Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Maçları ve MD'yi genellikle genç kitle izliyor o yüzden reyting çalması normal. BZÇ 40+ kadın kitleye hitap eden bir dizi olduğu için onların maçla işi yok ve pek etkilenmiyor.
ismail-abi-gif-14.gif

Yooo ben ve @Dosi gibi genç kitlede izliyor ne alaka. :A
He de geç :A
Sanki 20 yaşındaki maç izleyen kişi 40 olunca bırakıyor :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and serhatt

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Bilemedim Eraycım;
1.5 yakın her stage de ciddi kaybı var dizinin.... Çok dalgalı bu sezon. BZÇ gibi artamıyor.

Geçen sezon soluksuz izlerdim...Bu sezon biryerden sonra ben bile bıraktım diziyi.

Maçın etkisi olmuştur ama o kadar ciddi düşüş edecek bir maç değildi.
Geçen hafta SMA olayı nedeniyle normalden ilgi çekici bir bölümdü ve 7 bandından 8'e yükselmişti. Bu hafta da 7 bandına (Total 6.96 ona da 7 deriz) dönmüş abartılacak bir durum yok. Senaryo ilk sezondaki gibi değil tabii ki ama kemik kitlesi izlemeye devam ediyor. Kaldı ki maç da dün 21.00'de yani tam da diziyle aynı anda başlamış o yüzden çok normal.

Ekli dosyayı görüntüle 96609

He de geç :A
Sanki 20 yaşındaki maç izleyen kişi 40 olunca bırakıyor :A
Kendi dizileri SENARYO SEBEBİYLE düşüyor ve bunlara kılıf uyduruyor. Öyle saçma şeyler söylüyor ki karşısındakini aptal yerine koyuyor. :A
Yine boş yapma saatiniz gelmiş ikinizi de hayretler içinde okuyorum. :A Siz izliyorsunuz diye bu dizinin öncelikli kitlesinin genellikle maçla alakası olmayan annelerimiz ve yaşlı Total teyzeler olduğu gerçeği değişmiyor. @xemrexxx olsaydı hedef kitledeki reytinglerini gösterirdi muhtemelen orada 20 falan almıştır. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,060
Geçen hafta SMA olayı nedeniyle normalden ilgi çekici bir bölümdü ve 7 bandından 8'e yükselmişti. Bu hafta da 7 bandına (Total 6.96 ona da 7 deriz) dönmüş abartılacak bir durum yok. Senaryo ilk sezondaki gibi değil tabii ki ama kemik kitlesi izlemeye devam ediyor. Kaldı ki maç da dün 21.00'de yani tam da diziyle aynı anda başlamış o yüzden çok normal.

Yine boş yapma saatiniz gelmiş ikinizi de hayretler içinde okuyorum. :A Siz izliyorsunuz diye bu dizinin öncelikli kitlesinin genellikle maçla alakası olmayan annelerimiz ve yaşlı Total teyzeler olduğu gerçeği değişmiyor. @xemrexxx olsaydı hedef kitledeki reytinglerini gösterirdi muhtemelen orada 20 falan almıştır. :A
AB gruplarında da zirvede yer alması sadece yaşlıların izlemediğinin en büyük ispatı. KAPPAK. :Z :A @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
AB gruplarında da zirvede yer alması sadece yaşlıların izlemediğinin en büyük ispatı. KAPPAK. :Z :A @Dosi
AB = genç kitle diye bir genelleme yaşılamaz çünkü Total'in (tüm gruplar) içinde AB de var. :A Neyse MD ile arasında yine çok az fark olduğu için gelecek hafta zirveye döneriz. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
3.50 aldığında değiştirmişti? Bence gününde sorun var. Ve diğer Türk dizileri çok mu orjinal?
Kardeşim bu direkt bire bir alınmış bir dizi. Dizinin hiç bir günde şansı yok. ÇGH kendi kemik kitlesi olan bir program. O programın gününü değiştirme hatasını bir kez yaptı kanal. Ömrü kısa bir dizi için bir daha yapmaz.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
Kardeşim bu direkt bire bir alınmış bir dizi. Dizinin hiç bir günde şansı yok. ÇGH kendi kemik kitlesi olan bir program. O programın gününü değiştirme hatasını bir kez yaptı kanal. Ömrü kısa bir dizi için bir daha yapmaz.
Orası hiç belli olmaz.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bana laf sokmaya çalışmışsın ama düşünülecek bir şey yok aksine maçla çakışıp düşmemesi daha ilginç olurdu. :A
Evet sana laf sokmadan duramıyorum, alışkanlık oldu. :A

Maçla alakası yok, bunu iddia eden tek kişisin görüldüğü gibi. Diziyi yavaş yavaş terkediyor izleyenler. Hemde daha 2. sezondan. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860

Maçla alakası yok, bunu iddia eden tek kişisin görüldüğü gibi. Diziyi yavaş yavaş terkediyor izleyenler. Hemde daha 2. sezondan. :A
Öncelikle ben terkediyorum :A eski tadı yok dizinin açıkçası

• Harika
Reactions: kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061

Ne demek maçla alakası yok. :A Senaryo sorunları bu hafta varsa geçen hafta 8 reytinge çıktığı zamanda da vardı ama 21.00'de diziyle aynı anda Beşiktaş gibi bir takımın maçı başlarsa düşmesi (zaten bu hafta diğer maçlar yüzünden çoğu dizi aynı kaderi yaşadı övmelere doyamadığın Masumlar ve Sadakatsiz de dahil) tabii ki aşırı normal. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Bende öyle yapıyorum zaten :A Demet Evgar gibi harikalar yaratan birisini izliyorum :bhr:
Harikasın, kaliteden yönünü şaşırma. :bhr:
------

Ne demek maçla alakası yok. :A Senaryo sorunları bu hafta varsa geçen hafta 8 reytinge çıktığı zamanda da vardı ama 21.00'de diziyle aynı anda Beşiktaş gibi bir takımın maçı başlarsa düşmesi (zaten bu hafta diğer maçlar yüzünden çoğu dizi aynı kaderi yaşadı övmelere doyamadığın Masumlar ve Sadakatsiz de dahil) tabii ki aşırı normal. :A
Ne alaka ya? Nereden nereye getirdin konuyu yine. :A Bu hafta hiçbir dizi MD gibi düşüş yaşamadı, hepsini aynı kefeye koyamazsın. Varsayalım ki sadece maç yüzünden, sizin izleyici Sadakatsiz'miş demek ki. Gitgelliymiş, öğrenmiş olduk hep birlikte. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
:Z Perşembe dizilerim İyi Aile Babası ama günü değişmezse bitecek gibi duruyor:( biterse Full Alev Alev izleyecem :Z Mucize Doktor eğer güzel bi bölüm gelirse gelir mi bundan sonra bilmem ama :A gelirse internetten takip ederim :A

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
:Z Perşembe dizilerim İyi Aile Babası ama günü değişmezse bitecek gibi duruyor:( biterse Full Alev Alev izleyecem :Z Mucize Doktor eğer güzel bi bölüm gelirse gelir mi bundan sonra bilmem ama :A gelirse internetten takip ederim :A
İyi Aile Babası'nı unut, gün değiştirse bile kurtuluşu yok. Yeni yıl gelmeden bile her an bitebilir. Sadece Alev Alev izle yeter, MD fazlalık zaten biliyorsun. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,336
Puanı
860
İyi Aile Babası'nı unut, gün değiştirse bile kurtuluşu yok. Yeni yıl gelmeden bile her an bitebilir. Sadece Alev Alev izle yeter, MD fazlalık zaten biliyorsun. :Z
Unutursuun için yana yanaaa diyorsun yani :A haklısın. Bende biterse Full Alev Alev izleyecem :Z Şuanlık fazlalık gibi duruyor ama güzel bi bölüm gelirse izlerim ama gelir mi orası soru işareti :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
------

Ne alaka ya? Nereden nereye getirdin konuyu yine. :A Bu hafta hiçbir dizi MD gibi düşüş yaşamadı, hepsini aynı kefeye koyamazsın. Varsayalım ki sadece maç yüzünden, sizin izleyici Sadakatsiz'miş demek ki. Gitgelliymiş, öğrenmiş olduk hep birlikte. :A
Ne demek yaşamadı yaşadı ki konuşuyorum. :A Uyanış, Masumlar, Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Yasak Elma gibi fazla izlenen pek çok dizi düştü çünkü Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarından etkilendiler. MD de aynı durumu yaşadı ve gelecek hafta yine eski reytinglerine dönecek. :A Alev Alev de düşmüş mesela o da maçtan. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam