17 Şubat 2020 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    25

serhatt

Konu Editörü
10 Aralık 2014
47,680
20,305
1,060
AB'de share oranı daha yüksek olmasına rağmen Çukur'u malum dizinin gerisinde gösterenleri kınıyorum :A

Survivor dolu günde gayet güzel gitmiş, Elma'nın düşüşüne 2 bölüm falan kaldı sonra oradan aldığı reytinglerle Sefirin Kızı'na rakip olur :D
Haftaya daha da olaylı bölümümüz seni daha da çatlatacak :Z

The_Erinch

Favori Üye
24 Kasım 2019
2,662
1,812
184
Manisa
Bu arada masterchef survivordan daha yüksek oranlar alıyordu :kiki:
Hala çok iyi oran almışız diyebilenler var. Dün bir de reklamsız bölümdü di mi?
Ekli dosyayı görüntüle 75524
(Bu survivor'ı gömdüğüm son yorumdu, tamam kızmayın susuyorum)
Sonuç olarak sen ne kazandın bu konuda...Mesela Dizin Survivoru geçti ya..Sen ne elde ettin ?
Mesela Gömüyormuşun ya Survivoru...Kelimenide yaşına veriyorum... Evet Sana faydasını anlat bana Yasak Elma Survivoru geçti...Dinliyorum seni.

Forumdash

Favori Üye
21 Temmuz 2012
58,097
30,661
1,060
Sefiri Kızı ankette 0 kalmış :eek::A
Ben de BZÇ günleri oy kullanmıyorum mesela(huyum değil):X Ama izlemediğim anlamına gelmiyor. Bak nereye bağlıcam şimdi:A forumda linç kültürü var. Sefirin kızı malasef kötü nam salan bir dizi oldugu için insanlar oylamak istemıyor. Ama yarısı izliyor malalsef. Oylamarda isimler gizlense gör o zaman sen:A
Survivor pat güne gelmiş ve +7 reyting almış. Gün zaten sezonun en dolu günü. Ek olarak dünkü bölümde ödül oyunu dışında bir şey de yoktu. Bu sezon uçacak anlaşılan. :Z
+7 alması bu onu iyi yapmaz :A Ben 2-3 reyting düşer demiştim ama yarısı gitmiş nerdeyse:A İnşAllah yarın da bu reytingle devam ederse o zaman sevincem:A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Dosi and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
71,370
42,478
1,061
Ankara
Ben de BZÇ günleri oy kullanmıyorum mesela(huyum değil):X Ama izlemediğim anlamına gelmiyor. Bak nereye bağlıcam şimdi:A forumda linç kültürü var. Sefirin kızı malasef kötü nam salan bir dizi oldugu için insanlar oylamak istemıyor. Ama yarısı izliyor malalsef. Oylamarda isimler gizlense gör o zaman sen:A

+7 alması bu onu iyi yapmaz :A Ben 2-3 reyting düşer demiştim ama yarısı gitmiş nerdeyse:A İnşAllah yarın da bu reytingle devam ederse o zaman sevincem:A
Bugün en az +8 gelir. ABC1 +9 gelecektir :Z

• İlginç
Reactions: Forumdash

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
37,115
29,753
1,060

Yuhlanacaklar diye izledikleri diziyi mi gizliyorlar ? :eek: :A üzüldüm onlara :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash