Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
İyi Aile Babası özellikle total'de çok kötü oranlar almış. Haftaya bile final yapabilir bu reytinglerden sonra.

Sol Yanım tüm yapımlar düşerken yükselmiş. Dediğim gibi dizinin potansiyeli var.

Mucize Doktor bu hafta düşmüş ama gelecek hafta olan bölümün fragmanı ilgi çekici.

Masterchef iyi değil. Eski yarışmacıların etkisiyle 5 alır diye tahmin ediyordum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
İkide bir mi? Arada nerdeyse 2 ay girdi :A
Kimse çıkmasa laf, başroller ayrılınca dip yapar demenize inat Reyting zirve yapmaya devam edince yine suç
Vahide Perçin kasım ayında ayrıldı Uğur Güneş de bu ay yani her ay biri çıkıyor demek pek yanlış olmaz. :A Ay tamam zirvesini de yapsın ne hali varsa görsün. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence İyi Aile Babası Kalk Gidelim olmasa daha iyi alabilir. Cumartesi de çok değişiklik olmaz bence . Ancak kanal bu kadar sabreder mi?

Sol Yanım Akrep tutarsa ki tuttu gözüküyor bence kanal biterebilir.

Diğer diziler aynı sayılır düşüşler var. Mucize Doktor'un 7'nin altına gerilemesi dikkat çekici.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,628
Puanı
1,060
Bence İyi Aile Babası Kalk Gidelim olmasa daha iyi alabilir. Cumartesi de çok değişiklik olmaz bence . Ancak kanal bu kadar sabreder mi?

Sol Yanım Akrep tutarsa ki tuttu gözüküyor bence kanal biterebilir.

Diğer diziler aynı sayılır düşüşler var. Mucize Doktor'un 7'nin altına gerilemesi dikkat çekici.
Neden bitirir kanal Akrep tutarsa?

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
15 bölümde 17-18 reytinglerden 6 reytinglere düşmeyi başaran mucize doktora tebrikler. Kaderi sak ile aynı olucak gibi duruyor. 3.sezonu göremez. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor geçen hafta yükselmişken bu yükselişi sürdürür diyordum ama düşmüş. Hastane dizilerinin bu sezonki bu ani düşüşleri üzücü. İnsanlar belli ki hastane görmek istemiyor.

Bir Zamanlar Çukurova yine harika gitmiş. Dizi kan kaybetmemeye yeminli gibi. :A

Alev Alev düşüş yaşamasına rağmen çok iyi yine. Kitlesi sabitlendi gibi. 5-6 bandında seyrediyor. Sezon sonuna kadar rahat gider böyle. :Z

İyi Aile Babası için 5. bölümde final yapar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,295
Puanı
860
Öncelikle bu dizinin sıkıntısı günü değil. "Benim Annem Bir Melek"in çakması olan bu dizi için 4 reyting alan ÇGH'nin yeri değiştirilmez. Dizinin karşısında isterse hiç rakip olmasın yine alacağı maksimum 3 reytingdir.
3.50 aldığında değiştirmişti? Bence gününde sorun var. Ve diğer Türk dizileri çok mu orjinal?

Son düzenleme:

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,047
Puanı
410
Benim merak ettiğim Didem Arslan ve Serap Ezgü nasıl gidiyor rtg shr nasıl kaçıncı oluyorlar?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Ali ve Ferman dışında tüm karakterler yan rol Ferda dahil. :A Ayrıca bizde çıkma sahnesi olmadı zaten bölüm bittikten sonra öğrendik yani patladın. :A
Hee aynen kendini kandır sen. :Z
------

İkide bir mi? Arada nerdeyse 2 ay girdi :A
Kimse çıkmasa laf, başroller ayrılınca dip yapar demenize inat Reyting zirve yapmaya devam edince yine suç
Ağzına sağlık. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Maçla MD arasında bağlantı kuramadım...
Tüm MD izleyenler BJK li mi?

BZÇ arttırmışken MD bu kadar düştüyse MD de bir sorun var.. Bu sezon 6-8 arasında takıldı.

BZÇ de tüm dedikodulara inat artmaya devam ediyor.Haftaya MD nin fragmanda güzel ama BZÇ ana karakterin çıkış bölümü olacak. MD gene 2.olur.

Alev Alev de düşmüş ama yeri sağlam. Perşembeye tutundu

Sol Yanımda SÇK gibi sosyal medya ergenuslar sayesinde 3 bile alsa bir süre daha yaşar.

Haftaya final bekledim dizi İAB. Dizi 3 haftada 1 ratinge indi...Felaket!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Maçla MD arasında bağlantı kuramadım...
Tüm MD izleyenler BJK li mi?

BZÇ arttırmışken MD bu kadar düştüyse MD de bir sorun var.. Bu sezon 6-8 arasında takıldı.

BZÇ de tüm dedikodulara inat artmaya devam ediyor.Haftaya MD nin fragmanda güzel ama BZÇ ana karakterin çıkış bölümü olacak. MD gene 2.olur.

Alev Alev de düşmüş ama yeri sağlam. Perşembeye tutundu

Sol Yanımda SÇK gibi sosyal medya ergenuslar sayesinde 3 bile alsa bir süre daha yaşar.

Haftaya final bekledim dizi İAB. Dizi 3 haftada 1 ratinge indi...Felaket!
Maçları ve MD'yi genellikle genç kitle izliyor o yüzden reyting çalması normal. BZÇ 40+ kadın kitleye hitap eden bir dizi olduğu için onların maçla işi yok ve pek etkilenmiyor.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hazem and Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Maçları ve MD'yi genellikle genç kitle izliyor o yüzden reyting çalması normal. BZÇ 40+ kadın kitleye hitap eden bir dizi olduğu için onların maçla işi yok ve pek etkilenmiyor.
Bilemedim Eraycım;
1.5 yakın her stage de ciddi kaybı var dizinin.... Çok dalgalı bu sezon. BZÇ gibi artamıyor.

Geçen sezon soluksuz izlerdim...Bu sezon biryerden sonra ben bile bıraktım diziyi.

Maçın etkisi olmuştur ama o kadar ciddi düşüş edecek bir maç değildi.