Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,324
Puanı
1,060
Twitter'da görünce dikkatimi çekti zira bu hafta tüm dizilerin değil sadece en çok izlenenlerin (Hekimoğlu, Baraj, Sefirin Kızı yükselmişti) düşmesi ilginç. Acaba BZÇ, Mucize Doktor, Kırmızı Oda gibi dizilerde de görecek miyiz merak ettim.

Bunu ben kendimde farkettim.

Büyük dizilerin hepsi düşmüş...Yavrular kıpranmış..

Doygunluk seviyesi mi yoksa anlık bir durum mu...bakalım.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
860
Totalde 37.olan bir diziyi barındırmazlar.
------

Mucize Doktor'un hiç bu kadar düştüğünü görmemiştim...Tabi yine iyi reytingler ama geçen hafta 8'e çıkmışken bu hafta 6'ya düşmesi kötü oldu...

Bu hafta tek yükselen Sol Yanım olmuş...4 reytinge sabitlerse daha rahat ederiz...
Kanal bu diziyi pazar başlatsaydı herşey daha farklı olabilirdi belki bi umut günü değişir :(

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Alev Alev
Total 6.23 ile 6.
AB 5.58 ile 4.
ABC 5.81 ile 6.

Mucize Doktor
Total 6.96 ile 4.
AB 7.79 ile 2.
ABC 7.21 ile 3.

Bir Zamanlar Çukurova her grupta 1.
Total 12.84
AB 8.59
ABC 11.55

Sol Yanım
Total 3.42 ile 16.
AB 2.36 ile 20.
ABC 3.62 ile 12.

• Beğendim
Reactions: STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Sonuçlar eklendi
Bir Zamanlar Çukurova, geçen hafta kaybettiği Ab zirvesini geri alarak tüm gruplarda ilk sırada yer aldı.

Mucize Doktor, bu hafta oranlarında düşüş yaşadı ve dizi AB grubunda zirveyi kaybetti.
.

TV izlemeyeceğim

Mucize Doktor- Alev 🔥 Mc

TV'den hangisini izleyeceksin? :A

Tv izlemeyeceğim

İyi Aile Babası, Alev Alev, Mucize Doktor

Aslında MC izlemek istiyorum ama Netflixdeki dizime bakıp,Prime da uzun zamandır aklımda olan bir filmi izleyeceğim.

MUCİZE DOKTOR'UMA. :bhr::Z

Son 3 bölüm, Kalk Gidelim. :)

Şimdilik Mucize Doktor izleyecek gibiyim ama her an fikrim değişebilir.

İyi Aile Babası

Aaa doğru ya Remzi deyip duruyordı :A

Gitmesine üzüldüm, renk katıyordu. :(

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,124
Puanı
710
Ekli dosyayı görüntüle 96527

Reyting sonuçları belli oldu.

Bir Zamanlar Çukurova, geçen hafta kaybettiği Ab zirvesini geri alarak tüm gruplarda ilk sırada yer aldı.
Mucize Doktor, bu hafta oranlarında düşüş yaşadı ve dizi AB grubunda zirveyi kaybetti.

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2ESRA EROL'DAATV
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4MUCIZE DOKTORFOX
5BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
6ALEV ALEVSHOW TV
7HAVA DURUMUATV
8MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
9SHOW ANA HABERSHOW TV
10MASTERCHEF TURKIYETV8

AB İLK 10 PROGRAM

1BIR ZAMANLAR CUKUROVAATV
2MUCIZE DOKTORFOX
3SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABERFOX
4ALEV ALEVSHOW TV
5MASTERCHEF TURKIYETV8
6BIR ZAMANLAR CUKUROVA (OZET)ATV
7ESRA EROL'DAATV
8MUCIZE DOKTOR (OZET)FOX
9MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
10HAVA DURUMUATV
esara erol ilk 2 de aboww masalah

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
Mucize Doktor geçen hafta SMA etkisiyle yükselmişti yani bu hafta büyük ihtimalle düşerdi ama Beşiktaş maçıyla da çakışınca düşüşü beklenenden fazla olmuş. Ama gelecek hafta iddialı bir bölüm geliyor yine yükselir. Alev Alev de tam 7'ye yaklaşmışken düşmüş ah şu baş belası maçlar. :(

İyi Aile Babası 31 Aralık'ta final diyebiliriz artık. Kanal D eskisine göre daha toleranslı olabilir ama 37. sıra yeni Kanal D için bile fazla. :A Star'ın etkisiyle Sol Yanım biraz daha uzun ömürlü olabilir ama 2021'i görse bile şubat ayına çıkabileceğini sanmıyorum.

Geçen haftaya dair ufak ama önemli bir değişiklik yaptım :A

Geçen hafta uzun aradan sonra zirve olmuştu Ab grubunda, 1 haftalık zirve sevinciniz kısa sürmüş :A
Yalnız 1 küsür reyting kaybı yaşanmış tüm gruplarda. Fazla bir oran.

Çukurova gibi her hafta başrol çıkarsak biz de düşmeyiz ama maç vardı etkilenmesi çok normal. :A Gelecek hafta AB zirvesi bizim olur yine. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Mucize Doktor geçen hafta SMA etkisiyle yükselmişti yani bu hafta büyük ihtimalle düşerdi ama Beşiktaş maçıyla da çakışınca düşüşü beklenenden fazla olmuş. Ama gelecek hafta iddialı bir bölüm geliyor yine yükselir. Alev Alev de tam 7'ye yaklaşmışken düşmüş ah şu baş belası maçlar. :(

İyi Aile Babası 31 Aralık'ta final diyebiliriz artık. Kanal D eskisine göre daha toleranslı olabilir ama 37. sıra yeni Kanal D için bile fazla. :A Star'ın etkisiyle Sol Yanım biraz daha uzun ömürlü olabilir ama 2021'i görse bile şubat ayına çıkabileceğini sanmıyorum.

Çukurova gibi her hafta başrol çıkarsak biz de düşmeyiz ama maç vardı etkilenmesi çok normal. :A Gelecek hafta AB zirvesi bizim olur yine. :A
Ferda'da başrol olarak geldi diziye, siz de çıkardınız ama sonuç hüsran. :Z @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Üzülerek söylemeliyim ki Mucize Doktor bu düşüşü hak etti, maçla falan pek alakası olduğunu düşünmüyorum. Senaryonun gidişatı iyi değil maalesef, dizinin ruhuna, karakterlerin genel yapısına ters durumlar yaşanıyor. Vakalar da ilgi çekici olmayınca çok normal ve kaçınılmaz oluyor bu düşüş. Pınar Bulut sevdiğim ve güvendiğim bir senaristtir, umuyorum toparlar...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060