18 Kasım 2016 Cuma Reyting Sonuçları

Olum bütün diziler size fark atmis la hala tek rakibimiz Riza Baba diyorsun nerden geliyor bu rahatlik fuse tea mi ictin ne yaptin
ayrica sen Kiralik Ask'i izlemiyor muydun ne cabuk sattin

Olum bütün diziler size fark atmis la hala tek rakibimiz Riza Baba diyorsun nerden geliyor bu rahatlik fuse tea mi ictin ne yaptin
ayrica sen Kiralik Ask'i izlemiyor muydun ne cabuk sattin
ileride görüşürüz

korişle kuru kızın tekrarını izlerim

Aşk ve Mavi ile rakip olamazsınız AB grubunda geçin yeter bence ki orada bile aşamamış

Aşk ve Mavi ile rakip olamazsınız AB grubunda geçin yeter bence ki orada bile aşamamış
uçankuşta haber çıkmış kösem böyle giderse sezon sonu fox a 40 milyon lira zarar ettirirmiş @ozgur2113 ve beroşçu melun diğer foxcuya nanik
bu durumda @mrt-06 dan dizinin devam etmesi için ultra destek bekliyorum

Sen hala hangi yuzle konusuyon

ah canim kendinide ne guzel teselli edermis.
ikinci bölum dedin yukseldik. Kösem gelince saltanati alir sandin balon gibi sisip patladin
simdide 2-3 haftaya pili bitermi diyorsunuz ??
eyyyy forum ahali duyun duyun 3 hafta sonra @xemrexxx ye yedirecem pardon hatirlatacam bu lafi. yine inkar ederse sahitsiniz

aaa hem çirkin hem evde kalmış hem de konuşuyor hala 😱 😱 @Çiğdem- le takıla takıla çikinellanın utanmazlığını almışsın.ss

ağır total diziler genelde çabukj çöküyor 20.bölümde gör sen

haha hemende kivirmaya basladin 2 saniyede. sen 2-3 bölum sonra dedin yani Ask ve Mavinin 6. bölumde cökecegini ima ediyorsun.
ben cirkinim ama boyum dal gibi
sen hem cirkin hem bodursun
dun bu lafi diyecektim vazgecmistim ama bakiyorumda hak ediyorsun bu muameleyi
artik sana karsi kibar olmayacam

Fox'un sağı solu belli olmuyor 4 bölüme biterse şaşırma, Familya 10, Rüzgarın Kalbi 9. bölümde bitti BSA bakalım belki o da 13 olmaz.

Fox'un sağı solu belli olmuyor 4 bölüme biterse şaşırma, Familya 10, Rüzgarın Kalbi 9. bölümde bitti BSA bakalım belki o da 13 olmaz.
kösem 2 hafta daha böyle giderse bence de bsa 13 olmaz kösemi pazartesiye atarlar

ay hoşt biz safiye sultana hakaret edemezsin yolarız senin saçını başını .ss