

Ntc medya senaristleri yine atv'nin yüzünü güldürdü , Aşk ve mavi Total grubunda yükselme bekliyordum , özellikle Bana Sevmeyi Anlat tabanı bu diziye kaydı @vadikızı sağolsun diziye reytingleri vermiş , başrolde Mehmet Akif Alakurt olsa , bir de araya giren hırçın karakter Özlem Yılmaz olsun Total grubunda 10 reyting civarında alır , Ab grubunda bu kadar yükselme bekliyordum açıkçası .
Kösem dizisini izlemedim en azından ab grubunda 5 reyting civarında alır diyordum ama olmamış @denizz19 zaten yüksek tahmin vermedim . Tims prodüksiyon artk atv'ye yapacağı dizi için sıkı çalışmak zorunda .

Ben @ozgur2113 Beren gittiği için terki diyar eyledik biz gibi çok seyirci varmış görüldüğü üzere.:A Haftaya @Bully 'de terk edecek diziyi bu hafta eleştirmek için göz ucu ile baktık biraz.:F Yani Beren ayakta tutuyordu diziyi forumda ve reytinglerde o gidince iddia edildiği gibi MY'nin ismi ile ayakta duramıyormuş dizi.:) (Cevabın hepsi sana değil.😛) Reyting düştü diye bıraktı forumdakilerde kısmına biraz cevap verdim.:F
Yeni Kösem inandırıcı gelmemiş demek ki halka. :A Zaten de çok yapmacıktı. :A

Metin Akdülger'in müthiş oyunculuğuna yazık oldu orası ayrı tabii. ss

kösem 2 hafta daha böyle giderse bence de bsa 13 olmaz kösemi pazartesiye atarlar:F

ay hoşt biz safiye sultana hakaret edemezsin yolarız senin saçını başını .ss
bodur . bak yine hakaret ettim
hadi gelde yol sacimi basimi. hadi ordan ***** . sözleri birak icraatlarla gel sen 😉
suan kiskancliktan catir catir catladigini cok iyi belli ediyorsun. biryanim sana guluyor :F bir yanim aciyor :T:

Denekler @xemrexxx 'e nanik yapmış 😱 AB'de büyük boşluk var, Emrah'ın dizisi bile 5 alıyorsa Kösem'de alsın bi zahmet :)

Kiralık Aşk 4 reytinglerde geziyor, 3'e düşerse Yüksek Sosyete'yi kaldırıp Cumartesi'ye atabilirler, Yıldızların Altında'da Cuma'ya gelmiş olur.

bodur . bak yine hakaret ettim
hadi gelde yol sacimi basimi. hadi ordan ***** . sözleri birak icraatlarla gel sen 😉
suan kiskancliktan catir catir catladigini cok iyi belli ediyorsun. biryanim sana guluyor :F bir yanim aciyor :T:
kız ne çatloıcam biz düşük reytingle de devam edebiliyoruz :A @mrt-06 noktalı yerde ne demiş bu hakaretse banlayalım şu çikinellayı :A

Haklısın valla ne diyeyim. Zaten Beren ayakta tutuyordu diziyi bu reytinglerde ispatıdır.:)

nurgül yeşilpancardan beren yaratmak istemişlerde olmamış:)
zaten geçen senede konu foka sarmıştı beren için izliyorduk bu sene anca dirilişçilerin desteğiyle ayakta kalırdı belliki onlarda arka sokakları tercih etmiş köseme geçmemişler :))

Bol tekrarla bayağı bir artacağız merak etmeyin! 😉 (Cuma 20.00 - Özetsiz Yeni Bölüm - FOX)

dizimize laf eden melunlar,zındıklar,münafıklar cehennemin en dibinde havi ateşiyle yanacaklar, ciğerleri parça parça olacak ,etleri dökülecek :A

neyse zaten dizimize laf edenler kovduğumz beroşun fanları ve dizilerini bitirdiğimiz vadiciler:D @Çiğdem- ve efe kullarımız bile izleyip beğenmiş :A ayrıca dizimiz hakkında edepsizce konuşanları tutuklama kararı aldık, dizimizin fanı bahreyn polis şefi adını unuttuğum şu besteyi polis orkestrasında çaldıran amca tüm melunları tutuklayacak, eskiden olsa ispahi ve yeniçeri kullarımıza söylerdik onlar kellerini alırdı ama neyse:D

ben bu forumda muhteşem yüzyılın en büyük antilerinden biriyim şuan kötüleyenlerde dahil herkes hemen hemen diziye bakmış ben 1 bölümbile izlemedim geçen yılkı kösem zaten faciaydı ama muratı beğendim çok üst düzey ertuğrul tarzı bir senaryo oluşturmuşlar bu sefer ama geçen yılkı faciadan sonra ilk bölüm reytingi çok normal ben asıl reytingleri haftaya bekliyorum her grupta 2 şer reyting artıcaktır totel 4 ab 5 yada 6 da olabilir bu bölümün reytingleri haftaya gelecek ayoll :A :A :A
@EFE UYSAL @xemrexxx

nurgül yeşilpancardan beren yaratmak istemişlerde olmamış:)
zaten geçen senede konu foka sarmıştı beren için izliyorduk bu sene anca dirilişçilerin desteğiyle ayakta kalırdı belliki onlarda arka sokakları tercih etmiş köseme geçmemişler :))

Olmayacağı belliydi zaten. Yakında dekolte işine girerler biraz öyle ilerler dizi yeni yıla biter.:)

ben bu forumda muhteşem yüzyılın en büyük antilerinden biriyim şuan kötüleyenlerde dahil herkes hemen hemen diziye bakmış ben 1 bölümbile izlemedim geçen yılkı kösem zaten faciaydı ama muratı beğendim çok üst düzey ertuğrul tarzı bir senaryo oluşturmuşlar bu sefer ama geçen yılkı faciadan sonra ilk bölüm reytingi çok normal ben asıl reytingleri haftaya bekliyorum her grupta 2 şer reyting artıcaktır totel 4 ab 5 yada 6 da olabilir bu bölümün reytingleri haftaya gelecek ayoll :A :A :A
@EFE UYSAL @xemrexxx

Ay sus 2 reyting 2 2 daha neyi açılıyon sen.:F