15 Ocak 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
başka gün 8 i geçen 3 yapım olsa o gün zorlu gün olur çarşamba günü boşluk günü oluyor neden acaba aaa buldum my yine geçilmemiş hep ondan açıklığa kavuşturdum :)
8 i geçen sıradan bi filmse o gün boşluk var demektir :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
kuzey totalde en fazla 7 leri gördü sanırsam o da my yokken :) o tarz bir işin geçme şansı yok bence
şu an ekrandakilerden geçerse bir akragül geçer my yi o da totalde
Muhteşem Yüzyıl o zaman güçlüdü bu sene gelse Kuzey Güney %99 geçerdi(Yeni başlasadı ) .Kaçak Salı değilde çarşamba yayınlansa Muhteşem Yüzyılı geçerdi ne bilim Karagül Cuma değilde Çarşamba yayınlansa geçerdi MY rakibi yok bu yüzden hala zirvede tabi bu benim düşüncem sebeplerimide saydım .Sebepler bunlar şimdi sana diyorum ki sen söyle MY hala neden zirvede?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
filmi izledin mi? mesela cuamrtesi arka sokaklar ve şefkat tepe de sıradan diziler ama 8 i geçiyorlar ve o gün zorlu oluyor :)
onlar bir dizi ve yıllardır devam ediyorlar :) sıradan bi film adını ilk defa duyuyorum geliyo ve 8 reyting alıyo öyle bişey yok boş gün olmasa filmin 8 alabilme şansı yok filmin adı ne yav :kiki:

Muhteşem Yüzyıl o zaman güçlüdü bu sene gelse Kuzey Güney %99 geçerdi(Yeni başlasadı ) .Kaçak Salı değilde çarşamba yayınlansa Muhteşem Yüzyılı geçerdi ne bilim Karagül Cuma değilde Çarşamba yayınlansa geçerdi MY rakibi yok bu yüzden hala zirvede tabi bu benim düşüncem sebeplerimide saydım .Sebepler bunlar şimdi sana diyorum ki sen söyle MY hala neden zirvede?
aga kaçak olsaydı napardı acaba :D bence fark

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
karşısında onu geçen bir rakip gelse my de boş durmazdı zaten :) senaryoya el atılırdı ya da star reklam politikasını değiştirirdi mesela geçen hafta 118.bölmüde dizinin reklamsız gittiği süre en fazla 39 dk oldu :)

onlar bir dizi ve yıllardır devam ediyorlar :) sıradan bi film adını ilk defa duyuyorum geliyo ve 8 reyting alıyo öyle bişey yok boş gün olmasa filmin 8 alabilme şansı yok filmin adı ne yav :kiki:

aga kaçak olsaydı napardı acaba :D bence fark
sıradan bir film mi neyse izlemeden konuşman normal :) ben de fetih e sıradan bir film derim o zaman neeticede yıllardır yayınlanan işleri geçti salı günü yayınalnıp

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
fetihe sıradan bi iş desen nolur Türk sinema tarihinin en fazla izlenen filmi :kiki: sadece güleriz geçeriz :D
ama bu filmin ismini bile ilk kez duydum sıradan da değil vasat :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
karşısında onu geçen bir rakip gelse my de boş durmazdı zaten :) senaryoya el atılırdı ya da star reklam politikasını değiştirirdi mesela geçen hafta 118.bölmüde dizinin reklamsız gittiği süre en fazla 39 dk oldu :)

sıradan bir film mi neyse izlemeden konuşman normal :) ben de fetih e sıradan bir film derim o zaman neeticede yıllardır yayınlanan işleri geçti salı günü yayınalnıp
Bak Muhteşem Yüzyılı bende izledim o zamanlar çok kaliteli dizidi ama bozdu kendisini hatta çok savunduğum mesajları bulabilirsin diyorum ki Muhteşem Yüzyıl eskiden kim gelirse gelsin ezerdi ama o devir bitti şimdi iddalı bir dizi koysunlar önüne zirveyi kaptırır bunuda sonuçlara bakarak söylüyorum .

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
Bak Muhteşem Yüzyılı bende izledim o zamanlar çok kaliteli dizidi ama bozdu kendisini hatta çok savunduğum mesajları bulabilirsin diyorum ki Muhteşem Yüzyıl eskiden kim gelirse gelsin ezerdi ama o devir bitti şimdi iddalı bir dizi koysunlar önüne zirveyi kaptırır bunuda sonuçlara bakarak söylüyorum .
my nin geçildiğ ibir sonuç yok :) o yüzden sadece tahmin yapıyorsun :)

ayrıca dediğim gibi my 1 keregeçilse o da boş durmaz daha 40 dk reklamsız gitmeyen bir dizinin 9.5 ortalaması olması normal:)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
my nin geçildiğ ibir sonuç yok :) o yüzden sadece tahmin yapıyorsun :)

ayrıca dediğim gibi my 1 keregeçilse o da boş durmaz daha 40 dk reklamsız gitmeyen bir dizinin 9.5 ortalaması olması normal:)
Bak bi dinle beni anlaşacaz bende diyorum My eski gücü filan kalmadı mum gibi olmaya başladı eridikçe eriyor zaten onlarda bunun farkında olduğu için sürekli güçlü oyuncular katıyor kadroya .Kısacası geçen senelerden bahsetmiyorum o artık mazide kaldı ben bu seneden daha doğrusu şu 2 haftadan bahsediyorum

