17 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sefiri Kızı ankette 0 kalmış :eek::A
Ben de BZÇ günleri oy kullanmıyorum mesela(huyum değil):X Ama izlemediğim anlamına gelmiyor. Bak nereye bağlıcam şimdi:A forumda linç kültürü var. Sefirin kızı malasef kötü nam salan bir dizi oldugu için insanlar oylamak istemıyor. Ama yarısı izliyor malalsef. Oylamarda isimler gizlense gör o zaman sen:A
Survivor pat güne gelmiş ve +7 reyting almış. Gün zaten sezonun en dolu günü. Ek olarak dünkü bölümde ödül oyunu dışında bir şey de yoktu. Bu sezon uçacak anlaşılan. :Z
+7 alması bu onu iyi yapmaz :A Ben 2-3 reyting düşer demiştim ama yarısı gitmiş nerdeyse:A İnşAllah yarın da bu reytingle devam ederse o zaman sevincem:A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben de BZÇ günleri oy kullanmıyorum mesela(huyum değil):X Ama izlemediğim anlamına gelmiyor. Bak nereye bağlıcam şimdi:A forumda linç kültürü var. Sefirin kızı malasef kötü nam salan bir dizi oldugu için insanlar oylamak istemıyor. Ama yarısı izliyor malalsef. Oylamarda isimler gizlense gör o zaman sen:A

+7 alması bu onu iyi yapmaz :A Ben 2-3 reyting düşer demiştim ama yarısı gitmiş nerdeyse:A İnşAllah yarın da bu reytingle devam ederse o zaman sevincem:A
Bugün en az +8 gelir. ABC1 +9 gelecektir :Z

• İlginç
Reactions: Forumdash

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Yuhlanacaklar diye izledikleri diziyi mi gizliyorlar ? :eek: :A üzüldüm onlara :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash