18 Kasım 2016 Cuma Reyting Sonuçları

Aaa sen neden efe ile yapıyorsun koalisyonu acaba.
Normalde başkan @Billy Kane 'ydi sizin. O bıraktı galiba bu işleri.
ne baskanı @Billy Kane bee o diziyi satmaya çalısıyor son bölümlerini izlemedi bile

@EFE UYSAL ve ben 1.sezondan beridirizleyen gerçek ertuğrulcularız muratıda beğendik haftaya bu bölümün reytingi gelicek eksinlikle yükselicekelr

Kösem tempolu gidişat sürdürürse AB grubunda yükselme ihtimali var. Ancak o kadar tanıtıma bu sonuç OLMAMIŞ bence de.

My Köseme şaşırdım daha yüksek alır diye umuyordum kasımda başlaması bu dönem
dizisine tepkiliydi millet kötü olmuş ya

Olmayacağı belliydi zaten. Yakında dekolte işine girerler biraz öyle ilerler dizi yeni yıla biter.

Ay sus 2 reyting 2 2 daha neyi açılıyon sen.

dekolteli nurgül böyle bişey olur sanırım

haftaya görürsün ayoll bu bölümün reytingi haftaya gelecek

bu bölümün etkisiyle haftaya artması için bu bölümü çok kişinin izlemesi lazımdı bu bölümü izleyenlerin hepsi haftaya izlese yine aynı oranı alır

senin dediğin mantıkla artması imkansız yani

Benziyolar mı 😱

Aşk ve Mavi'ye tebrikler. Bu gidişle EDHO'yu geçip kanalın en çok izlenen dizisi olacak.

Arka Sokaklar haftaya Total'i alır gibi geliyor fragman bayağı iyi

Güldür Güldür eski reytinglerine yaklaşsa da sıralama olarak geride kalmış.

Kiralık Aşk için gün değişikliği kapıda. Star bu kadar dizi arasında Yıldızların Altında'yı kesin Cuma'ya koyacak buraya yazıyorum.

FOX bu reytingleri görünce Kösem'i çiğ çiğ yer. Star'ın tanıdığı şansı tanıyacaklarını düşünmüyorum, çare Netflix

Bu reytingler ile Beren Saat'in ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu anlıyoruz.Kösem -2 reyting alırken diziye girdikten sonra +5 reytingleri gören bir Kösem görmüştük.Tek başına reyting makinesi.Böyle oyuncular zor gelir dünyaya değerini bilelim.

ben @Çiğdem- e güveniyorum neticede yaş olarak senden daha tecrübeli

total 5.8 ab 8 küsürle başlmış diziyi 5 reytingte bırakmak başarı mı