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,858
Puanı
1,061
Bak bi dinle beni anlaşacaz bende diyorum My eski gücü filan kalmadı mum gibi olmaya başladı eridikçe eriyor zaten onlarda bunun farkında olduğu için sürekli güçlü oyuncular katıyor kadroya .Kısacası geçen senelerden bahsetmiyorum o artık mazide kaldı ben bu seneden daha doğrusu şu 2 haftadan bahsediyorum
my nin güçlü oyuncular kadrosuna katması yeni bir olay değil ki hümeyra gibi bir isim bile ufacık rol aldı tuncel kurtizin karakteri senaryoda ilk 10 a girmeyen bir karakterdi :) ayrıca eriyor da sistem de eriyor eskiden 1. 25 eyting alırdı haftalıkta şimdi 15 i zor alıyor :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
my nin güçlü oyuncular kadrosuna katması yeni bir olay değil ki hümeyra gibi bir isim bile ufacık rol aldı tuncel kurtizin karakteri senaryoda ilk 10 a girmeyen bir karakterdi :) ayrıca eriyor da sistem de eriyor eskiden 1. 25 eyting alırdı haftalıkta şimdi 15 i zor alıyor :)
My bu kadar güçlü isimlerin katmasının sebebi reyting değilse niye o zaman boşu boşuna o zaman o kadar para veriyor o ünlü isimlere ?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
my nolmuş öyle maymunlar aynı reytingi almış daha ne diyim ben boş bir günüm diye bağırıyor çarşamba :D dolu bir günde sıradan bi filmin 8 reyting alması nedir ya üstelik maç vardı :kiki:
dua edinde maç 7 de başlıyo 8 de 9 da falan olsa zirveyi çok rahat alacak tokatsporla oynadığımız maç :D
@EveN Arkadaşım hoşgeldin çarşamba p1 de olsa rahatlıkla zirveyi alır pazartesi karadayı o ses karşısında bile hemde tekrarı 4.5 falan aldı çarşamba coşar :D

ve gelelim Kızıl Elma ya ilk bölümüyle trt dezavantajına rağmen gayet iyi başlamış haftaya artar özetli başlasın iyice yükselecek
Çarşamba olamaz çünkü BKM`nin dizisi Sevdaluk var. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Kzıl Elma'yı Muhteşem Yüzyıl'la Kıyaslayanmı olduda bunlar insanlara taş atıyorlar acaba
Neyse bunu arkadaşların toyluğuna veriyorum illa birilerine sataşmadan duramıyorlar.
Dün ne dedik mesaj orada duruyor en fazla Kaçak'ın oranlarını alır demişiz.
Başka ne demişiz Salı ve çarşamba günleri boşluk var,reyting listeside bunun ispatı değilmi.

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Muhteşem Yüzyıl yine A\B dizisi olduğunu söyledi ve A\B`de 10+ aldı
TRT1 ve Kanal D dizileri çoğu zaman A\B ağırlı oluyor. Kızılelma total gibi duruyordu ama A\B`si daha yüksek gelmiş
Maymunlar Cehennemi Kanal D`nin çarşamba olan boşluğunu çok iyi doldurmuş ve totali kanal ortalamasından çok yüksek
Sevdaluk ilk bölüm başarısından çok uzak ama A\B`si biraz artmış
Merhamet totalde yükselmiş ve A\B`si 6`ya yaklaşmış.bu dizi çok başarılı ve beni sevindiriyor
Doksanlar 2 grupta da 3 reytingle çok kötü gitmiş
Müge Anlı ve Esra Erol çok iyi gitmiş

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
yine hayaller hayaller :kiki:

aslında şu dizi yeni başlasa o geçen sezon bitmese bi de şu gelse kesin alaşağı olur my :)))

ne olursa olsun dizi iki grupta da rahat bir şekilde zirvede ve diziyi 3 senedir zirveden inmiyor nokta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yine hayaller hayaller :kiki:

aslında şu dizi yeni başlasa o geçen sezon bitmese bi de şu gelse geçin alaşağı olur my :)))

ne olursa olsun dizi iki grupta da rahat bir şekilde zirvede ve diziyi 3 senedir zirveden inmiyor nokta

işte diyoruzki zirvedeyken bitirsin artık :))