Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Ne demek yaşamadı yaşadı ki konuşuyorum. :A Uyanış, Masumlar, Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Yasak Elma gibi fazla izlenen pek çok dizi düştü çünkü Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarından etkilendiler. MD de aynı durumu yaşadı ve gelecek hafta yine eski reytinglerine dönecek. :A Alev Alev de düşmüş mesela o da maçtan. :A
Mucize 1.00 1.50 arası düşmüş Alev Alev 3 te 1 i kadar düşmüş ama :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ne demek yaşamadı yaşadı ki konuşuyorum. :A Uyanış, Masumlar, Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Yasak Elma gibi fazla izlenen pek çok dizi düştü çünkü Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarından etkilendiler. MD de aynı durumu yaşadı ve gelecek hafta yine eski reytinglerine dönecek. :A Alev Alev de düşmüş mesela o da maçtan. :A
Hiçbiri MD gibi 8'den 6'ya çökmedi. Allah'tan Perşembe günü GS, FB maçı yoktu öyle olsaymış dediğine göre MD 5'lere kadar inermiş. Şanslısınız yani yine, seyirci gitgelli olunca hadi yine iyisiniz. :A Alev Alev, Sadakatsiz, Masumlar Apartmanı haftaya yükselir de MD yükselir mi orasını göreceğiz. :A
------

Unutursuun için yana yanaaa diyorsun yani :A haklısın. Bende biterse Full Alev Alev izleyecem :Z Şuanlık fazlalık gibi duruyor ama güzel bi bölüm gelirse izlerim ama gelir mi orası soru işareti :A
Aynen öyle diyorum. Keşke komediler tutsa ama seyirciyi çekemedi maalesef, o yüzden maksimum 6 bölümü görür. :A

• Üzücü
Reactions: Carpe Diem

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne demek maçla alakası yok. :A Senaryo sorunları bu hafta varsa geçen hafta 8 reytinge çıktığı zamanda da vardı ama 21.00'de diziyle aynı anda Beşiktaş gibi bir takımın maçı başlarsa düşmesi (zaten bu hafta diğer maçlar yüzünden çoğu dizi aynı kaderi yaşadı övmelere doyamadığın Masumlar ve Sadakatsiz de dahil) tabii ki aşırı normal. :A
Beşiktaş'ımın maçı her zaman dizileri etkiler. Beşiktaş Şampiyonlar ligi maçı falan olsa Hekimoğlu yerine onu tercoh ederim mesela ama bu o kadar büyük bir maç değildi. Genel olarak maçlar yüksek reytingli ve erkek izleyici ağırlıklı dizileri etkiliyor. EDHO mesela kaç haftadır 10'dan inmiyordu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Hiçbiri MD gibi 8'den 6'ya çökmedi. Allah'tan Perşembe günü GS, FB maçı yoktu öyle olsaymış dediğine göre MD 5'lere kadar inermiş. Şanslısınız yani yine, seyirci gitgelli olunca hadi yine iyisiniz. :A Alev Alev, Sadakatsiz, Masumlar Apartmanı haftaya yükselir de MD yükselir mi orasını göreceğiz. :A
------

Aynen öyle diyorum. Keşke komediler tutsa ama seyirciyi çekemedi maalesef, o yüzden maksimum 6 bölümü görür. :A
Oranlara niye bakıyorsun ben düşüş miktarını kast ediyorum ve ikisi de maçlar yüzünden genellikle 1 küsür reyting (EDHO da var ama resimli halini bulamadım) kaybetti diğer örneklerde de görüldüğü gibi. :A Haftaya aşırı iddialı bir bölüm geliyor 8'e çıkar mı bilemem ama yükseleceği kesin. :A

20201219_115001.jpg

20201219_115023.jpg